8 najlepszych platform hostingowych dla sprzedawców dla Twojej następnej firmy

Prowadzenie firmy hostingowej jest dość dochodowe, ale założenie jej od podstaw nie jest najłatwiejsze.

Proces jest dość złożony i musisz zarządzać centrami danych, aby mógł działać. Krótko mówiąc, jest to prawdziwy biznes i wymagałby dużo czasu i wysiłku.

Jeśli jednak szukasz czegoś w stylu, ale nie chcesz wkładać tej szalonej ilości czasu i wysiłku, mam dla Ciebie rozwiązanie. Nazywa się to hostingiem dla sprzedawców.

Najłatwiejszym wyjaśnieniem hostingu dla sprzedawców byłoby – kupujesz wystarczającą moc serwera (przestrzeń/przepustowość) od zaufanego dostawcy hostingu, a następnie oferujesz to bezpośrednio swoim klientom, tak jakbyś sam był dostawcą hostingu. W ten sposób możesz sprzedawać usługi hostingowe bez posiadania jakichkolwiek centrów danych. Po prostu wykorzystujesz moc Biała etykieta.

W ten sposób zarabiasz również znaczne dochody i budujesz wokół tego biznes. Ten rodzaj działalności można rozbudować do imponującego poziomu i cieszyć się przepływem półpasywnych dochodów.

Teraz są też rzeczy, o których musisz pamiętać przy wyborze dostawcy hostingu, od którego kupisz zasoby serwera. Niektóre z nich omówiono poniżej.

Wynik czasu sprawności

Prawdopodobnie pierwszą rzeczą, która musi znaleźć się na liście kontrolnej podczas wyboru platformy hostingowej, jest bardzo ważny wynik uptime. Musisz wybrać ten, który działa 24×7, zbudowany na potężnych serwerach i ma niezawodne połączenia sieciowe.

Aby to ułatwić, warto przyjrzeć się dostawcom hostingu, którzy mają minimalny wynik uptime 99,5%. Wszystko poniżej, co utrudni życie Tobie i Twoim klientom.

Obsługa klienta

Istnieje wiele możliwości, że coś pójdzie nie tak lub w pewnym momencie utkniesz, więc posiadanie solidnego wsparcia technicznego jest niezbędne. Coś, co działa 24×7 i ma różne sposoby łączenia, takie jak telefon, e-mail i czat na żywo, będzie idealne.

Całodobowy system wsparcia jest ważny, gdy mieszkasz w innej strefie czasowej.

Konserwacja

Regularna konserwacja jest koniecznością u dostawcy hostingu. Powinni przeprowadzać na czas odświeżanie sprzętu, aktualizacje oprogramowania, sprawdzanie serwera i łatki bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

Bez względu na to, jak szczelne są zabezpieczenia, zawsze będą przynajmniej niewielkie szanse na to, że zostaną zhakowane lub zmanipulowane. Aby mieć jak największą szansę na to, że nie zostaniesz przez nią dotknięty, ważne jest, aby wybrać dostawcę usług hostingowych, który kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo.

Mając to wszystko w szachu, przejdźmy do listy.

A2Hosting

Dzięki wyjątkowo niezawodnym serwerom, A2Hosting oferuje superszybką usługę dla Ciebie i Twoich klientów. Ich opcja „Turbo Servers” pomaga osiągnąć oszałamiające 20-krotnie szybsze ładowanie stron i jest jedną z najlepszych na rynku.

Możesz spodziewać się gwarancji dostępności przez 99,9% i serwera, który prawie nie powoduje żadnych problemów. Na przestrzeni lat zdobyli kilka nagród i to wyłącznie dzięki ich wspaniałej obsłudze. Ich serwery są zoptymalizowane pod kątem szybkości, a Ty masz swobodę wyboru żądanej lokalizacji serwera wraz z bezpłatnymi dyskami SSD.

Co więcej, jest przyjazny dla programistów i łatwy w użyciu dzięki panelowi sterowania Web Host Manager (WHM). Otrzymujesz całodobowe wsparcie od zespołu, który ma dużą wiedzę i umiejętności, aby rozwiązać wszelkie problemy techniczne.

Szkoda byłoby, gdybym powiedział, że ten hosting kosztuje rękę i nogę. Na szczęście tak nie jest. Ich plan startowy wynosi zaledwie 9,80 USD miesięcznie.

Hosting Verpex

Dzięki globalnym centrom danych i wyjątkowo przystępnej cenie w pierwszym miesiącu, Hosting dla sprzedawców Verpex wyróżnia się na tle reszty. Możesz zacząć od płacenia zaledwie 1,8 USD za pierwszy miesiąc i sprawdzić wyjątkowe wrażenia, jakie oferuje Verpex.

Cechy:

 • Panel sterowania WHM
 • Elastyczny nr. kont cPanel
 • Serwery White Label
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • Bezpłatne migracje
 • nieograniczona przepustowość
 • Niestandardowe serwery nazw
 • Buforowanie LiteSpeed
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Softaculous Autoinstalator
 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem Imunify360
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Verpex znajduje się na pięciu kontynentach, a personel wsparcia na całym świecie jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez telefon, czat i system biletowy.

Ponadto otrzymujesz bezpłatną domenę, bezpłatną konfigurację i wiele funkcji zwiększających wydajność, aby zapewnić doskonałą reputację hostingu.

SiteGround

Powiedziałem to już wcześniej i powiem to jeszcze raz, SiteGround, ogólnie rzecz biorąc, jest jednym z moich ulubionych dostawców hostingu. Jestem z nimi od lat i nigdy nie czułem potrzeby zmiany firmy. Są TAK dobrzy, zwłaszcza ich zespół wsparcia.

Za mniej niż 15 USD miesięcznie otrzymujesz plan hostingowy odsprzedawcy GoGeek, który oferuje 40 GB przestrzeni internetowej. Otrzymujesz również:

 • Ruch niezmierzony
 • Nieograniczone witryny
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Priorytetowe wsparcie 24×7
 • Dodaj konta współpracowników dla swoich członków.
 • Bezpłatny SSL
 • Integracja Cloudflare CDN

Możesz zaoferować klientom pełną wersję hostingu White Label bez żadnego brandingu SiteGround. Ogólnie rzecz biorąc, jest o wiele więcej funkcji tego dostawcy usług hostingowych, które sprawią, że Twoja firma będzie o wiele bardziej satysfakcjonująca.

Hosting InMotion

Z bezpłatnymi dyskami SSD, SSL, cPanel i WHMCS, Hosting InMotion jest tak dobry, jak pozostałe na tej liście. Otrzymujesz darmowe przelewy, genialne wsparcie 24×7 i bezkonkurencyjne ceny. Ich podstawowy poziom kosztuje zaledwie 15,39 USD miesięcznie i oferuje 800 GB przepustowości i 80 GB miejsca na dysku.

Jest przyjazny dla programistów i otrzymujesz bezpłatne konta e-mail, a także opcję nieograniczonej liczby domen i różne funkcje bezpieczeństwa. Masz pełną kontrolę nad hostingiem sprzedawcy i możesz go dostosować do własnych upodobań.

Wspaniałą rzeczą jest to, że ich serwery są wyposażone w ochronę DDoS firmy Corero i wykrywanie złośliwego oprogramowania Patchman, więc nie musisz się zbytnio martwić o bezpieczeństwo.

Nametanie

Otrzymujesz niezmierzoną przepustowość i bezpłatne konta cPanel do hostingu sprzedawcy z Tani. Łatwo jest zarządzać wszystkim z jednego pulpitu nawigacyjnego i bezproblemowo konfigurować systemy zarządzania treścią wraz z tworzeniem własnych serwerów nazw.

Możesz także dodawać nieograniczoną liczbę domen i chronić wszystko za pomocą zapór ogniowych i oprogramowania antywirusowego. Co więcej, możesz łatwo zarządzać kontami hostingowymi swoich klientów za pomocą Web Host Manager (WHM).

Nie wspominając o tym, że możesz dostosować wszystko i skonfigurować własną platformę rozliczeniową, aby usługa White Label była usługą White Label. Bezpieczeństwo i szybkość nigdy nie stanowią problemu w Namecheap, ponieważ zawsze było to ich głównym celem.

HostGator

Przez wiele lat HostGator był najlepszym wyborem dla hostingu odsprzedawców, ale potem pojawiły się inne opcje i nieco odsunięto na bok. Imponujące jest jednak to, że nadal jest jednym z najważniejszych i dlatego ma miejsce na tej liście.

Oto niektóre z wielu zalet korzystania z hostingu odsprzedawcy HostGator:

 • Nieograniczone domeny i konta e-mail
 • Gwarancja 99,9% dostępności
 • Prywatne serwery nazw oparte na Twojej domenie
 • Darmowe oprogramowanie do zarządzania klientami i rozliczeniami WHMCS
 • Panel sterowania WHS/cPanel
 • Przyjazny dla programistów
 • Wsparcie techniczne 24×7

Możesz zacząć już od 19,95 USD miesięcznie i założyć firmę hostingową.

Koło zamachowe

Możesz użyć Koło zamachowe do White Label i sprzedawać swoje usługi po własnych cenach, również na zasadzie cyklicznej. Dostajesz własny obszar zarządzania klientami i system rozliczeniowy, aby zacząć rzucać kostką od samego początku.

Możesz także zintegrować Stripe z systemem rozliczeniowym, aby płatności trafiały bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Flywheel ma niesamowity personel pomocniczy, który pomoże Ci na każdym etapie procesu. Są dostępne 24×7, aby zapewnić Ci wsparcie.

Należy zauważyć, że hosting sprzedawcy Flywheel jest dostępny jako dodatek do każdego z ich planów. Oznacza to, że musisz wybrać od nich plan hostingowy, a następnie kupić dodatek White Label. Dodatek kosztuje 99 USD miesięcznie oprócz zwykłych opłat hostingowych, które płacisz.

Klub Sprzedawcy

Z ResellerClub’s Hosting dla sprzedawców Linuksa, możesz zacząć za jedyne 11,39 USD miesięcznie przy rozliczeniu za trzy lata i rozpocząć własną działalność hostingową. Konfiguracja i zarządzanie wszystkimi witrynami za pomocą jednego panelu zarządzania jest dość łatwe.

Oto niektóre z głównych funkcji, które musisz znać:

 • Bezpłatny WHM i cPanel
 • Instaluje aplikację jednym kliknięciem za pomocą instalatora Softaculous.
 • Chronione CDN
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Bezpłatna migracja od innego dostawcy hostingu
 • Niezrównana szybkość serwera

Co więcej, możesz cieszyć się solidnym bezpieczeństwem i zespołem wsparcia, który ma dużą wiedzę na temat wszelkich spraw.

Wniosek

Jak wspomniano wcześniej, rozpoczęcie działalności hostingowej dla sprzedawców jest dość opłacalne i na pewno nie wymaga żadnej nauki o rakietach. Bez wątpienia wyżej wymienieni dostawcy usług hostingowych są tym, z czego będziesz musiał wybierać, aby jak najlepiej rozpocząć przedsięwzięcie.