9 najlepszych komputerów stacjonarnych do grania bez opóźnień

Obecnie większość z nas pociągają gry komputerowe.

Ze względu na światową popularność, istnieje kilka sposobów grania w najnowsze gry, ale jednym z najłatwiejszych jest korzystanie z komputera do gier z wysokiej jakości grafiką i wysoką rozdzielczością. Przy tak wielu różnych markach i specyfikacjach wiedza, od czego zacząć przy zakupie, może być trudna.

Mimo to zawsze możesz podjąć właściwą decyzję, przeprowadzając szeroko zakrojone badania.

Zakup gotowego komputera do gier ma wiele zalet. Ponadto powinieneś rozważyć wybór takiego, który zapewnia najszybszy procesor i najlepszą kartę graficzną dostępną w ramach Twojego budżetu.

Zachowaj spokój, ponieważ zebraliśmy najlepsze typy, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego.

W jaki sposób odpowiedni komputer do gier może poprawić wrażenia z gry?

Obecnie gracze PC częściej niż kiedykolwiek mogą wybierać spośród szerokiej gamy komputerów. Dostępne są różne niestandardowe i częściowo niestandardowe gotowe komputery stacjonarne do gier, od opcji budżetowych po modele z wyższej półki.

Użytkownicy mogą również kupować wybrane przez siebie części, aby zbudować swój komputer do gier i aktualizować go w dowolnym momencie. Chociaż komputery stacjonarne są popularne, wiele osób gra teraz na laptopach do gier, a nie na komputerach stacjonarnych.

Celem wyboru komputerów stacjonarnych PC do gier jest umieszczenie wydajnych kart graficznych i zaoferowanie szerszej gamy sprzętu, aby zapewnić lepszą wydajność i wrażenia z gry niż laptopy do gier.

Najważniejsze funkcje, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie komputera do gier

Kupując lub składając komputer do gier, należy zdawać sobie sprawę, że może to być złożony proces. Dlatego zrozumienie funkcji dobrego komputera do gier ma kluczowe znaczenie.

Aby wybrać odpowiedni komputer do gier, należy wziąć pod uwagę następujące kluczowe aspekty:

# 1. Grafika

Grafika jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze najlepszego komputera do gier. W ostatnich latach większość ludzi rozważała zakup najnowszej karty graficznej, ponieważ pozwala ona cieszyć się grami w jakości high-definition. Dlatego wybór komputera do gier z najlepszą grafiką jest niezbędny do zwiększenia wydajności w grach.

#2. Obudowy i płyty główne

Jest to jedna z cech, które musi posiadać komputer do gier, aby dokonać idealnego wyboru. Dlatego przed podjęciem decyzji, jaki rodzaj obudowy do komputera PC kupić, upewnij się, że sprawdziłeś obudowę komputera. Dzięki najnowszym płytom głównym możesz zbudować najlepszy komputer do gier spełniający Twoje potrzeby.

Przeczytaj także: Najlepsze płyty główne Intel do gier

#3. Koszt

Koszt to istotny czynnik, który każdy gracz musi wziąć pod uwagę przy wyborze komputera do gier. Istnieje przekonanie, że im wyższy budżet, tym więcej wysokiej jakości komputerów do gier możesz dodać do swojej kolekcji.

Ale czasami jest to fałszywe, ponieważ musisz również wziąć pod uwagę swój budżet. Niektóre popularne marki oferują komputery do gier mieszczące się w Twoim budżecie, zapewniając maksymalne wrażenia z gry i brak opóźnień.

#4. SSD/dysk twardy

Dyski półprzewodnikowe (SSD) są kluczowym czynnikiem wpływającym na kupowanie gier komputerowych. Jednak zawsze preferuj dysk SSD zamiast dysku twardego do gier na PC. Dodanie pamięci SSD do komputera do gier to najprostszy sposób na zwiększenie wydajności.

Gry komputerowe odnotowały gwałtowny wzrost na rynku. Przy dużej liczbie dostępnych gier komputerowych dokonanie właściwego wyboru stało się wyzwaniem dla nas wszystkich. Przyjrzyjmy się teraz niektórym komputerom do gier.

Cień SkyTech

Czy widziałeś błyskawicznie szybki komputer do gier? Przedstawiamy SkyTech Shadow, najbardziej renomowany komputer PC dostępny na rynku. Dzięki szybkiemu dyskowi SSD dołączonemu do komputera do gier SkyTech Shadow 3.0 system jest prawie 30 razy szybszy niż inne zwykłe komputery.

Kluczowe cechy

 • Zwiększona prędkość dzięki Wi-Fi
 • Specjalnie zaprojektowany do gier z wysoką grafiką
 • Wentylatory z oświetleniem RGB i doskonałym przepływem powietrza

W gry wymagające wysokiej jakości grafiki można grać z kartą graficzną tego produktu o pojemności 12 GB. Procesor AMD Ryzen 5 ma 12 rdzeni i 12 wątków. Wyposażony w potężny kanał Wi-Fi, ten komputer do gier jest kompatybilny z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi.

MSI Aegis RS

MSI Aegis RS jest oszałamiający dla oka. Dzięki niewielkim rozmiarom i kanciastej konstrukcji ten komputer do gier jest idealny do niemal każdego kącika do gier, niezależnie od tego, czy jest to konfiguracja na komputerze stacjonarnym, czy w salonie.

Ponadto przekonasz się, że pięknie obsługuje gry, niezależnie od twoich ustawień, niezależnie od tego, czy jest to QHD, UHD, czy full HD.

Łatwo będzie ci dostosować maszynę, która będzie dobrze działać zarówno dla twoich gier, jak i monitora, ponieważ będziesz mógł wybierać spośród różnych opcji procesora, karty graficznej i pamięci RAM, które można wybrać.

Kluczowe cechy

 • Jest wyposażony w animowane błyskawice, aby poprawić wrażenia z gry
 • Najwyższa prędkość dzięki wbudowanemu Wi-Fi 6E
 • Aegis RS jest wyposażony w 3 wentylatory przednie do wlotu i wentylator wyciągowy

To jeden z najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych komputerów do gier pod względem wzornictwa i wydajności.

Komputer do gier Skytech Prism II

Nie ma wątpliwości, że Skytech Prism II Gaming PC Desktop od dłuższego czasu jest silnie kojarzony z komputerami do gier.

Jak można się spodziewać, jest to jeden z najbardziej wpływowych modeli na rynku. Przenieś swoją grę na wyższy poziom dzięki temu komputerowi do gier.

Dzięki Prism II firmy Skytech gracze mogą cieszyć się szeregiem wyższych ustawień, wyższą liczbą klatek na sekundę i możliwościami wielozadaniowości, które są potężniejsze niż tradycyjne komputery do gier.

Skytech Prism II zapewnia graczom możliwość jednoczesnego grania i przesyłania strumieniowego bez opóźnień, umożliwiając łatwe tworzenie kopii zapasowych członków drużyny i tworzenie lepszych treści dla obserwujących.

Kluczowe cechy

 • Wbudowane wentylatory, które maksymalizują chłodzenie
 • Wyposażony we wbudowany procesor Intel Core nowej generacji
 • Może z łatwością uruchamiać gry w wysokiej rozdzielczości

Dzięki najnowszym procesorom i kartom graficznym ten komputer może grać w gry obecnej generacji przy wysokich ustawieniach graficznych.

Lodowiec Thermaltake 360

Kolejnym wyjątkowym dodatkiem do gier na PC w 2023 roku jest Thermaltake Glacier. Nowe, gotowe modele tych komputerów zyskują na popularności; dlatego teraz jest idealny czas, aby dać Thermaltake szansę zabłysnąć.

Kluczowe cechy

 • Wersja Thermaltake PC jest wyposażona w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060,
 • Procesor AMD Ryzen 5 5600X i pamięć 16 GB.
 • Ani szybkie dyski SSD, ani standardowe dyski twarde nie są dołączone.

Pomimo procesora 3060 urządzenie może wykonywać przyzwoite gry w rozdzielczości 1440p. Przy rozdzielczości 1440p nie osiągniesz średniej 60+ FPS, ale znowu możesz cieszyć się wrażeniami z pewnymi ulepszeniami ustawień graficznych.

Skytech Chronos

W dzisiejszych czasach znalezienie przyzwoitego komputera do mini gier w ramach budżetu jest wyzwaniem. Jeśli nie budujesz własnego, prawdopodobnie przed rozpoczęciem budowy będziesz patrzeć na wstępnie zmontowane modele. Dzięki Skytech koszty są zawsze ograniczone do minimum, a wydajność nie jest zagrożona.

Kluczowe cechy

 • Fornite i inne gry w wysokiej rozdzielczości są łatwe w obsłudze
 • Wbudowane wentylatory kontrolują temperaturę urządzenia
 • Oparte na technologiach nowej generacji

Pod względem wydajności w grach jest w stanie uruchomić większość obecnie dostępnych gier. Jeśli jednak zdecydujesz się na tańszy i bardziej podstawowy model, być może będziesz musiał poświęcić wydajność graficzną.

Oprócz zapewniania dostosowywanego oświetlenia, konstrukcja obudowy pozwala również na mocniejsze ulepszenia.

Komputer do gier YEYIAN Katana X21A

Będziesz mógł cieszyć się rozgrywką na zupełnie nowym poziomie dzięki gamingowym komputerom stacjonarnym YeYian, które podnoszą wydajność, grafikę i efekty wizualne do niezwykle wysokiego poziomu.

Komputer stacjonarny do gier YEYIAN Katana X21A pozwoli Ci z łatwością grać w gry oparte na najbardziej zaawansowanej dostępnej technologii, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z grami.

Komputer stacjonarny YeYian Gaming to bestia do obsługi intensywnych i ekstremalnych gier. Jest taktowany zegarem 3,6 GHz i może płynnie uruchamiać dowolny program i aplikację podczas grania bez wysiłku.

Kluczowe cechy

 • Jest wyposażony w szkło hartowane
 • Łatwo jest regulować wentylatory pierścieniowe, co ułatwia maksymalny przepływ powietrza za pomocą pilota
 • Żadne dalsze aktualizacje nie są wymagane

Dodatkowo YEYIAN Katana X21A jest wyposażony w dysk SSD Gen 4, 32 GB pamięci RAM DDR4 3600 MHz obsługującej wielozadaniowość oraz dysk SSD 1 TB do szybkiego uruchamiania systemu operacyjnego.

Komputer do gier Skytech Chronos

Dodanie Skytech Chronos Gaming PC Desktop do swojej listy najlepszych komputerów do gier jest oczywiste. Dzięki temu komputerowi do gier możesz przenieść wrażenia z gry na nowy poziom.

Pomimo tego, że jest łatwo dostępny, ten komputer do gier nadal oferuje lepszy stosunek jakości do ceny niż większość jego konkurentów.

Kluczowe cechy

 • Zainstalowane wentylatory oświetlenia RGB zapewniają doskonały przepływ powietrza
 • Zwiększenie liczby klatek na sekundę za pomocą sztucznej inteligencji
 • Wysokiej jakości grafika

To doskonały przykład gry na PC bez opóźnień. Dzięki Chronos gracze mogą cieszyć się grami nowej generacji z oszałamiającą grafiką wysokiej jakości, błyskawicznymi prędkościami i niespotykaną mocą.

W rezultacie spełnia, a nawet przewyższa potrzeby dzisiejszych graczy, zapewniając ulepszoną grafikę, dużą liczbę klatek na sekundę oraz zapewniając szybkie i bezproblemowe przesyłanie strumieniowe i renderowanie wideo dzięki dostarczaniu grafiki o ultra jakości.

Acera Predatora

Dzięki doskonale skonstruowanym funkcjom i zgrabnej, kompaktowej konstrukcji, Acer Predator Orion 7000 jest znacznie bardziej przenośny niż wielu konkurentów. Oprócz oświetlenia RGB ma również wentylatory FrostBlade i pasek świetlny, co czyni go jeszcze bardziej imponującym.

Kluczowe cechy

 • Procesor Intel Core nowej generacji
 • Biega w szybkim tempie
 • W zestawie mysz do gier RGB

Jest to tańsza wersja, oferująca fantastyczny stosunek jakości do ceny, a stosunek ceny do wydajności przewyższa większość innych komputerów do gier. Dlatego jest to dobry komputer do gier i warto o nim wspomnieć.

Komputer do gier YEYIAN YARI X13

Jeśli chodzi o wydajność w grach, komputer do gier YARI X13 to krok naprzód i gwarantuje, że nie doświadczysz żadnych opóźnień. Dzięki wielokrotnie nagradzanym komponentom ten komputer do gier bezproblemowo współpracuje z transmisjami cyfrowymi i najpopularniejszymi grami.

Kluczowe cechy

 • Częstotliwości odświeżania są wysoce zoptymalizowane
 • Wrażenia w grach dzięki wolnej od opóźnień karcie GeForce RTX 3080
 • Transmisja danych jest bardziej dostępna dzięki Wi-Fi 6

YEYIAN YARI X13 sprawi, że twój wartownik stanie się nie do ruszenia. Dzięki mocy procesora Intel Core i7 13700KF w tym komputerze będziesz w stanie stawić czoła każdemu wyzwaniu, które pojawi się na ekranie.

Nvidia Geforce RTX 3070 pięknie renderuje każdą grę, a dzięki 32 GB pamięci RAM DDR5 poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi grami.

Ostatnie słowa

Korzyści z komputera do gier wykraczają poza zaspokajanie potrzeb związanych z grami i pomaganie w wielozadaniowości. Aby grać w gry płynniej, konieczne są lepsze specyfikacje dla najlepszego komputera stacjonarnego do gier.

Możesz również sprawdzić niektóre biurka do gier do profesjonalnego grania.