Blokuj wszystkie strony za pomocą Gwiezdnych wojen


Premiera Gwiezdnych wojen – Przebudzenie Mocy już za kilka dni. Przygotowując się do tego, fani serii, z których niektórzy nie urodzili się, gdy ukazały się odcinki IV-VI, już wybierają strój, który będą nosić, kiedy zobaczą film, i oznakują wszystko, co tylko mogą, za pomocą Gwiezdnych wojen logo, aby pokazać ich miłość. To powiedziawszy, po całym tym oczekiwaniu i oczekiwaniu, byłoby szkoda, gdyby film został zepsuty przez Internet. Widząc, że ten film jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydań roku, internet będzie go przeglądał i analizował jak szalony, a to oznacza, że ​​spoilery będą prawie niemożliwe do uniknięcia, chyba że całkowicie przestaniesz korzystać z Internetu. Force Block: The Star Wars Spoiler Blocker to rozszerzenie Chrome, które będzie blokować spoilery Star Wars. Rozszerzenie ostrzega Cię, gdy masz zamiar odwiedzić stronę, która może potencjalnie zawierać spoilery filmu. Po ostrzeżeniu możesz mimo to odwiedzić tę stronę lub ją zamknąć.

Zainstaluj Force Block: bloker spojlerów Star Wars i odwiedź stronę, która może zawierać spoilery do filmu. Możesz to wypróbować na stronie Wikipedii dla Gwiezdnych Wojen (która może zawierać spoilery po piątek, 18 grudnia 2015 r.) Lub po prostu wyszukać Gwiezdne wojny – Przebudzenie mocy w Google.

Nakładka zablokuje stronę. Jeśli klikniesz „Mimo to kontynuuj”, możesz przejść do strony. Jeśli klikniesz „Nie blokuj tej strony w przyszłości”, możesz dodać stronę do białej listy i pozwolić rozszerzeniu ją zignorować. Możesz także dodać witryny do białej listy za pomocą ikony rozszerzenia, która jest dodana obok paska adresu URL (to dwa miecze świetlne) i włączać / wyłączać rozszerzenie z niego.

Zainstaluj Force Block: bloker spoilerów Star Wars z Chrome Web Store

x