Co to jest IPTV Area 51 i czy można go bezpiecznie używać?

Usługi IPTV istnieją już od dłuższego czasu i znajdują się w nieco szarej strefie, jeśli chodzi o ich niezawodność i to, czy ich usługi są legalne, czy nie.

Area 51 IPTV jest, jak sama nazwa wskazuje, jedną z takich usług, która ma na celu dostarczanie treści telewizyjnych (programów, seriali, filmów, wiadomości, jak to nazywasz) za pośrednictwem połączenia internetowego, w przeciwieństwie do korzystania z telewizji satelitarnej lub kablowej.

Strefa 51 IPTV - co to jest?

Jedną z zalet korzystania z IPTV jest to, że nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu poza komputerem i solidnym połączeniem internetowym. Ponadto niektórzy dostawcy IPTV oferują swoje usługi całkowicie za darmo, co nie jest do końca legalne, ale nie powstrzymuje użytkowników przed korzystaniem z nich.

Co to jest IPTV Area 51?

Wracając do naszego punktu zainteresowania: Strefa 51 IPTV. Area 51 IPTV oferuje nie tylko aplikację, którą można pobrać i używać na dowolnym kompatybilnym urządzeniu, ale jest również dostępna jako dodatek dla użytkowników Kodi.

W przeciwieństwie do innych usług IPTV, Area 51 nie ma samodzielnej aplikacji Windows, więc jeśli planujesz używać go na swoim komputerze stacjonarnym, będziesz musiał znaleźć pewne obejścia, takie jak użycie emulatora lub użycie zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego odtwarzanie strumieni.

Co więcej, to nie jest darmowe. Nie będziesz musiał rozbijać banku, aby z niego korzystać, ale musisz zapłacić, aby uzyskać dostęp do całej zawartości w ofercie Area 51.

Obecnie Area 51 oferuje około 15 600 kanałów z ponad 87 krajów na całym świecie, a także 1500 kanałów sportowych i 24 800 filmów VOD (Video on Demand), co jest dość imponujące.

Ogólny konsensus dotyczący Strefy 51 jest taki, że pobiera ona wyjątkowo niską opłatę, jeśli weźmie się pod uwagę ogromną liczbę kanałów i treści VOD, które udostępnia swoim klientom. Ponadto wielu porównuje go do podobnych usług, które oferowały porównywalne treści i zostały usunięte z powodu roszczeń dotyczących piractwa i naruszenia praw autorskich.

Nie oznacza to, że Obszar 51 należy do tej samej kategorii, ponieważ jego legalność nie została jeszcze zakwestionowana (o czym wiemy), ale powinieneś wziąć go z przymrużeniem oka i upewnić się, że zachowujesz bezpieczeństwo i chronisz swoją prywatność, podczas gdy Użyj tego.

Należy pamiętać, że nie akceptujemy ani nie promujemy naruszeń piractwa lub praw autorskich, ani nie używamy żadnych metod uzyskiwania dostępu do materiałów pirackich lub chronionych prawem autorskim, co obejmuje przesyłanie strumieniowe treści wideo lub audio z wątpliwych źródeł IPTV.

Czy korzystanie z IPTV Area 51 jest bezpieczne?

UJAWNIENIE: newsblog.pl nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania ograniczeń praw autorskich. Przed skorzystaniem z aplikacji takiej jak Strefa 51 weź pod uwagę prawo, ofiary i ryzyko związane z piractwem.

Jak można się spodziewać, w sklepie Google Play nie ma oficjalnej aplikacji Area 51, którą można pobrać na urządzenie z Androidem. W pewnym momencie możesz je znaleźć, ale pamiętaj, że wiele innych osób pobrało fałszywe aplikacje Area 51 na swoje urządzenia i naruszyło przy tym ich bezpieczeństwo.

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Area 51, musisz zarejestrować konto i albo zarejestrować się w wersji próbnej (jeśli oferta jest nadal aktualna), albo uiścić opłatę, aby zacząć z niej korzystać. W tym momencie prawdopodobnie otrzymasz pakiet APK, który możesz zainstalować na swoich urządzeniach z Androidem po zarejestrowaniu konta i uiszczeniu opłaty.

Ponieważ nie ma oficjalnego źródła pliku APK, może być konieczne znalezienie go dla siebie. Oto, gdzie sprawy stają się trudne: proste wyszukiwanie w Google zwróci wiele wyników dla pliku APK i po prostu nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, która z nich jest prawdziwa, a której nie powinieneś ufać.

Możesz także pominąć część APK i zainstalować Area 51 na Kodi za pomocą jego dodatku. Z drugiej strony, instalacja dodatku Kodi może odbywać się za pośrednictwem niepodpisanego repozytorium innej firmy, co prowadzi nas z powrotem do punktu wyjścia: nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy jest bezpieczny, więc będziesz musiał tylko przejść przez wojnę.

Będziesz także musiał przełączyć opcję „Nieznane źródła” w Kodi, co jest sprzeczne z wieloma radami, i znaleźć działające repozytorium, aby pobrać dodatek.

Czy więc korzystanie z Strefy 51 jest bezpieczne? Jest wiele wątpliwych rzeczy, które musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do usług Strefy 51, co sprawia, że ​​myślimy o podejrzanych transakcjach w ciemnej zaułku, więc pozwolimy ci to ocenić.

Prawdę mówiąc, lepiej byłoby wybrać innego dostawcę IPTV, takiego, który jest godny zaufania, przejrzysty i nie wysyła cię tylko do poszukiwania pliku APK lub repozytorium na własną rękę, wyposażonego w wyszukiwarkę, zdrowy rozsądek (miejmy nadzieję) i kciuki.

Użyj VPN z Strefą 51

Jeśli zdecydujesz się wypróbować IPTV Area 51, niewiele możemy zrobić, aby Cię powstrzymać. Rozumiemy, płacisz niewielką opłatę i nagle możesz oglądać dosłownie tysiące kanałów z wielu krajów na całym świecie, a to ci się podoba.

Jednak Twój entuzjazm może sprawić, że przeoczysz jeden ważny aspekt: ​​Twój dostawca usług internetowych może zobaczyć wszystko, co robisz online. Od dostępu do ulubionej platformy społecznościowej po używanie Area 51 IPTV do oglądania sportu na Android TV, Twój dostawca usług internetowych może wiedzieć wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

Dlatego zatarcie śladów przed podjęciem takich działań może być dobrym pomysłem, nie sądzisz? Na szczęście solidna usługa VPN może zająć się tym wszystkim za Ciebie, szyfrując połączenie i przekierowując ruch, więc wszystko, co widzi Twój dostawca usług internetowych, to zaszyfrowane dane.

Oczywiście Twój dostawca usług internetowych nie jest jedynym, którego powinieneś unikać w wyścigu o ochronę prywatności. Są też hakerzy, którzy z różnych powodów mogą chcieć poznać Twoje miejsce pobytu w Internecie, a VPN pomaga Ci się przed nimi chronić.

Wreszcie, jeśli Twój dostawca usług internetowych ma zły nawyk dławienia połączenia, VPN może znieść te nieuczciwe ograniczenia, i to nie tylko podczas oglądania Strefy 51. Skorzystasz na większej szybkości, mniejszym buforowaniu, mniejszym pingowaniu i mniejszej liczbie utraconych pakietów.

NordVPN - wybór redaktorów

Naszym zdaniem NordVPN jest najlepszą usługą VPN na rynku, która może pomóc Ci uwolnić potencjał połączenia internetowego, ukryć Cię przed wszechwidzącym okiem dostawcy usług internetowych i zakryć ścieżki online, gdziekolwiek możesz wirtualnie wędrować.

Ta sieć VPN oferuje błyskawiczne prędkości połączenia, szyfrowanie na poziomie wojskowym, ścisłą politykę zerowego rejestrowania danych i dodatkowe funkcje, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo połączenia, takie jak podwójna sieć VPN (dwukrotnie odbija połączenie) lub CyberSec (blokowanie reklam i złośliwego oprogramowania).

Dlatego jeśli obawiasz się, że Twoja prywatność zostanie ujawniona podczas przesyłania strumieniowego treści IPTV na Twoje urządzenie, chcesz ominąć ograniczenia geograficzne lub masz wrażenie, że Twój dostawca usług internetowych ogranicza prędkość połączenia, NordVPN może pomóc Ci rozwiązać wszystkie te problemy w mgnieniu oka. oko.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy
OFERTA SPECJALNA: plan 2-letni (68% zniżki – link poniżej)
Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
256-bitowe szyfrowanie AES z doskonałą poufnością przekazywania
Wyjątkowo bezpieczny podwójny VPN do szyfrowania danych
Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy.

Cons
Automatyczny wybór serwera może być zawodny
Przetwarzanie zwrotu może zająć do 30 dni.

Uwaga: nasi czytelnicy otrzymują specjalną ofertę, która może pomóc im zaoszczędzić do 68% pełnej ceny planu, a także dodatkowy czas obsługi dodawany automatycznie po zakupie planu subskrypcji NordVPN.

Alternatywy IPTV dla Strefy 51

Jeśli nie jesteś do końca pewien, czy chcesz zaryzykować wszystko dla tysięcy kanałów po prawie nieuczciwej cenie, ale pomysł oglądania telewizji bez anteny satelitarnej lub kabla wzbudza Twoje zainteresowanie, istnieje wiele w 100% legalnych alternatyw.

Jednak, jak można się spodziewać, te usługi mają wyższą cenę. Z drugiej strony wszystkie mają oficjalne aplikacje i źródła, więc podczas korzystania z nich nie ryzykujesz naruszenia prywatności i bezpieczeństwa.

1. Sling TV

Sling TV to amerykańska usługa IPTV, która umożliwia oglądanie treści telewizyjnych na żywo w przystępnej cenie. Cena, którą musisz zapłacić za Sling TV, różni się w zależności od treści, do których chcesz uzyskać dostęp. Na przykład jego najtańszy plan, Sling Orange, kosztuje 35 USD miesięcznie i oferuje 32 kanały, z których niektóre obejmują CNN, AMC, Food Network i ESPN.

Najdroższy plan Sling TV oferuje 53 kanały, kosztuje 50 USD miesięcznie i zapewnia dostęp do NFL Network, Comedy Central, History Channel i innych. Ten plan obejmuje również wszystko, co robi najtańszy plan, ponieważ jest to jedynie połączenie planów niskiego i średniego poziomu. Jeśli czujesz się ekscentryczny, możesz spróbować swoich dodatkowych pakietów, które mogą z łatwością przynieść miesięczną sumę ponad 100 USD.

Sling TV pozwala również wypróbować swoje usługi, zapewniając 3-dniowy bezpłatny okres próbny. Wreszcie, oferuje całkowicie bezpłatną usługę o nazwie Sling Free, która obejmuje ponad 5000 bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych.

Sling Free nie wymaga informacji o karcie kredytowej ani adresu e-mail, ale podobnie jak Sling TV wymaga, abyś przebywał w USA, aby uzyskać do niego dostęp. Z drugiej strony możesz zobaczyć kilka reklam, próbując cieszyć się filmem lub programem telewizyjnym, ale hej, przynajmniej to nic nie kosztuje!

2. FuboTV

FuboTV było kiedyś bardziej niszową usługą, ponieważ spełniało potrzeby fanów sportu. Jakiś czas temu nie byłbyś w stanie znaleźć niektórych swoich ulubionych seriali komediowych lub programów kulinarnych na FuboTV, ale to się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat.

Ta usługa nadal koncentruje się na kanałach, na których można oglądać wydarzenia sportowe na żywo, w tym między innymi NBA, NHL, MLB, NFL i międzynarodową piłkę nożną. Istnieje jednak duża szansa, że ​​możesz się zrelaksować i cieszyć się także rozrywką, nie związaną ze sportem.

FuboTV przejęła niektóre sieci Disneya i dodała je do swojej oferty w sierpniu 2020 roku, umożliwiając strumieniowe przesyłanie treści z Disney Channel, ABC, SEC Network, ESPN i FX, jeśli masz na to ochotę. Dzięki wersji próbnej można korzystać z FuboTV do 7 dni bez płacenia ani grosza.

Ta alternatywa dla Area 51 umożliwia strumieniowe przesyłanie treści na urządzenia z Androidem, ale także na Chromecast, Roku, Xbox, smart TV lub urządzenia iOS i Apple TV. Z drugiej strony, funkcja DVR w najtańszym planie może pomieścić tylko do 250 godzin treści. Jeśli chcesz uaktualnić do 1000 godzin, będziesz musiał zapłacić miesięczną opłatę, która nie jest dokładnie niska.

3. XUMO

Jeśli szukasz tańszej alternatywy dla Strefy 51, XUMO może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Jest to bezpłatna usługa, która generuje kanały transmisji strumieniowej poprzez pobieranie witryn sieci Web z zawartością wideo. W tej chwili XUMO oferuje ponad 180 kanałów, które możesz oglądać za darmo. Niektóre z nich to MSNBC, CBSN, NBC News NOW, CBC, Bloomberg, FOX Sports i BNC GO.

Możesz używać XUMO na różnych urządzeniach, takich jak smart TV, Roku, Android TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, PC (strumieniowanie przez Internet) i telewizory LG za pośrednictwem kanałów LG. Pamiętaj jednak, że w zależności od regionu, w którym mieszkasz, możesz nie być w stanie przesyłać strumieniowo niektórych treści.

Z drugiej strony możesz zainwestować w godną zaufania sieć VPN, która pomoże Ci odblokować ograniczenia geograficzne, podszywając się pod Twoją fizyczną lokalizację i zastępując ją wybraną przez Ciebie.

Obszar 51 IPTV – WNIOSEK

Biorąc wszystko pod uwagę, jeśli niedawno słyszałeś o Strefie 51 i zdecydowałeś się spróbować, może powinieneś spróbować dowiedzieć się o niej więcej, zanim skoczysz głową. Jego legalność jest gdzieś w szarej strefie, więc jeśli martwisz się o złamanie prawa, nie ruszalibyśmy go na twoim miejscu.

Następnie pojawia się obawa o problemy z bezpieczeństwem, które są czymś, biorąc pod uwagę, że będziesz musiał samodzielnie wyłowić działający plik APK lub niepodpisane repozytorium w całej sieci, aby pobrać Area 51 na swoje urządzenie.

Najważniejsze jest to, że strefa 51 może być bezpieczna w użyciu, ale nie stawiamy na jej legalność, zwłaszcza gdy stawki obejmują grzywny lub sale sądowe.