Dlaczego potrzebujesz tego oprogramowania do migracji danych do nowego iPhone’a [Sponsored Post]

Apple zaprezentowało swoje flagowe trio iPhone’a 11 na corocznym, uważnie obserwowanym wydarzeniu prasowym, wraz z zegarkiem Apple Watch i nieoczekiwanym nowym iPadem. Brak obsługi 5G w ofercie iPhone’a 11 może zniechęcić fanów, którzy chcą ulepszyć swój telefon komórkowy. Mimo to migracja i zarządzanie danymi iOS nigdy nie przestały być w centrum zainteresowania, bez względu na zmianę nowego iPhone’a lub zwolnienie miejsca na starym iPhonie, aby zacząć od nowa i przyspieszyć swoje cyfrowe życie.

Zastrzeżenie: ta treść została dostarczona przez naszego reklamodawcę i nie była edytowana. W żaden sposób nie jest to odzwierciedlenie pisarstwa newsblog.pl ani naszego stanowiska redakcyjnego.

DearMob zapewnia bezpieczniejszy sposób zarządzania, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych iPhone’a

Jaki jest twój scenariusz? Chcesz przenieść wszystko na nowy iPhone lub chcesz zacząć od nowa, ale wolisz selektywnie przywracać określone typy zawartości iOS? Czy masz tendencję do tworzenia kopii zapasowych starego iPhone’a przed aktualizacją do iOS 13 w przypadku nagłych ataków, czy po prostu chcesz zwolnić miejsce na starym iPhonie, jednocześnie dbając o istniejące dane? DearMob iPhone Manager ma bezpieczne i łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przesyłania na iOS z bardziej niestandardowymi opcjami, które są dostosowane do wszelkich sytuacji, aby lepiej zarządzać urządzeniami z systemem iOS.

Pobierz DearMob iPhone Manager z pełnym kodem licencyjnym>

Powyższa strona zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące bezpiecznego przesyłania wszystkiego z iPhone’a na iPhone’a.

Kopia zapasowa i przywracanie iPhone’a: ​​iCloud nie jest lepszy niż iTunes i odwrotnie

Jeśli nie jesteś typem użytkowników iPhone’a zaczynających od zera, być może znasz niektóre metody przenoszenia plików ze starego iPhone’a na zupełnie nowy. Biorąc pod uwagę różnorodność danych z różnego rodzaju zasobów i w różnych formatach, od czasu do czasu pojawiają się trudne sytuacje.

Droga bezprzewodowa jest powolna, niestabilna i pełna ograniczeń. Synchronizacja iCloud jest odpowiednia do codziennej aktualizacji każdej drobnej zmiany, ale jeśli chodzi o jednorazową zmianę telefonu, możesz sobie wyobrazić czas potrzebny na przeniesienie wszystkich zasobów zgromadzonych przez lata ze starego iPhone’a na nowe modele, niezależnie od stanu Wi-Fi -Fi sieć. Nie wspominając o ograniczeniach Apple ID, możliwości zepsucia metadanych zdjęć, generowania zduplikowanych kontaktów i niemożności przesyłania treści innych niż Apple, takich jak zdjęcia synchronizowane z komputerem, pliki PDF, książki cyfrowe, pobrane filmy itp.
iTunes jest mniej elastyczny i podatny na błędy. Transfer danych jest jednokierunkowy, bez dostępu do podglądu, eksportu i zarządzania zawartością na iPhonie; skargi, takie jak tworzenie kopii zapasowej iTunes trwające wiecznie, uszkodzenie kopii zapasowej, brak zdjęć, filmów i innych plików po synchronizacji z iTunes, nie są rzadkością. Częścią irytacji jest wrodzony iTunes, z mechanizmem synchronizacji i ograniczeniami biblioteki iTunes, które mogą wymazać dane wbrew twojej woli. Elastyczność rzadko idzie w parze z iTunes; nie można importować filmów MKV, piosenek FLAC, tworzyć własne dzwonki jednym kliknięciem, żeby wymienić tylko kilka. A przede wszystkim tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych nie jest kompletne, jeśli masz treści spoza ekosystemu Apple.

Wyróżnione funkcje DearMob iPhone Manager

Bezpieczne, bez usuwania danych. Pełne rozwiązanie do przesyłania i tworzenia kopii zapasowych w trybie offline w DearMob iPhone Manage eliminuje wszelkie zmartwienia. Dzięki wielu algorytmom szyfrowania ACED (1024-bit RSA, 256-bit AES, PBKDF2, Argon 2) w swoim arsenale, użytkownicy mogą szyfrować swoje kopie zapasowe i ustawiać hasło dla określonych plików. Nie ma ograniczeń związanych z biblioteką iTunes ani specyficznymi dla komputera, co pozwala na swobodne przesyłanie danych na dowolny komputer bez ich usuwania.
Elastyczny i łatwy w użyciu. Dzięki usprawnionemu projektowi UX nie ma krzywej uczenia się. Przeciągnij i upuść, importuj i eksportuj, przesyłaj i twórz kopie zapasowe niektórych lub wszystkich wybranych treści, uzyskuj dostęp do zdjęć, filmów, muzyki, książek, kontaktów itp. Wszystko jest proste i zwięzłe. Przerzuć plik, DearMob iPhone Manager oferuje opcje konwersji lub kompresji dla lepszej kompatybilności.
Szybki i stabilny. Lekki i responsywny, obsługa danych na iPhonie o pojemności 256 GB lub 512 GB to szum. Utwórz kopię zapasową iPhone’a lub selektywnie przenieś i przywróć określone dane, kontynuuj na żądanie. Koniec z bólem komputera spowalniającym iTunes.

Ponadto DearMob iPhone Manager ma zaawansowane opcje niestandardowe, które pozwalają zachować dane aplikacji i aplikacji z pliku kopii zapasowej, ustawić niestandardowy dzwonek z dowolnym utworem, drukować wiadomości tekstowe i nie tylko, czekając na eksplorację.

Zgodność

DearMob iPhone Manager działa na Windows i Mac, w pełni kompatybilny z iPhone, iPad i iPod touch od iOS 13 aż do iOS 7; dba zarówno o stare, jak i nowe urządzenia.

Weź swój bezpłatny kod licencyjny aby już teraz korzystać ze wszystkich funkcji DearMob iPhone Manager.