IFTTT pojawia się w sklepie Google Play i wprowadza kanały Android

IFTTT to prawdopodobnie jedna z najlepszych usług, jakie kiedykolwiek stworzono. Pomaga ludziom automatyzować i łączyć usługi internetowe przez około trzy lata, a aplikacja IFTTT na Androida w końcu pojawiła się w sklepie Google Play, prawie rok po aplikacji na iOS (to było długie oczekiwanie). Aplikacja jest oczywiście niesamowita, ale wystarczy pomyśleć o tym, o ile więcej swobody masz z Androidem i zdajesz sobie sprawę, że aplikacja będzie naprawdę bardzo potężna. Jest wyposażony w specjalne kanały systemu Android, które umożliwiają korzystanie z funkcji telefonu w przepisach dotyczących działań, takich jak otrzymywanie powiadomień na telefon, gdy zbliża się deszcz. Oto nasza praktyczna recenzja aplikacji.

Otrzymasz krótką prezentację aplikacji i sposobu działania usługi, a następnie przejdziesz do ekranu logowania lub rejestracji. Po wejściu do aplikacji aktywujesz różne kanały Androida, ponieważ właśnie zalogowałeś się do aplikacji na Androida.

kanały Android

Możesz odwiedzić jeden z kanałów Androida i wybrać przepis do użycia z tego, który stworzyli inni użytkownicy, lub możesz utworzyć własny przepis, korzystając z przycisku kocioł w prawym górnym rogu. Kanały Androida umożliwiają użytkownikom łączenie przepisów ze zdjęciami, połączeniami i powiadomieniami na telefonach.

kanały Androidprzepis na Androida

Dodawanie przepisu jest proste; wybierz wyzwalacz i wybierz akcję. Wśród akcji, które możesz dodać do wyzwalacza, zauważysz trzy dedykowane typy akcji dla Androida.

Jeśli to działania

Aby wyświetlić przepisy, które wcześniej dodałeś, dotknij przycisku kocioł na pasku akcji, a następnie przewiń szufladę, która zawiera listę aktualnie aktywnych przepisów. Możesz zatrzymać przepis, usunąć go i edytować w aplikacji. Stuknij przycisk opcji w szufladzie, aby wyświetlić ustawienia aplikacji i wyświetlić wszystkie dostępne kanały z przepisami, które zostały połączone i włączone.

ustawienia kanały

Na koniec, jeśli chcesz przejrzeć przepisy, dotknij przycisku okularów w bocznej szufladzie. Możesz przeglądać przepisy według kolekcji, na przykład przepisy dla miłośników fotografii. Możesz przeglądać polecane przepisy, przepisy popularne i najpopularniejsze przepisy wszech czasów. Każdy z wymienionych tutaj przepisów można włączyć z poziomu aplikacji.

kolekcjetrendy

Jedyne, co mnie teraz ciekawi, to to, co taka aplikacja pozwoli użytkownikom osiągnąć z otwartym systemem operacyjnym, takim jak Android.

Pobierz IFTTT ze sklepu Google Play

x