Jak anulować subskrypcję Course Hero

Course Hero to e-platforma, która zapewnia materiały do ​​nauki dla różnych kursów. Została założona w 2006 roku przez Andrew Grauera, studenta college’u, aby pomóc absolwentom budować pewność siebie i skutecznie przygotowywać się do egzaminów. Course Hero pomógł zbudować ekosystem obejmujący zarówno uczniów, jak i nauczycieli, aby zapewnić studentom lepsze możliwości uczenia się, umożliwiając im dostęp do tysięcy materiałów szkoleniowych związanych z ich przedmiotem. Jest to platforma, na której zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mogą przesyłać materiały do ​​nauki, aby pomóc innym w potrzebie. Jeśli jednak szukasz sposobu na anulowanie subskrypcji Course Hero, trafiłeś we właściwe miejsce. Dowiesz się również, jak anulować Course Hero i odzyskać pieniądze oraz wiele innych rzeczy. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak anulować konto Course Hero.

Jak anulować subskrypcję Course Hero

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak anulować subskrypcję Course Hero i czy warto ją wykupić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co robi bohater kursu?

Course Hero to internetowa platforma do nauki. Course Hero zawiera ponad 30 milionów materiałów dotyczących kursów, które uczniowie mogą przeglądać i uczyć się z nich. Uczniowie mogą przesyłać treści na stronę internetową Course Hero, aby pomagać innym i zdobywać wiele odblokowań i pytań. Course Hero pomógł stworzyć ekosystem uczniów i nauczycieli, aby zwiększyć i zapewnić dodatkową pomoc uczniom w torowaniu gładkiej drogi ich akademickiej podróży.

Od przewodników i problemów praktycznych po rozwiązania z podręczników i obszerne wyjaśnienia na każdy temat, czy to literaturę, biologię, historię czy matematykę. Uczniowie mogą znaleźć każdą odpowiedź na swój problem na stronie internetowej Course Hero. Zapewniają również całodobowe usługi pomocy w odrabianiu zadań domowych, aby uwzględniać problemy uczniów i pomagać im w rozwiązywaniu ich problemów.

Ile kosztuje konto Course Hero?

Course Hero to e-platforma do nauki online zawierająca tysiące materiałów kursowych, które mogą Cię poprowadzić i pomóc w trakcie Twojej akademickiej podróży. Course Hero zapewnia użytkownikom bezpłatne członkostwo Basic, którego możesz użyć do zapoznania się z zawartością ich witryny i wybrania planu, który chcesz kupić, który jest zgodny z ich wymaganiami i budżetem.

  • Roczna opłata abonamentowa wynosi 6,95 dolarów miesięcznie

  • Kwartalna opłata abonamentowa wynosi 9,95 dolarów miesięcznie

  • Abonament miesięczny kosztuje 14,95 dolarów miesięcznie.

Po zarejestrowaniu się Course Hero przeniesie Cię bezpośrednio do ich strona członkostwa gdzie możesz znaleźć podane ceny i ich usługi oraz odpowiednio wybrać swój plan.

Uwaga: Przyczynianie się do programu Course Hero poprzez dodawanie dokumentów związanych z nauką do biblioteki Course Hero może zapewniać odblokowania członków. Członkowie mogą zdobyć do 5 Odblokowań za każde 10 dokumentów do nauki.

Czy warto wykupić subskrypcję Course Hero?

Tak, warto wykupić subskrypcję Course Hero. Wypełniony tysiącami dokumentów zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli, uczniowie mogą uzyskać szerokie spektrum wiedzy, od osobistych notatek po wysokiej klasy notatki opracowane i przekazane przez nauczycieli i profesorów. Bezpłatna subskrypcja Course Hero pomaga uczniom zapoznać się z witryną i podjąć zdecydowaną decyzję dotyczącą wymaganych potrzeb. Jeśli uczeń uważa, że ​​nie potrzebuje subskrypcji, może anulować kurs hero i otrzymać zwrot pieniędzy.

Jak skontaktować się telefonicznie z Course Hero?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z aplikacją Course Hero, możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby je rozwiązać. Zadzwoń pod numer 1-888-634-9397, aby skontaktować się z obsługą klienta Course Hero. Przed skontaktowaniem się z pomocą techniczną sprawdź stronę pomocy technicznej Course Hero, a być może uda Ci się uzyskać odpowiedź na swoje pytanie w Obsługa klienta Course Hero strona.

Jak możesz odblokować Course Hero za darmo?

Course Hero zapewnia swoim użytkownikom bezpłatne odblokowania umożliwiające przeglądanie zablokowanych dokumentów. Aby uzyskać odblokowania, użytkownicy muszą przesłać oryginalne dokumenty związane z dowolnym tematem. Przesłany dokument powinien być autentyczny i zawierać treściwe treści związane z tematem. W nagrodę otrzymasz odblokowanie Course Hero, aby uzyskać dostęp do zablokowanych treści, które po zablokowaniu wydają się niewyraźne.

Oto kilka prostych kroków, aby przesłać dokumenty, aby uzyskać odblokowania i sprawić, by Twoja subskrypcja Course Hero była tego warta:

1. Odwiedź Oficjalna strona Course Hero i Zaloguj się na swoje konto.

2. Kliknij opcję Przesłane w lewym panelu pulpitu nawigacyjnego po zalogowaniu.

3. Na stronie Przesyłanie kliknij opcję Prześlij dokumenty.

4. Następnie prześlij dokumenty, które chcesz dodać do witryny Course Hero, klikając opcję Dodaj dokumenty.

5. Po dodaniu żądanego dokumentu wpisz nazwę kursu w odpowiedniej sekcji.

6. Następnie kliknij opcję Odblokuj zasoby do nauki, która zostanie odblokowana po przesłaniu 10 dokumentów.

Jak możesz anulować kurs Hero i odzyskać pieniądze?

Nie ma możliwości anulowania subskrypcji Course Hero i odzyskania pieniędzy. Ale możesz zatrzymać powtarzające się płatności, które są wykonywane, wyłączając funkcję automatycznego odnawiania. Opłata jest pobierana i potrącana z Twojego konta tylko wtedy, gdy masz aktywne członkostwo Premier.

Możesz skontaktować się z zespołem wsparcia Course Hero i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie wykorzystałeś żadnego odblokowania lub pytań. Aby skontaktować się z pomocą techniczną, odwiedź tę stronę Strona wsparcia. Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o pełny zwrot kosztów i wyjaśnieniem problemu.

Możesz też ręcznie anulować funkcję automatycznego odnawiania konta Course Hero, aby zatrzymać powtarzające się płatności. Możesz anulować konto Course Hero, wykonując kilka prostych kroków. Ale zanim to zrobisz, upewnij się, że wykorzystałeś pozostały czas subskrypcji, ponieważ anulowanie konta Course Hero może spowodować wygaśnięcie należnych korzyści.

Opcja I: Anuluj subskrypcję Course Hero ze strony internetowej

1. Odwiedź Oficjalna strona Course Hero i Zaloguj się na swoje konto.

2. Następnie kliknij ikonę Profil > Ustawienia.

3. W sekcji Metody płatności znajdziesz opcję zaprzestania płatności cyklicznych po dodaniu karty. Kliknij Zatrzymaj powtarzające się członkostwo.

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i Potwierdź anulowanie.

Uwaga: anulowanie subskrypcji konta Course Hero nie spowoduje zwrotu wniesionych opłat.

Opcja II: Anuluj subskrypcję Course Hero na urządzeniu z systemem iOS

1. Otwórz Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Stuknij w swoje Identyfikator Apple’a z góry.

3. Stuknij w opcję Subskrypcje.

4. Znajdź i stuknij subskrypcję Course Hero.

5. Następnie dotknij opcji Anuluj subskrypcję.

Opcja III: Anuluj subskrypcję Course Hero ze Sklepu Play

Uwaga: te kroki dotyczą tylko osób, które subskrybują usługę Course Hero za pomocą swojego konta Google.

1. Otwórz aplikację Sklep Play na swoim urządzeniu z Androidem.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu.

3. Stuknij w Płatności i subskrypcje.

4. Stuknij w Subskrypcje.

5. Wybierz Bohater kursu subskrypcję i stuknij w Zarządzaj.

6. Stuknij w Anuluj, aby anulować subskrypcję.

Po potwierdzeniu anulowania otrzymasz wiadomość e-mail od Course Hero z powiadomieniem o anulowaniu konta. Anulowanie konta Course Hero spowoduje przywrócenie podstawowego członkostwa.

Uwaga: wejście w życie anulowania trwa 7 dni roboczych. Wszelkie pozostałe płatności należy uiścić przed usunięciem konta Course Hero.

Czy możesz odzyskać pieniądze od Course Hero?

Tak, jeśli Twoje konto zostało obciążone w związku z automatycznym odnowieniem Twojej subskrypcji, a nie wykorzystałeś swojej subskrypcji. Możesz przesłać prośbę e-mailem, aby sprawdzić problem. Po sprawdzeniu przez zespół Course Hero warunków, możesz nawet otrzymać pełny zwrot kwoty potrąconej z abonamentu.

Aby się z nimi skontaktować, przejdź do Wsparcie Course Hero i kliknij Skontaktuj się z nami. Otrzymasz formularz Kontaktu z Obsługą Klienta, w którym należy wprowadzić szczegóły i przesłać. Otrzymanie odpowiedzi od zespołu wsparcia Course Hero zajmuje zwykle około jednego dnia roboczego.

Jak możesz anulować pytanie dotyczące bohatera kursu?

Możesz znaleźć błąd w swoim pytaniu lub wpisałeś całkowicie złe pytanie, w takich przypadkach zawsze możesz usunąć wprowadzone pytanie. Możesz usunąć swoje pytanie na stronie Course Hero, wykonując kilka prostych kroków:

1. Przejdź do Oficjalna strona Course Hero i Zaloguj się na swoje konto.

2. Na stronie Pulpit nawigacyjny kliknij Twoje pytania w lewym okienku.

3. Przejdź do żądanego pytania, które chcesz anulować, i kliknij Anuluj.

Uwaga: czasami Course Hero automatycznie anuluje pytanie. Wynika to z tego, że pytanie nie może otrzymać odpowiedzi lub właściwej odpowiedzi od nauczyciela lub procesora pytań. W takich przypadkach członkowie są powiadamiani o anulowaniu ich pytań, a pytanie zostanie zrealizowane.

Jak możesz anulować swoje konto Course Hero?

Usunięcie lub anulowanie konta Course Hero nie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli masz aktywne członkostwo płatne. Jeśli Twoja subskrypcja dobiegła końca i nie korzystasz już z Course Hero i chcesz usunąć swoje konto, wykonaj kilka prostych kroków:

1. Przejdź do Oficjalna strona Course Hero w Twojej przeglądarce.

Uwaga: upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Course Hero.

2. Następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe > Ustawienia.

3. Kliknij opcję Usuń konto w obszarze Moje konto u dołu strony ustawień konta.

4. Na koniec kliknij opcję Usuń konto, aby potwierdzić usunięcie konta Course Hero.

Jak rozmazać dokument dotyczący bohatera kursu?

Dokumenty Course Hero są zamazane, jeśli korzystasz z darmowego konta i chcesz wyświetlić dokument. Korzystając z bezpłatnego konta, istnieje jeden sposób na usunięcie zamazanego dokumentu Course Hero, który polega na przesłaniu własnych oryginalnych materiałów do nauki i uzyskaniu bezpłatnego odblokowania. Aby usunąć rozmycie dokumentu, przesyłając materiał do nauki, wykonaj następujące proste czynności:

1. Zaloguj się do swojego Konto Bohatera kursu i wpisz swoje pytanie w pasku wyszukiwania.

2. Kliknij Dokument, aby uzyskać dostęp do dokumentu dotyczącego odpowiedzi.

3. Następnie kliknij opcję Wyświetl pełny dokument w prawym górnym rogu ekranu.

4. Następnie kliknij Dodaj dokumenty, aby dodać materiały, które chcesz dodać, aby usunąć rozmycie dokumentu.

5. Na koniec kliknij opcję Odblokuj zasoby do nauki po przesłaniu 10 dokumentów.

Alternatywnie możesz wybrać jeden z planów subskrypcji, aby z łatwością uzyskać dostęp do wszystkich dokumentów, a jednocześnie uzyskać profesjonalne odpowiedzi na swoje zapytanie.

Czy nauczyciele muszą płacić za Course Hero?

Nie, nauczyciele lub edukatorzy nie muszą płacić za usługi Course Hero. Wręcz przeciwnie, nauczyciele mogą zarobić do 3 dolarów za pytanie, na które odpowiedzą, ale ta odpowiedź powinna być precyzyjna i wartościowa. Nauczyciele zarabiają do 12-25 dolarów na godzinę, w zależności od doświadczenia i czasu, jaki poświęcają platformie. Nauczyciele mają swobodę odpowiadania na pytania w dowolnym momencie. Mają również dostęp do treści kursów z różnych uniwersytetów w całym kraju.

Czy możesz mieć kłopoty z powodu posiadania konta Course Hero?

Nie, posiadanie konta Course Hero nie wpędzi Cię w kłopoty, jeśli będziesz go używać właściwie i we właściwy sposób. Niektórzy złoczyńcy nie korzystają z platformy tak, jak powinna. Korzystanie z materiałów Course Hero w celu poszerzenia wiedzy na dany temat i lepszego zrozumienia przedmiotu lub tematu to właściwy sposób korzystania z Course Hero.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak anulować subskrypcję Course Hero i ile jest warta subskrypcja Course Hero. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x