Jak anulować subskrypcję Stadia Pro

Jeśli korzystasz z Google Stadia Bezpłatna wersja próbna Pro, czas ocenić, czy usługa przesyłania strumieniowego gier jest warta 9,99 USD miesięcznie. Jeśli tak nie jest, oto jak anulować subskrypcję ze smartfona lub komputera.

Zanim anulujesz swoje członkostwo, pamiętaj, że rezygnujesz ze wszystkich korzyści oferowanych przez Stadia Pro. Oprócz obniżenia jakości przesyłania strumieniowego do 1080p / 60 kl./s z 4K / 60 kl./s HDR z dźwiękiem przestrzennym 5.1, utracisz również dostęp do wszelkich bezpłatnych gier i dodatków, które zgłosiłeś w okresie subskrypcji. Wszystko, co kupiłeś, pozostanie w Twojej bibliotece.

Jak anulować Google Stadia Pro z Androida, iPhone’a lub iPada

Najpierw upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Stadia na swoim Urządzenie z systemem Android, iPhonelub iPad. Następnie uruchom aplikację „Stadia”, a następnie wybierz swój awatar znajdujący się w prawym górnym rogu aplikacji.

Kliknij przycisk „Zakupy i subskrypcje” znajdujący się u góry listy.

Kliknij

Powinna zostać wyświetlona lista subskrypcji, w tym członkostwo Stadia Pro. Wybierz przycisk „Anuluj subskrypcję”.

Wybierz

Aplikacja zawiera teraz podsumowanie wszystkiego, co się stanie, jeśli anulujesz subskrypcję. Jeśli masz pewność, że chcesz zakończyć swoje członkostwo, kliknij przycisk „Tak, anuluj”.

Kliknij

Twoja subskrypcja Stadia Pro zostanie teraz automatycznie anulowana po bieżącym okresie rozliczeniowym. Po tej dacie utracisz dostęp do gratunków i lepszą wydajność przesyłania strumieniowego.

Jak anulować Google Stadia Pro z Chrome OS, Windows, macOS

Zakończenie członkostwa Stadia Pro jest równie łatwe z poziomu komputera. Zacznij od udania się do Witryna Stadia i klikając swój awatar w prawym górnym rogu strony.

Kliknij swój awatar Stadia w prawym górnym rogu

Następnie wybierz przycisk „Ustawienia Stadia” z wyskakującego menu.

Kliknij

Możesz teraz kliknąć łącze „Zakupy i subskrypcje” w lewym okienku.

Kliknij

Twoje członkostwo Stadia Pro powinno być teraz wymienione pod nagłówkiem „Subskrypcje”. Kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję”, aby kontynuować.

Kliknij

Potwierdź, że chcesz anulować subskrypcję Stadia Pro z komputera, wybierając przycisk „Tak, anuluj”.

Potwierdź swój wybór, wybierając plik

Twoja subskrypcja Google Stadia Pro zostanie teraz anulowana. Nadal będziesz mieć dostęp do korzyści płynących z usługi przesyłania strumieniowego gier przez pozostałą część okresu rozliczeniowego.

x