Jak grać w gry Snapchat

Udostępnij teraz w social media:

Z czasem Snapchat stał się bardziej interaktywny. Ze względu na charakter aplikacji musi ona stale dodawać nowe, odpowiednie funkcje, aby utrzymać zaangażowanie użytkowników. Często wypuszcza obiektywy związane z popularnymi premierami filmowymi lub popularnymi programami telewizyjnymi. Zawiera również wyzwania i gry z obiektywem, w które możesz grać z dwiema lub więcej osobami. Oto, jak możesz grać w gry Snapchat.

Graj w gry Snapchat

Dostęp do gier Snapchat można uzyskać z szuflady obiektywów. Mają tendencję do ciągłych zmian, więc gra, która jest tutaj dzisiaj, jutro zniknie. Celem aplikacji zawsze było angażowanie się w treść, gdy jest ona dostępna. Gra, którą widzisz na poniższym zrzucie ekranu, może nie być już dostępna, gdy spróbujesz ją wypróbować, ale prawdopodobnie będziesz mieć inne gry do grania.

  Jak usunąć Snap ze swojej historii Snapchat

Otwórz Snapchata i dotknij pustego obszaru w wyszukiwarce widoku aparatu lub dotknij ikony buźki obok przycisku migawki aparatu. Gry są po lewej stronie, więc przesuń palcem od lewej do prawej, aby je przeglądać. Obiektyw gry będzie miał na miniaturze słowo „vs”. Wybierz grę i dotknij przycisku Start, aby rozpocząć grę.

W zależności od rodzaju gry, możesz rozegrać jedną rundę, a następnie rzucić wyzwanie znajomemu, aby zagrał, lub możesz najpierw ukończyć grę po swojej stronie, a znajomy będzie musiał pobić Twój wynik.

Gry oferują instrukcje, jak w nie grać, choć trudno je rozgryźć. Po rozegraniu rundy lub zakończeniu gry zostanie wyświetlony Twój wynik. Następnie możesz zrobić zdjęcie i wysłać je znajomemu, któremu chcesz rzucić wyzwanie.

  Czy Snapchat automatycznie używa trybu Ghost?

Kiedy twój znajomy otrzyma przystawkę, będzie mógł grać dokładnie w tę samą grę. Ponownie, w zależności od charakteru gry, jeśli jest jeszcze jedna runda do rozegrania, twój znajomy zbierze wynik i wyśle ​​go do ciebie, abyś mógł kontynuować. Jeśli gra obejmuje jedną rundę dla każdego gracza, zobaczysz końcowy wynik swojego znajomego.

Możesz rzucić wyzwanie kilku znajomym jednocześnie. Pojedynczy snap może zostać wysłany do wielu znajomych i wszyscy mogą z Tobą grać w tę grę. Alternatywnie możesz stworzyć nową przystawkę i rozpocząć nową grę Snapchat dla każdego znajomego, z którym chcesz grać.

Gry, oprócz tego, że są interaktywne, zawierają również filtry itp., Które są dodawane do twojego przystawki.

  Jak wyświetlić mapę w SnapChat

x