Jak korzystać ze Scream Voice Changer w różnych programach?

Horror to jeden z najbardziej fascynujących gatunków filmowych. Wśród długiej listy intrygujących filmów znajdują się filmy Krzyk . Krzyk to amerykański horror, którego pierwsza produkcja miała miejsce w grudniu 1996 r. Piąta i ostatnia premiera miała miejsce w styczniu 2022 r. Będąc jednym z najbardziej dochodowych zestawów filmów w historii, wielu miłośników kina zainteresowało się tym filmem. Jednak nadal nie są w stanie otrząsnąć się z przerażenia, jakie wywołuje film. Najwybitniejszą postacią i przerażającą postacią w filmie jest Ghostface.

Ghostface we wszystkich pięciu filmach był postacią stworzoną przez Rogera L. Jacksa. Od pierwszego wydania Scream w 1996 roku maska Ghostface stała się jednym z najpopularniejszych sposobów straszenia i zaskakiwania ludzi. Możesz policzyć, ile osób założy tę maskę w innych horrorach lub podczas Halloween, aby wiedzieć, jak popularna stała się ta postać. Oprócz twarzy, jego głos jest kolejnym wyraźnym narzędziem do straszenia publiczności.

Jeśli chcesz stworzyć miks na Halloween lub zamierzasz przestraszyć znajomych lub krewnych głosem Ghostface, potrzebujesz zmieniacza głosu Ghostface. Zadaniem tego narzędzia jest pomoc w zmianie głosu, aby brzmiał dokładnie tak, jak głos Ghostface. Więc zamiast próbować naśladować głos, możesz uzyskać niemal idealny efekt głosowy Ghostface. Jednak wiele osób należy uświadomić o tej usłudze. Ale w tym artykule pokażemy przykład zmieniacza głosu Ghostface. Dodatkowo pokażemy Ci, jak wykorzystać nasz przykład, zwłaszcza w różnych programach.

Część 1. Czy istnieje zmieniacz głosu Ghostface?

Tak, istnieje zmieniacz głosu Ghostface . Prawdopodobnie widziałeś fałszywe narzędzia, które twierdzą, że są zmieniaczami głosu Ghostface, ale tak nie jest. Jednak nasze narzędzie programowe jest bezpłatne i funkcjonalne. WooTechy SoundBot to niezawodny zmieniacz głosu Ghostface. Polecamy WooTechy SoundBot, ponieważ jest to wysoko oceniany zmieniacz głosu w czasie rzeczywistym, który pomoże Ci naśladować dowolny głos, jakiego zapragniesz, zwłaszcza Ghostface. Ponadto w filmie Krzyk mogą znajdować się inne dźwięki , których możesz użyć; WooTechy SoundBot to narzędzie umożliwiające dostęp do tych dźwięków.

Jeśli jesteś twórcą treści, możliwe jest, że gdy Twoi odbiorcy zaczną przyzwyczajać się do Twoich treści, ich uwaga może zacząć się zmniejszać i mogą przestać być zainteresowani. Możesz jednak uczynić swoje treści bardziej interesującymi i wciągającymi za pomocą kilku sztuczek głosowych, takich jak Ghostface. W takim przypadku WooTechy SoundBot jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem do zmiany głosu na głos z postaci z filmu Krzyk .

Działa bezpośrednio w różnych aplikacjach i witrynach audio, wideo i gier . Typowymi przykładami są Discord, Fortnite, World of Warcraft, Zoom, Valorant itp. Dlatego możesz dostarczać bardziej intrygujące i wstrząsające treści jako kotwica podcastu lub programu, vtuber, instruktor zajęć itp. Jako gracz możesz z tego korzystać zastraszyć przeciwników.

WooTechy SoundBot ma efekty w czasie rzeczywistym do zmiany głosu na pliki audio. Możesz także importować nagrane wcześniej głosy jako pliki audio. Ta metoda nazywa się File Voice Change. Jeśli nie, możesz skorzystać z opcji dyktafonu w aplikacji. Ta metoda nazywa się Record Voice Change.

Bez względu na to, z której opcji wprowadzania danych korzystasz, w tej aplikacji dostępnych jest ponad 125 filtrów głosowych i ponad 400 efektów dźwiękowych, dzięki którym możesz stworzyć najbardziej hipnotyzujący dźwięk. Następnie Twój unikalny dźwięk Ghostface może zostać wyeksportowany do użytku na dowolnej wybranej platformie. Ponadto nasza aplikacja pozwala stworzyć dla siebie nową tożsamość wokalną, dostosowując filtr głosu.

Niektóre inne funkcje dostępne w WooTechy SoundBot:

– Dostosuj swoją płytę rezonansową, aby zmieniać głosy bez zakłóceń.

– Możesz przypisać skróty klawiszowe do wybierania efektów dźwiękowych bez przerywania dźwięku.

– Łatwa w zarządzaniu biblioteka efektów dźwiękowych.

Część 2. Jak sprawić, by głos brzmiał jak krzyk/duchowa twarz?

Jeśli jesteś fanem filmu Krzyk i chcesz użyć naszego zmieniacza głosu Scream Ghostface, wykonaj czynności wyróżnione poniżej.

– Pobierz i zainstaluj aplikację WooTechy SoundBot z naszej oficjalnej strony internetowej na swoim komputerze. Uruchom aplikację i skonfiguruj ją zgodnie z monitem.

– Wybierz urządzenia, których chcesz używać do wprowadzania i wyprowadzania danych w naszej aplikacji. Powinny to być odpowiednio mikrofon i słuchawki.

– Przejdź do opcji Ghostface i wybierz ją. Teraz możesz zacząć korzystać z urządzenia wejściowego, a otrzymasz głos Ghostface.

Jak używać WooTechy SoundBot jako Scream Voice Changer w różnych programach

– Uruchom aplikację SoundBot na komputerze. Otwórz aplikację, w której chcesz użyć dźwięku Ghostface.

– Przejdź do Ustawień w aplikacji. W opcjach urządzenia wejściowego wybierz SoundBot lub ten sam mikrofon, którego używa SoundBot . Zakończ proces, klikając OK.

-Wtedy możesz zmienić swój głos w czasie rzeczywistym w swoich programach.

Wniosek

Film Krzyk zdobyły kilka nagród i zyskał ogromną popularność wśród widzów. Dlatego Ghostface jest znaną postacią do żartów. Jeśli chcesz zacząć straszyć ludzi i pozostawić im ponadczasowe wrażenie, powinieneś użyć WooTechy SoundBot jako zmieniacza głosu krzyku. Ma kilka funkcji działających w czasie rzeczywistym, które sprawią, że zmiana głosu będzie oszałamiająca.

Wreszcie, cena licencji SoundBota wynosi zwykle 39,95 USD rocznie. Firma WooTechy prowadzi teraz ograniczone czasowo wyprzedaże świąteczne i oferuje klientom 40% zniżki na najlepiej sprzedające się oprogramowanie. Oferte możesz sprawdzić tutaj .