Jak mogę odzyskać moje stare konto Snapchat?

Snapchat stworzył historie, zanim na rynek weszli inni gracze. Wprowadzane przez nich filtry zmieniające grę są nadal uważane za najlepsze m.in. Rządziła w mediach społecznościowych, zanim Instagram podbił wszystko. Kiedy Instagram wyszedł jako ulepszona wersja, wiele osób opuściło swoje stare konta Snapchat i przeniosło się na Instagram, tracąc w ten sposób dostęp do swoich kont lub danych przechowywanych w swoich profilach Snapchat. Czy w poszukiwaniu wszystkich swoich starych zdjęć i wiadomości jesteś zbyt zaintrygowany tym, jak odzyskać moje stare konto Snapchat? Dajemy Ci pomocny i skuteczny przewodnik, który nauczy Cię, jak odzyskać stary Snapchat i wiele więcej dotyczących tego samego problemu.

Jak mogę odzyskać moje stare konto Snapchat?

Możliwe jest odzyskanie konta Snapchat, logując się ponownie na swoje konto lub resetując hasło do konkretnego konta. Zobaczmy obie metody ze szczegółowymi krokami wspomaganymi przydatnymi ilustracjami.

Czy mogę uzyskać dostęp do starego konta Snapchat?

Tak, możliwe jest odzyskanie starego konta Snapchat. Można to zrobić na wiele sposobów:

  • Jeśli dezaktywowałeś swoje konto, w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o dezaktywację. W takim przypadku możesz zalogować się na swoje konto, wprowadzając swoją nazwę użytkownika w aplikacji na urządzeniu, na którym byłeś zalogowany.
  • Druga metoda obejmuje wprowadzenie nazwy użytkownika i hasła. Jeśli zapomniałeś hasła, możesz użyć swojego numeru telefonu lub identyfikatora e-mail do odzyskania.

Jak odzyskać moje stare konto Snapchat?

Jeśli nie możesz przypomnieć sobie hasła do swojego starego konta Snapchat i jeśli nie dezaktywowałeś swojego konta, odzyskanie konta jest możliwe, wykonując czynności wymienione poniżej:

1. Otwórz aplikację Snapchat na swoim urządzeniu.

2. Stuknij w Zaloguj się.

3. Stuknij w Nie pamiętasz hasła?

4. Stuknij w przez e-mail.

Uwaga: Możesz także dotknąć przez Telefon, aby odebrać połączenie lub uzyskać OTP. Wystarczy wpisać hasło jednorazowe lub wejść w interakcję z nagranym połączeniem, aby uzyskać dostęp i zresetować hasło.

5. Wprowadź adres e-mail i dotknij Prześlij, aby otrzymać wiadomość e-mail, która umożliwi zresetowanie hasła.

6. W skrzynce odbiorczej stuknij otrzymaną wiadomość e-mail do resetowania hasła Snapchata > łącze resetowania, jak pokazano poniżej.

7. Wprowadź dwukrotnie Nowe hasło, aby potwierdzić i dotknij Zapisz, aby zresetować hasło.

Gdzie mogę znaleźć narzędzie do odzyskiwania konta Snapchat?

Znalezienie narzędzia do odzyskiwania konta Snapchat jest proste. Jeśli już utworzyłeś kod odzyskiwania, narzędzie do odzyskiwania zostanie odnalezione, wykonując poniższe czynności:

1. Otwórz aplikację Snapchat.

2. Stuknij ikonę Profil w lewym górnym rogu, aby wyświetlić swój profil.

3. Stuknij ikonę koła zębatego Ustawienia.

4. Stuknij w Uwierzytelnianie dwuetapowe.

Jak mogę odzyskać moje stare konto Snapchat? Jak odzyskać swój stary Snapchat, jeśli zapomniałeś hasła?

Jeśli utraciłeś dostęp do swojego konta Snapchat lub nie pamiętasz hasła, nie musisz się martwić. Wykonaj poniższe czynności, aby odzyskać stare konto na wypadek zapomnienia hasła:

1. Uruchom Snapchat na swoim telefonie i dotknij opcji Zaloguj się.

2. Stuknij w Nie pamiętasz hasła? > przez telefon.

3. Wprowadź swój NUMER TELEFONU i dotknij Prześlij.

4. Teraz wprowadź kod weryfikacyjny i dotknij ikony Gotowe.

5. Wprowadź hasło dwukrotnie, aby potwierdzić i dotknij Prześlij.

Jak mogę uzyskać moje stare konto Snapchat bez hasła?

Chcesz odzyskać kontrolę nad swoim kontem Snapchat, ale zgubiłeś hasło? Spójrz na poniższe kroki, aby utworzyć nowe hasło:

1. Otwórz Snapchata na swoim urządzeniu.

2. Stuknij w Zaloguj > Nie pamiętasz hasła?

3. Stuknij w przez e-mail.

4. Wprowadź adres e-mail i dotknij Prześlij.

5. Otwórz skrzynkę pocztową i znajdź otrzymaną wiadomość e-mail do resetowania hasła Snapchata.

6. Stuknij łącze resetowania znajdujące się w tym e-mailu.

7. Na następnej stronie wprowadź hasło w polach Nowe hasło i Potwierdź hasło, jak pokazano poniżej.

8. Na koniec dotknij Zapisz, aby zresetować hasło, jak pokazano powyżej.

Jak mogę się dowiedzieć, jakiego adresu e-mail użyłem do Snapchata?

Nie ma zdefiniowanej procedury, aby dowiedzieć się, jakiego adresu e-mail użyłeś na swoim koncie, ale oferujemy jedną łatwą w użyciu metodę do tego samego.

1. Otwórz aplikację E-mail na swoim urządzeniu.

2. Wpisz Snapchat w pasku wyszukiwania, jak zaznaczono poniżej.

Teraz przefiltruj różne skrzynki pocztowe w poszukiwaniu wiadomości e-mail otrzymanych z aplikacji, co wskaże adres e-mail poprzednio używany do uzyskiwania dostępu do aplikacji Snapchat. Zrób to ze wszystkimi posiadanymi identyfikatorami e-mail.

Czy mogę odzyskać moje stare konto Snapchat po 30 dniach?

Tak, możesz odzyskać swoje stare konto po 30 dniach. Jeśli dezaktywowałeś swoje konto, zostanie ono wyłączone na 30 dni. Twoi znajomi nie będą mogli się z Tobą skontaktować ani podejść, gdy Twoje konto zostanie dezaktywowane. Snapchat trwale usuwa Twoje konto dopiero po 30 dniach od żądania dezaktywacji.

Jak odzyskać usunięte konto Snapchat po 30 dniach?

Nie ma możliwości odzyskania konta po 30 dniach od usunięcia. Otrzymasz 30 dni od dnia dezaktywacji, jeśli chcesz przywrócić swoje konto. Konto zostaje trwale usunięte z serwerów. Twoje dane nie są już odzyskiwalne i możliwe do odzyskania. Jednak zawsze możesz utworzyć nowe konto, aby korzystać z tej platformy mediów społecznościowych.

Jak mogę odzyskać swój Snapchat bez numeru telefonu lub e-maila?

Czasami możesz zapomnieć numer telefonu lub adres e-mail połączony z Twoim kontem Snapchat lub jeśli nie masz już dostępu do połączonych. W takim przypadku musisz skontaktować się z pomocą techniczną, aby odzyskać konto. Wykonaj poniższe kroki:

1. Przejdź do strony wsparcia Snapchata.

2. Stuknij w Skontaktuj się z nami.

3. Stuknij w Nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta.

4. W O nie! Powiedz nam więcej… kliknij opcję Nie mogę zweryfikować adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego.

5. Przesuń palcem w dół i dotknij TAK w obszarze Potrzebujesz pomocy z czymś innym? jak pokazano niżej.

6. Następnie wypełnij wymagane pola i dotknij WYŚLIJ.

Dzięki tym informacjom przeskanują bazę danych w poszukiwaniu częściowych podobieństw w numerach telefonów i identyfikatorach e-mail oraz pomogą Ci odzyskać konto i zresetować hasło. Pamiętaj, aby sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą pod kątem wiadomości e-mail otrzymanych od Snapchata.

Czy Snapchat usuwa nieaktywne konta?

Nie, nie usuwa nieaktywnych kont. Jednak po 30 dniach braku aktywności od dezaktywacji Twojego konta, zostanie ono trwale usunięte i usunięte z serwerów.

Dlaczego Snapchat usunął moje konto?

Snapchat ma poważne i surowe warunki korzystania ze swojej platformy. Wielu użytkowników nie stosuje się do tego i ich konta są blokowane lub usuwane. Twoje konto może zostać usunięte lub zablokowane z następujących powodów:

  • Jeśli uzyskujesz dostęp do Snapchata lub jego usług za pośrednictwem aplikacji, wtyczki lub modyfikacji innej firmy
  • Spamowanie lub angażowanie się w jakiekolwiek działania naruszające Wytyczne dla społeczności Snapchata, takie jak nagość
  • Wykryli podejrzane zachowanie na Twoim koncie, co oznacza, że ​​zostało zhakowane

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny i dowiedział się, jak odzyskać moje stare konto Snapchat. Daj nam znać, która metoda zadziałała najlepiej. Upuść swoje pytania lub sugestie w sekcji komentarzy, jeśli takie istnieją. Daj nam również znać, czego chcesz się nauczyć dalej.