12/08/2021

Jak uzyskać dostęp do notatek głosowych iOS w systemie Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

iOS to zamknięty system operacyjny, który niezwykle utrudnia zarządzanie plikami na iPhonie lub iPadzie. Nie możesz swobodnie zapisywać plików ani uzyskiwać do nich dostępu na swoim urządzeniu. Zawsze musisz przejść przez aplikację. Jedynym wyjątkiem są zdjęcia i filmy. Dostęp do nich można uzyskać bezpośrednio z dowolnej aplikacji oraz z pamięci urządzenia na komputerze. Notatki głosowe również są zablokowane, co oznacza, że ​​nie możesz uzyskać do nich dostępu na komputerze, tak jak do zdjęć i filmów. Oto, jak uzyskać dostęp do notatek głosowych iOS w systemie Windows 10.

Pliki i iCloud Drive

Apple dodał nową aplikację w iOS 11 o nazwie Pliki. Tutaj możesz zapisywać pliki na dysku iCloud, przeglądać je i uzyskiwać do nich dostęp. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do notatek głosowych iOS w systemie Windows 10, możesz zapisać je w aplikacji Pliki.

Sprawdź -   Jak wcześnie przetestować Ubuntu 20.04 LTS

Otwórz aplikację Notatka głosowa i dotknij przycisku więcej opcji pod notatką głosową. W otwartym menu wybierz opcję Udostępnij. W arkuszu udostępniania dotknij Zapisz w plikach. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać notatkę głosową.

Następnie odwiedź iCloud na komputerze za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID i przejdź do iCloud Drive, który widzisz na pulpicie nawigacyjnym. Otwórz folder, w którym zapisałeś notatkę głosową, i pobierz ją.

iTunes Sync

Problem z używaniem iCloud do pobierania notatek głosowych iOS w systemie Windows 10 polega na tym, że musisz przesyłać je pojedynczo. Ponieważ masz już iPhone’a (lub iPada), musisz mieć również iTunes.

Sprawdź -   Jak sprawdzić, kiedy wygasa Twoja kompilacja systemu Windows 10

Możesz zsynchronizować swoje notatki głosowe przez iTunes i uzyskać do nich dostęp z pulpitu.

Podłącz swój iPhone do komputera. Otwórz iTunes i poczekaj, aż wykryje Twój iPhone. Przejdź do swojego urządzenia i wybierz opcję Muzyka w sekcji Ustawienia w kolumnie po lewej stronie. Włącz opcję „Dołącz notatki głosowe”, a następnie zsynchronizuj dane iPhone’a z komputerem.

Po zakończeniu synchronizacji przejdź do biblioteki muzycznej w iTunes. Tutaj zobaczysz wszystkie swoje notatki głosowe wymienione wraz z utworami. Kliknij prawym przyciskiem myszy notatkę i wybierz „Otwórz w Eksploratorze Windows”, aby uzyskać dostęp do pliku.

Obie powyższe metody działają również na komputerze Mac. Chociaż komputery Mac i iPhone to produkty Apple, ograniczenia, które uniemożliwiają użytkownikom systemu Windows dostęp do notatek głosowych bezpośrednio z pamięci iPhone’a, uniemożliwiają to samo użytkownikom komputerów Mac.

Sprawdź -   Monitor plików Moo0 wyświetla zmiany plików w czasie rzeczywistym i rejestruje je [Windows]

Oprócz powyższych metod możesz użyć innych alternatywnych aplikacji iTune, aby uzyskać dostęp do notatek głosowych iOS w systemie Windows 10 i macOS.

x