Jak wysłać wiadomość głosową Snapchata

Masz ciekawą konwersję przez Snapchata, ale nie masz ochoty pisać ogromnego akapitu, aby powiedzieć wszystko, co musisz powiedzieć. Na szczęście, podobnie jak wiele innych aplikacji z czatem, Snapchat umożliwia wysyłanie wiadomości głosowych.

Ale jak nagrać wiadomość głosową na Snapchacie? W tym artykule znajdziesz instrukcje, jak pomyślnie nagrać wiadomość głosową na Snapchacie na różnych urządzeniach.

Jak wysłać wiadomość głosową Snapchata na iPhonie?

Snapchat to aplikacja do obsługi mediów społecznościowych dla systemów iOS i Android, która oferuje wiele zabawnych i innowacyjnych funkcji. Snap jest najbardziej znany ze swoich narzędzi do zdjęć i wideo, takich jak przesyłanie strumieniowe wideo na żywo, awatary Bitmoji, filtry zdjęć i efekty, ale jego narzędzie do przesyłania wiadomości jest również popularne wśród użytkowników.

Funkcje czatu są nie tylko popularne, ale także bardzo specyficzne dla Snapchata. Wiadomości znikają po otwarciu, a użytkownicy zostaną powiadomieni, jeśli zrobisz zrzut ekranu lub zapiszesz przystawkę. Wśród wszystkich tych funkcji Snapchat umożliwia również wysyłanie wiadomości głosowych do kontaktów.

Mimo że funkcja wiadomości głosowych nie jest tak oczywista, jak w innych aplikacjach społecznościowych, nie oznacza to, że wysłanie wiadomości jest skomplikowane. Kroki, aby wysłać wiadomość głosową na Snapchacie za pomocą iPhone’a, to:

Jeśli zdecydujesz się nie wysyłać wiadomości głosowej podczas jej nagrywania, przesuń palcem w lewo, aby ją usunąć.

Jak wysłać wiadomość głosową Snapchata na urządzeniu z Androidem?

Biorąc pod uwagę, że większość światowej populacji wybiera urządzenia z Androidem zamiast urządzeń z systemem iOS, można bezpiecznie założyć, że większość ludzi uzyskuje dostęp do Snapchata za pośrednictwem urządzenia z Androidem. Aplikacje na Androida i iOS mają te same funkcje, w tym wiadomości głosowe.

Kroki, które należy wykonać, są podobne do nagrywania wiadomości głosowej przez iPhone’a. Pamiętaj jednak, że mogą się one nieznacznie różnić w zależności od używanego urządzenia z Androidem, ale główna idea pozostaje taka sama.

Możesz także przesunąć palcem w lewo, aby usunąć wiadomość dźwiękową, jeśli zdecydujesz się nie wysyłać jej podczas nagrywania.

Jak wysłać wiadomość głosową Snapchata na komputerze?

Chociaż Snapchat jest przeznaczony dla urządzeń mobilnych, wielu użytkowników odkryło, jak uzyskać do niego dostęp na komputerze. Wydaje się jednak, że Snapchat utrudnia użytkownikom dostęp do ich kont z urządzeń, które nie są kompatybilne z aplikacją.

Jedynym i jedynym sposobem korzystania ze Snapchata na komputerze jest pobranie emulatora Androida. Emulator Androida to oprogramowanie symulujące platformę Android, umożliwiające pobieranie i używanie aplikacji mobilnych ze sklepu Google Play.

Bluestacks to dobrze znany i być może najlepiej zoptymalizowany emulator Androida, który działa jak prawdziwy telefon z Androidem. Tak więc, korzystając z emulatora Bluestacks, oto jak możesz pobrać i zainstalować oficjalną aplikację Snapchat dla systemu Windows.

  • Zainstaluj emulator Bluestacks na swoim komputerze, pobierając plik „.exe”.
  • Zaloguj się do Bluestacks za pomocą swojego konta Google po jego zainstalowaniu.
  • Następnie przejdź do Sklepu Play i wpisz „Snapchat”.
  • Zainstaluj aplikację i zacznij korzystać ze Snapchata.

Musisz zalogować się do Snapchata i korzystać z funkcji wiadomości głosowych podobnie jak w telefonie. Musisz jednak umożliwić aplikacji korzystanie z mikrofonu i oczywiście musisz mieć mikrofon podłączony do komputera. Następnie wykonaj następujące kroki:

  • Uruchom aplikację i otwórz okno czatu.
  • Zdecyduj, do kogo chcesz otrzymać wiadomość głosową.
  • W polu „Wyślij czat” kliknij i przytrzymaj ikonę mikrofonu.
  • Nadal naciskając ikonę mikrofonu, zacznij mówić. Podczas mówienia na ekranie pojawią się żółte linie.
  • Po zakończeniu nagrywania podnieś palec z lewego przycisku myszy. Wiadomość dźwiękowa zostanie wysłana natychmiast, a żółte linie zmienią kolor na zielony.

(Snap)Czat z dala

Mimo że nagrywanie wiadomości głosowej na Snapchacie może się nieco różnić od innych kroków związanych z przesyłaniem wiadomości, nadal jest dość proste. Jeśli chodzi o robienie tego na PC, będziesz musiał włożyć trochę dodatkowego wysiłku, ale nadal jest to możliwe. Pamiętaj, że gdy osoba otrzymująca przystawkę otworzy czat z wiadomością głosową i opuści go, nie będzie mogła ponownie uzyskać dostępu do wiadomości głosowej. Można to zmienić, dostosowując czas potrzebny do zniknięcia wiadomości w ustawieniach czatu.

Jak często używasz Snapchata do przesyłania wiadomości? Co sądzisz o funkcjach przesyłania wiadomości, które oferuje Snapchat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!