Jak znaleźć Spotify Wrapped 2020

Rok 2020 był rokiem dla książek, ale to nie powstrzymało nikogo przed przesyłaniem strumieniowym i słuchaniem niezliczonych godzin muzyki na Spotify. Wraz z uruchomieniem Spotify Wrapped 2020 możesz zobaczyć, których utworów, wykonawców i podcastów słuchałeś najczęściej w ciągu ostatniego roku.

Czym jest Spotify Wrapped 2020?

Spotify świętuje koniec każdego roku, prezentując muzykę, gatunki i inne elementy, których słuchałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Spotify Wrapped 2020 jest już dostępny dla subskrybentów, aby mogli przeglądać i udostępniać znajomym w mediach społecznościowych.

Jeśli nie masz konta Spotify, nadal możesz korzystać z 2020 Wrapped. Zamiast wskakiwać do własnych danych strumieniowych, możesz udać się do Witryna Spotify Wrapped i przeglądaj najpopularniejsze podcasty, których najczęściej słuchano muzyki dekady, a także więcej w 2020 roku.

Jak znaleźć Spotify Wrapped 2020

Wyniki Wrapped 2020 można wyświetlać tylko w aplikacji Spotify dla iPhone, iPad, i Android. Po zainstalowaniu aplikacji przejdź do Witryna Spotify’s Wrapped 2020 za pomocą przeglądarki w telefonie lub tablecie, takiej jak Google Chrome. Następnie kliknij łącze „Zaloguj się, aby zobaczyć swoje opakowanie 2020”.

Stuknij w

Zostaniesz wysłany do ekranu logowania lub natychmiast przekierowany do aplikacji Spotify. W razie potrzeby wpisz swoje poświadczenia, a zostaniesz automatycznie przeniesiony do aplikacji mobilnej.

„Wrapped 2020” zostanie wyróżniony u góry zakładki „Strona główna”. Dotknij karty, aby wyświetlić wyniki na koniec roku.

Wrapped 2020 będzie na szczycie

Zostaniesz powitany interfejsem przypominającym historię na Instagramie, który automatycznie rozpocznie odtwarzanie muzyki i wideo. Dotknij prawej lub lewej strony ekranu, aby przejść do przodu lub do tyłu w Spotify Wrapped 2020.

Spotify Wrapped 2020 rozpocznie się w formacie podobnym do Instagram Story

Jeśli chcesz, możesz udostępnić znajomym i rodzinie to, czego najczęściej słuchałeś, w mediach społecznościowych. Aby to zrobić, kliknij link „Udostępnij tę historię” znajdujący się pod każdą kartą. Spotify udostępni tylko infografikę sekcji widoczną na końcu klipu, a nie cały film.

Kran

Wybierz platformę społecznościową, na której chcesz udostępniać wyniki Spotify Wrapped 2020. Możesz wybierać spośród relacji z Instagrama, Facebooka, Snapchata i nie tylko.

Wybierz, gdzie chcesz udostępniać Wrapped 2020

Spotify opakowane dla artystów

Wrapped 2020 jest także dla artystów na Spotify. Zamiast przeglądać dane dotyczące liczby godzin spędzonych na słuchaniu ulubionych artystów, jeśli przesłałeś muzykę do Spotify, możesz zobaczyć, ile razy była ona transmitowana, kraje, w których Twoje hity były największe, i wiele więcej.

Logo Spotify dla artystów Wrapped 2020

Dodatkowo, podobnie jak fani, możesz wyeksportować infografikę na konta w mediach społecznościowych swojego osobistego lub zespołu i podzielić się miłością ze swoimi obserwatorami i zwolennikami. Udaj się do Spotify dla artystów aby sprawdzić swoje Wrapped 2020.

Karta udostępniania Spotify dla artystów Wrapped 2020

x