Just Another Batch File Renamer z łatwością zmieni nazwę wielu plików

Udostępnij teraz w social media:

Użytkownicy komputerów Hardcore są zawsze dostępni Uważaj dla wszelkich narzędzi, które mogą ułatwić ich życie. Widzisz, ludzie, którzy mają wiele plików na swoim komputerze z systemem Windows 10, znają ból związany z koniecznością zmiany nazwy wielu z tych plików bez pomocy, więc pomożemy w tym zakresie. Kilka tygodni temu natrafiliśmy na program znany jako Tylko kolejny plik wsadowy Renamerlub JABFR w skrócie. Tak, chodzi o zmianę nazwy kilku plików jednocześnie w sposób szybki i łatwy za każdym razem.

Teraz powinniśmy zauważyć, że ten program jest oparty na JAR, co oznacza, że ​​najpierw musisz zainstalować środowisko Java Runtime Environment, zanim przejdziesz dalej. Bez niego narzędzie nie będzie działać w żadnej mierze, więc należy o tym pamiętać. Jeśli z jakiegoś powodu Jesteś nie jesteś fanem uruchamiania jakichkolwiek aplikacji Java na twoim komputerze, dlatego zalecamy poświęcić trochę czasu na wypróbowanie alternatywy dla JABFR.

Just Another Batch File Renamer oprogramowanie na PC

Aby zmienić nazwy wielu plików jednocześnie, potrzebne jest idealne narzędzie, które może równie dobrze być kolejną zmieniarką plików wsadowych.

  Jak prezentować w Google Meet

1) Interfejs użytkownika

Just Another Batch File Renamer oprogramowanie dla komputerów z systemem Windows

Użytkownicy od razu zauważą, jak łatwo jest zrozumieć interfejs użytkownika, ponieważ jest on od razu do rzeczy. Wszystko, co jest potrzebne do tego, aby wszystko się zaczęło dostępny bezpośrednio z głównego ekranu, co świetnie nadaje się do terminowego wykonania pracy.

Prawdopodobnie jedyny minus interfejsu użytkownika jest fakt, że wygląda na starożytny Ale poza tym wszystko inne jest w porządku z naszego punktu widzenia.

2) Dodaj pliki

OK, więc jeśli chodzi o dodawanie plików w celu zmiany nazwy, zadanie jest bardzo łatwe. Po prostu kliknij przycisk Input, wybierz wszystkie pliki i dodaj je, to wszystko, szczerze mówiąc. Dodanie tylu plików, ile chcesz, nie powinno być trudne, więc idź na całość.

Należy zauważyć, że można również zmienić rozszerzenie pliku na dowolne. Może się to przydać w rzadkich przypadkach, więc nie zapomnij o tym.

3) Czas zmienić nazwę niektórych plików

  5G E nie jest prawdziwe 5G. Oto, co musisz wiedzieć

Zmiana nazwy plików jest bardzo łatwym zadaniem, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu wybierz plik, który chcesz edytować, a następnie sprawdź poniżej wszystkie opcje, które możesz zmienić. Użytkownik może zmienić prefiks, sufiks, sekwencję i więcej.

Zaznacz pole Zastąp wszystkie pliki, a następnie wróć na górę i kliknij przycisk Zmień nazwę. Następnie usiądź i poczekaj, aż narzędzie ukończy zadanie, a następnie Jesteś wszystko dobrze iść.

Pobierz Just Another Batch File Renamer z oficjalnej strony.

x