Najlepsze ładowarki do kontrolerów PS5 DualSense w 2024 r

Stacje ładujące DualSense zmniejszają plątaninę kabli, zwalniają porty w konsoli PS5 i zapewniają gotowość kontrolerów do działania. Od minimalistycznych pojedynczych stojaków do ładowania po ładowarki z dwoma kontrolerami i wielofunkcyjne stacje dokujące z chłodzeniem – dostępnych jest mnóstwo ładowarek do kontrolerów PS5, które umożliwiają ładowanie i stylowe eksponowanie urządzeń.

Najlepsza ogólna stacja ładująca PS5 DualSense: Moc A Solo

Stacja ładująca PowerA Solo, oficjalnie licencjonowana dla PS5, oferuje bezpieczny i stylowy sposób ładowania i prezentowania kontrolera DualSense. Posiada aprobatę Sony, a nawet ma biało-czarną konstrukcję z logo PlayStation, dzięki czemu idealnie komponuje się z konfiguracją PS5.

Ta ładowarka do kontrolera ma prostą konstrukcję i szeroką podstawę, która sprawia, że ​​dokowanie kontrolera jest łatwe i bezpieczne. Podłącza się go do przedniego portu USB-C konsoli PS5 i automatycznie przestaje ładować, gdy jest pełny, chroniąc w ten sposób baterię kontrolera. PowerA oferuje również podwójną stację ładującą, idealną, jeśli chcesz ładować dwa kontrolery jednocześnie.

Stacja ładująca PowerA Solo

Najlepszy ogólnie

Ta stacja ładująca, wyprodukowana przez jedną z niewielu marek produkujących oficjalnie licencjonowane akcesoria do PS5, gwarantuje niezawodne ładowanie kontrolera DualSense i może pochwalić się eleganckim wyglądem, który uzupełnia Twoją konfigurację do gier.

Plusy

 • Oficjalnie licencjonowana, gwarantująca kompatybilność
 • Szybkie i niezawodne ładowanie
 • Kompaktowy i stylowy
 • Łatwy w użyciu

Cons

 • Zajmuje jedyny port USB-C w PS5

OIVO

Stacja dokująca OIVO PS5 Controller Charger to solidna opcja dla niedrogiej ładowarki z dwoma kontrolerami PS5. Charakteryzuje się tym samym stylem ładowania i wyglądem, co oficjalna oferta, a biało-czarna estetyka pasuje do konsoli PS5, zapewniając jednolitą konfigurację do gier.

Pomimo niższej ceny, ta podwójna ładowarka może doładować dwa kontrolery w niecałe dwie godziny, dzięki czemu jest szybsza niż oficjalna stacja ładująca. Posiada również wskaźniki ładowania z przodu i wyłącznik, co jest świetne, jeśli chcesz po prostu zaprezentować swoje kontrolery PS5.

Jednak nie jest wyposażony w zasilacz, jak większość opcji. Zamiast tego podłącza się go do przedniego portu USB-C lub dwóch portów USB-A z tyłu, co czyni go potencjalnym przełomem, jeśli masz wiele akcesoriów do PS5.

Stacja dokująca do ładowarki kontrolera OIVO PS5

Najlepszy budżet

20 USD 22 USD Oszczędź 2 USD

Masz ograniczony budżet, ale pragniesz ładowania twin-turbo kontrolerów PS5? Podwójna stacja ładująca OIVO zasila dwa kontrolery jednocześnie, pozostając jednocześnie przyjazną dla portfela.

Plusy

 • Przystępny
 • Ładuje dwa kontrolery jednocześnie
 • Elegancki wygląd ze wskaźnikami ładowania

Cons

 • Zajmuje jeden lub dwa porty w konsoli PS5

Sony

Oficjalna stacja ładująca DualSense firmy Sony jest popularnym wyborem wśród użytkowników nie tylko ze względu na możliwość jednoczesnego ładowania dwóch kontrolerów DualSense, ale także dlatego, że jest to najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny sposób ładowania kontrolerów PS5. Stworzone przez ten sam zespół, który stworzył kontroler PS5, nie musisz się martwić o kompatybilność ani uszkodzenie kontrolera.

Ta stacja ładująca ładuje dwa kontrolery w około trzy godziny, tyle samo zajmuje ładowanie jednego kontrolera DualSense przez porty USB PS5. Jest kompatybilny zarówno ze standardowym kontrolerem, jak i kontrolerem DualSense Edge, a dołączony zasilacz pozwala zwolnić cenne porty USB w konsoli PS5.

Stacja ładująca Sony DualSense

Najlepsze dla dwóch kontrolerów

To oficjalna stacja ładująca kontrolery DualSense. Jest bezpieczny, niezawodny, współpracuje ze wszystkimi kontrolerami PS5 i nie zajmuje żadnych portów na Twoim PS5.

Plusy

 • Oficjalna ładowarka Sony
 • Ładuje dwa kontrolery jednocześnie
 • Bezpieczny i niezawodny
 • Łatwy w użyciu

Cons

 • Dostępne tańsze alternatywy

OIVO

Zaprojektowana tak, aby idealnie pasować na PS5, ładowarka do kontrolera OIVO PS5 ze stojakiem na słuchawki oferuje wszystkie zalety stacji ładującej bez zajmowania cennej powierzchni na biurku. Jego elegancka, biało-czarna konstrukcja doskonale komponuje się z Twoją konfiguracją, dzięki czemu nie będzie sprawiać wrażenia dodatku, a bardziej naturalne przedłużenie konsoli PS5.

Ale ten kontroler PS5 i ładowarka do słuchawek to nie tylko kwestia estetyki. Oferuje niesamowitą prędkość ładowania, która pozwala w pełni wykorzystać kontrolery DualSense w niecałe dwie godziny. Prosty sposób ładowania poprzez zatrzask sprawia, że ​​dokowanie i odłączanie kontrolera nie wymaga wysiłku, a dedykowany uchwyt pozwala bezpiecznie zamocować zestaw słuchawkowy do gier.

Ładowarka do kontrolera OIVO PS5 ze stojakiem na słuchawki

Najlepiej z uchwytem na zestaw słuchawkowy

Wyposażona w dwie dedykowane kieszenie ładujące dla kontrolerów DualSense i wygodny uchwyt na zestaw słuchawkowy do gier, ładowarka do kontrolera OIVO PS5 ze stojakiem na słuchawki zasługuje na miejsce w konfiguracji PS5.

Plusy

 • Szybkie ładowanie dwóch kontrolerów
 • Współpracuje z kontrolerami standardowymi i Edge DualSense
 • Kompatybilny z wieloma zestawami słuchawkowymi
 • Dopasowana estetyka PS5

Cons

 • Nie jest kompatybilny z wersjami PS5 Slim

NexiGo

Oprócz podstawowej stacji ładującej DualSense, podstawka chłodząca NexiGo PS5 organizuje konfigurację PS5 w jeden stylowy koncentrator. Bezpiecznie pomieści konsolę, dwa kontrolery, pilota multimedialnego, zestaw słuchawkowy i maksymalnie dziesięć gier – a wszystko to bez zagracania biurka.

Dwie dedykowane zatoki ładowania zapewniają zasilanie kontrolerów i gotowość do pracy, a wbudowany wentylator zapewnia chłód konsoli PS5 nawet podczas najbardziej intensywnych sesji grania. Cała konfiguracja jest zasilana przez adapter o mocy 15 W, który zapewnia szybkie ładowanie konsoli bez zajmowania portów USB w PS5.

Podstawka chłodząca NexiGo PS5

Najlepsza podstawka ładująca

23 USD 60 USD Oszczędź 37 USD

Choć droższy niż podstawowe opcje ładowania, podstawka chłodząca NexiGo PS5 zapewnia niezrównaną wszechstronność. Dzięki niemu kontrolery DualSense będą zawsze sprawne, a wszystkie niezbędne elementy do gier uporządkowane, co zapewni porządek w konfiguracji.

Plusy

 • Ładuje dwa kontrolery
 • Utrzymuje wszystko w porządku i porządku
 • Skuteczne chłodzenie
 • Solidny stojak na PS5

Cons

 • Nie jest kompatybilny z nowymi edycjami PS5 Slim

Często zadawane pytania

P: Jakiego typu ładowarki używa PS5 DualSense?

Kontroler PS5 DualSense do ładowania wykorzystuje kabel USB-C do USB-A. Wystarczy podłączyć końcówkę USB-C do kontrolera, a drugą końcówkę do dowolnego portu USB PS5, aby łatwo i szybko naładować kontroler.

P: Czy można ładować kontroler PS5 za pomocą ładowarki do telefonu?

W większości przypadków tak, możesz bezpiecznie ładować kontroler PS5 za pomocą ładowarki do telefonu, pod warunkiem, że generuje napięcie 5 woltów. Zalecamy jednak podłączenie bezpośrednio do konsoli lub skorzystanie z dedykowanej stacji ładującej DualSense, aby zapewnić bezpieczniejsze i bardziej niezawodne ładowanie.

P: Czy mogę używać kontrolera PS4 na PS5?

Tak, możesz używać kontrolera PS4 na PS5, ale tylko do grania w gry PS4. Gry na PS5 wymagają nowego kontrolera DualSense, aby móc korzystać z jego specjalnych funkcji, takich jak dotykowe sprzężenie zwrotne i adaptacyjne wyzwalacze.

P: Jak długo trwa ładowanie PS5 DualSense?

Pełne naładowanie kontrolera PS5 trwa zwykle około trzech godzin, niezależnie od tego, czy podłączasz go bezpośrednio do konsoli, czy korzystasz ze stacji ładującej. Jednak niektóre stacje ładowania, takie jak stacja dokująca do ładowarki kontrolera PS5 OIVO, oferują krótszy czas ładowania, potencjalnie umożliwiając doładowanie DualSense w zaledwie dwie godziny.

x