Pełna kontrola dla poszczególnych aplikacji nad orientacją urządzenia

Akcelerometr w naszych telefonach dodaje do niego niesamowitą funkcjonalność, umożliwiając programistom tworzenie naprawdę kreatywnych gier i niesamowitych aplikacji użytkowych. Informuje również nasz telefon, w jaki sposób jest trzymany, tj. W pozycji pionowej lub poziomej. Ekran obraca się odpowiednio, aby wykorzystać dodatkową przestrzeń w trybie poziomym. Dzięki orientacji ekranu możliwość obracania jest świetna, ale faktem jest też, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Nie możesz zablokować orientacji i nie zawsze możesz ją włączyć, ponieważ niektórych aplikacji najlepiej używać w trybie pionowym, a innych najlepiej w trybie poziomym. Rotation to aplikacja na Androida o wartości 0,99 USD w sklepie Google Play, która pozwala zmieniać orientację ekranu w locie, dostosowywać ją na podstawie aplikacji i / lub wymuszać na trybie poziomym lub pionowym dla wszystkich ekranów.

Pod względem funkcji ta aplikacja pozwala dostosować orientację urządzenia w dowolny sposób. Jest jednak możliwe, że nie działa idealnie na wszystkich urządzeniach, w takim przypadku powinieneś wypróbować wersję próbną (7-dniowa wersja próbna) przed zakupem aplikacji. Po włączeniu możesz wybrać jedno z dziewięciu ustawień orientacji. Automatyczne obracanie włączone i Automatyczne obracanie wyłączone zarządzają domyślnym obrotem urządzenia, podczas gdy wszystkie inne opcje mają na celu jego zastąpienie.

Obracanie na żądanie umożliwia wybór obrotu ekranu w locie bez konieczności wcześniejszego przełączania się do aplikacji. Po włączeniu możesz zarządzać nim z ruchomej głowicy lub z powiadomienia w obszarze powiadomień. Głowica pływająca wydaje się wygodniejsza w użyciu. Możesz wyłączyć aplikację, uzyskać dostęp do jej ustawień lub zarządzać rotacją.

Włącz rotację Ruchoma głowica obrotowa

Aby zarządzać orientacją ekranu dla poszczególnych aplikacji, otwórz szufladę nawigacji i wybierz opcję Ustawienia dla aplikacji. Wybierz orientację dla każdej aplikacji. W przypadku aplikacji, dla których nie wybierzesz orientacji niestandardowej, będą one przestrzegać domyślnej orientacji urządzenia. Możesz odświeżyć listę aplikacji i zresetować ich orientację za pomocą odpowiednich przycisków na pasku akcji.

Ustawienia rotacjiObrót na aplikację

Inne ustawienia w „ Ustawieniach ” pozwalają włączyć aplikację po uruchomieniu urządzenia, wyłączyć ikonę aplikacji, gdy usługa nie jest uruchomiona, włączyć alarm wibracyjny, gdy zmienia się orientacja, ustawić orientację ekranu blokady, aplikację do wybierania numerów i ekran dzwonka telefonu orientację i wybierz ciemny lub jasny motyw aplikacji. Możesz także dostosować widżet pływającej głowy i powiadomienie pod kątem jego krycia, wyświetlanych opcji orientacji i nie tylko. Jeśli aplikacja działa na Twoim urządzeniu, zdecydowanie jest warta 0,99 USD.

Zainstaluj wersję próbną rotacji ze sklepu Google Play

Zainstaluj pełną wersję aplikacji Rotation ze sklepu Google Play 0,99 USD