Przywróć aplikację muzyczną WP8 do systemu Windows Phone 8.1

Windows Phone 8.1 to duży ogólny postęp w stosunku do swojego poprzednika, ale zawsze znajdą się nostalgiczni użytkownicy, którzy tęsknią za dobrymi, dawnymi czasami. Chociaż nikt nie będzie narzekał na poręczne, nowe Centrum akcji lub piękny sposób zarządzania ekranem startowym, są pewne obszary WP8.1, które nadal wymagają pewnych ulepszeń. Ze swojej strony nowy wygląd oferowany przez centrum Music może być czasami nieco zagmatwany. Nawet jeśli w ogóle się to podoba, trudno zaprzeczyć, że potrzeba trochę czasu, aby dostosować się do nowego schematu opcji i ekranów. Jeśli naprawdę brakuje ci centrum muzycznego Windows Phone 8, ale nadal chcesz trzymać się aktualizacji WP8.1, jest teraz dość nieskomplikowany sposób na zrobienie tego. Music Hub Tile to nowa wersja WP8.1, a ta aplikacja ma moc przywrócenia zniesionego centrum muzycznego WP8 z emerytury.

Music Hub Tile WP8 OpcjeNie musisz być technikiem, aby korzystać z kafelka Music Hub. Po prostu uruchom aplikację po jej zainstalowaniu i wybierz opcję „Przypnij zieloną płytkę”. Dzięki temu aplikacja może uruchamiać własną, starszą wersję centrum Music za każdym razem, gdy zostanie dotknięty zielony kafelek Xbox Music. Alternatywnym sposobem uruchomienia starszej aplikacji jest skorzystanie z opcji „Otwórz Music Hub” w aplikacji Music Hub Tile. Dla tych, którzy chcą pełnego efektu, Music Hub Tile oferuje możliwość przypięcia przezroczystego kafelka dla Muzyki, ale aby uzyskać dostęp do tej opcji, konieczne jest wykupienie 0,99 USD i zaktualizowanie aplikacji do wersji pro.

Music Hub Tile WP8 Nowość Music Hub Tile WP8 Old

Mimo że w nazwie tej aplikacji pojawia się słowo „ kafelek ”, aktywny kafelek Music hub jest jedyną rzeczą, która nie została przez nią odnowiona. W aplikacji jest jednak inna historia. Zamiast dwóch oddzielnych ekranów dla „teraz odtwarzanych” i listy opcji, Music Hub Tile łączy je w jednym widoku, tak jak to było od dłuższego czasu w WP8. Nawet dolny pasek został zmieniony, a pojawiła się tam stara lista przycisków. Dostępny jest również dodatkowy przycisk odtwarzania.

Music Hub Tile WP8 Revamp Music Hub Tile WP8 Store

Jeśli porównujesz użyteczność między dwiema wersjami centrum Music, starszy wariant wygrywa w widoku „Teraz odtwarzane”, ale to inna historia, jeśli chodzi o „pobieranie muzyki”. WP8.1 ma bardzo ładny widok na sklep muzyczny, wraz z okładkami albumów z aktualnie popularnych piosenek. Jednak po zainstalowaniu Music Hub Tile otrzymasz tylko link do reflektora i Xbox Music Pass.

Music Hub Tile to fajna aplikacja, chociaż dla niektórych użytkowników zobaczenie zakupu w aplikacji może być nieco rozczarowujące. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest zdecydowanie warta wypróbowania, jeśli krytykujesz odnowiony odtwarzacz muzyczny w WP8.1.

Zainstaluj Music Hub Tile ze sklepu Windows Phone