Uruchom wiele ROM z Androidem na Droid DNA z MultiROM

Możliwość uruchamiania wielu systemów operacyjnych zawsze była mocną stroną komputerów PC, ale w dzisiejszych czasach smartfon jest nowym komputerem i ma sens tylko możliwość instalowania i uruchamiania różnych systemów operacyjnych na naszych telefonach i tabletach. jak najwięcej z nich. Wśród różnych rozwiązań multiboot, które widzieliśmy do tej pory, MultiROM firmy XDA Recognized Developer Tasssadar jest prawdopodobnie najbardziej obiecującym. Po pozwoleniu entuzjastom na uruchamianie wielu ROM z Androidem, a także Ubuntu Touch, a nawet Firefox OS na Nexus 4 i Nexus 7 przez dłuższy czas, MultiROM został przeniesiony do DNA HTC Droid przez członka XDA Senior Member, jamiethemorris. Chociaż obecnie dostępna obsługa pamięci ROM może nie obejmować innych systemów operacyjnych, nadal umożliwia uruchomienie wielu pamięci ROM z systemem Android na urządzeniu z pamięci zewnętrznej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

MultiROM-for-Android-1 MultiROM-for-Android-2 MultiROM-for-Android-3

Zastrzeżenie: używaj tego i innych podobnych hacków całkowicie na własne ryzyko. newsblog.pl nie będzie ponosić odpowiedzialności, jeśli Twoje urządzenie zostanie uszkodzone lub zamurowane podczas procesu.

Wymagania

Procedura

Uruchom ponownie telefon w celu odzyskania i sflashuj plik zip MultiROM.
Teraz użyj fastboot, aby zainstalować zmodyfikowane odzyskiwanie.
Na koniec sflashuj poprawione jądro z odzyskiwania. Twój telefon jest teraz gotowy do korzystania z MultiROM.

Aby uruchomić niestandardową pamięć ROM, uruchom Droid DNA w celu odzyskania, podłącz zewnętrzny dysk USB do telefonu za pomocą kabla OTG i naciśnij Odśwież podczas odzyskiwania, aby zobaczyć urządzenie USB. Następnie po prostu wybierz stamtąd żądany plik zip ROM i kontynuuj instalację, tak jakbyś instalował wszystko podczas odzyskiwania.

Jeśli kiedykolwiek zechcesz usunąć MultiBoot, sflashuj ten deinstalator i wszystko wróci do normy.

Chociaż obecnie dostępne są tylko dwa załatane jądra dla tego moda, oczekuje się, że w przyszłości wzrośnie. Ponadto to rozwiązanie wielosystemowe może potencjalnie doprowadzić do przeniesienia w przyszłości innych popularnych systemów operacyjnych oprócz Androida, takich jak Firefox OS, a być może nawet Ubuntu Touch do telefonu w przyszłości przez zainteresowanych programistów.

Aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco z przyszłymi zmianami tego moda, przejdź do jego wątek rozwoju w XDA-Developers.

x