01/18/2022

Uzyskaj iOS podobny do Assistive Touch na telefonie z Androidem

Udostępnij teraz w social media:


Androidowi nie są obce klawisze programowane ani pływające, aw sklepie Google Play jest wiele aplikacji, które dodają różne typy klawiszy programowych do Twojego urządzenia. Nie znajdziesz podobnych opcji dla iOS, ale klawisze programowe są dostarczane jako funkcja ułatwień dostępu systemu operacyjnego. Większość użytkowników iPhone’a będzie zaznajomiona z funkcją Assistive Touch, jeśli ich przycisk Home jest lub był w pewnym momencie uszkodzony. Assistive Touch na Androida to bezpłatna aplikacja na Androida, która dodaje pływający przycisk do ekranu Twojego urządzenia. Jest zbudowany w celu replikacji Assistive Touch na iOS i wykonuje przyzwoitą robotę. Uważaj jednak, aplikacja zawiera reklamy, które lubią się do Ciebie podkradać. Nie pojawiają się podczas korzystania z aplikacji, ale będą często pojawiać się podczas konfigurowania aplikacji.

Sprawdź -   Odkryj nową muzykę w stylu krzesiwa i przesuwaj palcem w prawo po utworach, które lubisz [iOS]

Otwórz Assistive Touch na Androida i włącz go. Na ekranie pojawi się pływający przycisk. Domyślnie jego wygląd jest taki sam jak w systemie iOS, ale opcja Tło i ikona w aplikacji umożliwia utworzenie innego wyglądu przycisku. Przycisk Ustawienia to miejsce, w którym możesz edytować „przyciski”, które pojawiają się w panelach przycisków. Przyciski obejmują; Dom, ustawienia, blokada, Wi-Fi itp.

Assistive Touch for Android_settings

Pływające panele naśladują Assistive Touch na iOS, ale przyciski są bardzo różne. Assistive Touch na Androida zawiera przycisk Wyczyść, który wyczyści pamięć RAM, a także przyciski do blokowania urządzenia lub po prostu naciśnięcia klawisza Home. Przycisk ustawień umożliwia dostęp do przełączników związanych z urządzeniem dla orientacji ekranu, Wi-Fi, BlueTooth, głośności, lokalizacji itp.

Sprawdź -   Fused pozwala połączyć dwa zdjęcia lub filmy w jeden niesamowity obraz [iOS]

Assistive Touch dla systemu Android3Assistive Touch dla Androida 1

Assistive Touch na Androida dobrze imituje wygląd i płynność Assistive Touch, ale musi oferować lepsze przyciski. Większość przycisków wyświetlanych w aplikacji jest dostępnych z Centrum powiadomień w Android Lollipop. Nie ma przycisku zrzutu ekranu ani przycisku do wywołania Google Now, co znacznie poprawiłoby to. Ogólnie to dobra próba.

Zainstaluj Assistive Touch na Androida ze sklepu Google Play

x