Wstaw automatyczne kopie zapasowe zdjęć z telefonu do wiadomości Gmail

Udostępnij teraz w social media:


W Gmailu wprowadzono nową funkcję, która umożliwia użytkownikom dołączanie zdjęć z telefonu do wiadomości e-mail tworzonych w Gmailu dla sieci Web. Ta funkcja została zintegrowana z menu załączników, ale wymaga włączenia funkcji Automatycznej kopii zapasowej zdjęć w telefonie. Nowa funkcja ułatwi załączanie plików z telefonu, a proces będzie znacznie szybszy, ponieważ zdjęcia zostały już przesłane online, a dołączanie ich przypomina tworzenie linków do zdjęć. Jeśli używasz urządzenia z systemem iOS, musisz mieć zainstalowaną oficjalną aplikację Google Plus na swoim urządzeniu i włączoną automatyczną kopię zapasową. Oto jak działa ta funkcja.

  Jak zainstalować Clang na Ubuntu

Otwórz Gmaila na karcie i utwórz nową wiadomość. Umieść kursor myszy nad przyciskiem spinacza / załącznika i poczekaj, aż pasek narzędzi się rozwinie. Na ikonie zdjęcia zauważysz tag „Nowe”. Tutaj można uzyskać dostęp do nowej opcji, kliknij ją.

Nie zobaczysz nowej karty ani niczego innego, ale zdjęcia z telefonu, których kopia zapasowa została utworzona, pojawią się posortowane według daty na karcie Zdjęcia. Kliknij jedno lub kilka zdjęć, które chcesz dołączyć do wiadomości i gotowe. zdjęcie google plus

Ta nowa opcja oznacza, że ​​jeśli chcesz wysyłać zdjęcia z telefonu podczas tworzenia wiadomości e-mail z komputera, nie będziesz potrzebować kabla do transmisji danych, aby je podłączyć i przesłać. Użytkownicy Androida mogą włączyć Automatyczną kopię zapasową w aplikacji Zdjęcia firmy Google lub w aplikacji Google Plus. Użytkownicy iOS będą mogli go włączyć w ustawieniach w aplikacji Google Plus.

  Jak korzystać z przestrzeni na Twitterze

x