10 najlepszych hostingów serwerów Terraria dla każdego?

Gry wideo stają się coraz bardziej wyrafinowane, gdy mówimy.

Nawet jeśli naprawdę nie możesz wyjść na zabawę i przygodę, nowe technologie umożliwiły uzyskanie tego dreszczyku emocji i ekscytacji dzięki grom wideo.

Możesz walczyć, aby wygrać grę i budować schronienie, tworzyć broń, nawiązywać przyjaźnie i przenieść grę na wyższy poziom. Wysokiej jakości grafika, elementy i możliwości eksploracji zwiększyły popularność tych gier wideo.

To jest powód, dla którego mamy entuzjastów gier z całego świata, łącznie ze mną. Istnieje wiele fantastycznych gier wieloosobowych, takich jak Minecraft, Rust, ARK, a jeśli grasz z tak wieloma użytkownikami na tym samym serwerze, częste awarie i problemy zaczynają się powtarzać.

Dlatego potrzebujesz niezawodnego hostingu serwerów gier, przydzielając minimalną liczbę użytkowników na serwerze i zapobiegając jego przepełnieniu. W rezultacie możesz grać w grę z pełnym potencjałem bez uciążliwości i przerw.

Porozmawiajmy więc trochę o Terrarii, a następnie o najlepszych usługach hostingowych.

Co to jest Terraria?

Terraria to potężna przygodowa gra wideo typu sandbox, która została wydana w 2011 roku przez Re-Logic. Zawiera eksplorację, budowanie, malowanie, rzemiosło, wydobywanie, przetrwanie, walkę nawet z niebezpiecznymi stworzeniami i nie tylko w proceduralnie generowanym świecie 2D.

Według Wikipedii Terraria sprzedała się już w ponad 30 milionach egzemplarzy do kwietnia 2020 r. W grę można grać w trybie jednoosobowym i wieloosobowym. Idealnie łączy klasyczne elementy akcji i kreatywność gier sandbox, zapewniając surrealistyczne wrażenia z gry.

Nie myśl, że Terraria jest jak Minecraft 2D; to znacznie więcej. Zawiera system gry progresywnej, w którym otrzymujesz godziny ekscytującej zawartości, około 200 rodzajów bloków, niezliczone przepisy rzemieślnicze, 4 klasy bojowe i mnóstwo przydatnych akcesoriów do obrony, mobilności i ofensywy.

Niezależnie od tego, czy jesteś odkrywcą, poszukiwaczem przygód, budowniczym czy wojownikiem, Terraria ma ciekawe oferty dla każdego. Gra faktycznie świeci jaśniej dzięki trybowi dla wielu graczy, gdy podbijasz świat ze znajomymi.

A jeśli chcesz zaprosić znajomych, musisz wybrać przyzwoity hosting serwera Terraria, aby dodawać użytkowników z dowolnego miejsca na świecie.

Dlaczego warto wybrać hosting serwera Terraria?

Chociaż Terraria oferuje w grze funkcję „Host & Play”, w której możesz zapraszać znajomych za pośrednictwem Steam, bieżąca sesja kończy się, gdy opuścisz grę. Ponadto ma skłonność do częstych opóźnień.

Jeśli chcesz mieć pełną swobodę w grze 24/7, musisz skonfigurować własny serwer. W tym celu możesz wybrać:

 • Wynajem serwera Terraria: wiąże się z pewną miesięczną kwotą, ale jest świetny w użyciu i nie wymaga od ciebie żadnego wkładu. Od monitorowania i konserwacji po bezpieczeństwo, ataki DDoS i tworzenie kopii zapasowych, dostawca usług zajmie się wszystkim.
 • Hosting serwera na własną rękę: Otrzymasz pełną kontrolę nad serwerem bez marnowania ani grosza. Jeśli masz wiedzę techniczną, możesz zdobyć serwer w chmurze i bawić się instalacją i konfiguracją.

Jednak w drugim przypadku będziesz musiał zarządzać serwerem, który wymaga konserwacji, dbać o kopie zapasowe, aktualizacje itp., co wymaga dodatkowej pracy i kłopotów. Oprócz tego mogą pojawić się również problemy z bezpieczeństwem, w tym otwarte porty, które mogą przyciągnąć atakującego i mile widziane zagrożenia cyberbezpieczeństwa.

Dlatego wypożyczenie serwera Terraria wydaje się najlepszym rozwiązaniem. W tym celu sprawdź usługi hostingowe i wybierz tę, która oferuje najlepszą kombinację funkcji i cen.

HostHavoc

Skonfiguruj i uruchom swój Serwer Terrarii natychmiast korzystając z wysokowydajnej usługi hostingu serwerów firmy HostHavoc. Obecnie obsługują tylko wersję Steam gry Terraria.

Utrzymują i utrzymują doskonałą dostępność sieci, umieszczając swoją infrastrukturę w najlepszych centrach danych, które mają tylko niezawodne łącza nadrzędne. W rezultacie gwarantują Ci 99,9% czasu pracy sieci. HostHavoc starannie ustanowił szeroką sieć, która jest dostępna w 11 globalnych miastach z prawdziwą redundancją dla sieci.

Wszystkie plany obejmują bezpłatną ochronę DDoS, dostęp do FTP i menedżera plików dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą samodzielnie zarządzać swoimi serwerami. Oprócz tego oferują użytkownikom możliwości konfiguracji za pomocą menedżera wiersza poleceń.

HostHavoc wykorzystuje panel sterowania TCAdmin v2, ponieważ jest znany z niezawodnego i spójnego pakietu kontrolnego z niestandardowymi instalatorami i unikalnymi funkcjami. Są pewni swoich usług, dlatego oferują 72-godzinną gwarancję zwrotu pieniędzy.

Ceny zaczynają się od 0,70 USD/slot lub 16,80 USD/miesiąc za 24 automaty.

AleForge

Weź rozgrywkę na wyciągnięcie ręki, aby walczyć, odkrywać i budować dla chwały z AleForgeSerwery Terraria. Graj w modded lub vanilla z tModLoader bez obaw w magicznym świecie gier.

Znajdź rzeczy, których potrzebujesz, łatwo i szybko, zarządzając serwerem gier dzięki ulepszonemu panelowi sterowania, automatycznym kopiom zapasowym, instalatorowi modów i nie tylko. Interfejs jest potężny, ale bardzo łatwy w użyciu zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących graczy.

Masz swobodę instalowania zawartości Warsztatu Steam, wtyczek, pakietów modów i nie tylko za pomocą kilku kliknięć. Korzystają z globalnej sieci posiadającej wiele lokalizacji serwerów w 5 lokalizacjach, w tym 3 w USA i po jednej w Australii i Europie.

Urządzenia te mają rzeczywistą nadmiarowość i niezawodność, oferując 99,9% czasu sprawności, dzięki czemu możesz cieszyć się nieprzerwaną rozgrywką. Aby rozpocząć korzystanie z Terrarii, wystarczy wybrać plan i dokonać płatności za wdrożenie serwera.

Zapewniają łatwo konfigurowalne funkcje, szybką pomoc ekspertów i bezpłatne wersje próbne przez 10 dni, aby zdecydować, czy chcesz kontynuować, anulować lub uaktualnić swój plan. Cechy hostingu serwerów to:

 • Szybkie procesory dysków SSD NVMe
 • Instalator modów jednym kliknięciem
 • Natychmiastowa aktywacja serwera
 • Zautomatyzowane powiadomienia i planowanie zadań

AleForge obsługuje tModLoader na wszystkich swoich planach już od 0,60 $/slot. Możesz też wybrać bezpłatny abonament próbny, aby korzystać z 1 procesora, 5 użytkowników, 5 GB miejsca i 1 GB pamięci. Płatne plany zaczynają się od 4,5 USD miesięcznie za 1 procesor, 5 graczy, nieograniczoną przestrzeń, 1 GB pamięci.

Obojętne Brokuły

Obojętne Brokuły to firma hostingowa znana ze swojej kreatywności. Są idealnym dostawcą serwerów dla graczy o kreatywnych osobowościach. Buduj, twórz i eksploruj na swoim serwerze Terraria, wiedząc, że Twój dostawca serwera ma Twoje plecy.

Obiecują sprzęt wysokiej jakości (tj. minimalne opóźnienie), niestandardowy panel sterowania (plus integracja Discord) i najwyższej klasy obsługę klienta. Konfiguracja serwera Terraria zajmuje jedno kliknięcie. A ponieważ oferują dwudniowy bezpłatny okres próbny, możesz uruchomić serwer bez podawania żadnych informacji o płatności.

Ich zespół wsparcia jest zawsze dostępny przez Discord lub e-mail, więc jeśli napotkasz problemy z konfiguracją serwera lub użyciem tModLoader do zainstalowania ulubionych modów, szybko zareagują.

Indiffent Broccoli ma serwery w Ameryce Północnej i Europie, a ich maszyny mają od 64 GB do 128 GB. Masz opcje zapewniające, że Twój serwer będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Wypróbuj Indifferent Broccoli, jeśli szukasz przyjaznego, pomocnego i skutecznego hosta dla serwerów Terraria. Oferują dwudniowy bezpłatny okres próbny, a następnie 12 USD miesięcznie za serwer Terraria z małą mapą.

XGamingSerwer

Każdy, kto kocha gry wideo w stylu retro, z pewnością zrozumie znaczenie Terrarii. XGamingServer Hosting serwerów Terraria zapewnia wszystkie potrzebne funkcje. Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sterowania zawiera wiele funkcji.

Otrzymasz automatyczne kopie zapasowe, ulepszony menedżer plików z uruchamianiem baz danych SFTP, MySQL jednym kliknięciem, opcję tworzenia harmonogramów, zapraszania użytkowników i wiele więcej. XGamingServer skupia się na wydajności, a nie na utrzymywaniu stałych slotów gier.

Po złożeniu zamówienia w ciągu 5 minut otrzymasz link w wiadomości e-mail, a następnie możesz rozpocząć konfigurację serwera. Otrzymujesz płynne zarządzanie serwerem i ochronę przed potężnymi atakami DDoS, ponieważ może identyfikować luki w różnych aplikacjach.

Ciesz się w pełni trybem wieloosobowym Terraria dzięki wydajnym serwerom. Monitoruje w sposób ciągły, aby upewnić się, że awaria systemu zostanie zdiagnozowana w odpowiednim czasie, bez ograniczania prędkości. XGamingServer wykorzystuje procesory Intel i7 6700k/7700k i AMD Ryzen 7, aby zapewnić lepszą wydajność przy przepustowości co najmniej 15 Mb/s, co skutkuje niższymi pingami. Posiada dwa centra danych w Europie i Kanadzie.

Wynajmij swój serwer Terraria za jedyne 15 USD/miesiąc i uzyskaj 100% procesora 3,50 GHz, 4 GB pamięci RAM DDR4 < DISK RAID 1, 30 GB SSD i więcej.

Bisect Hosting

Uruchom serwer hostingowy Terraria w ciągu kilku minut od Bisect Hosting. Dzięki płynnemu panelowi sterowania po twojej stronie nie musisz już martwić się o serwer, ponieważ dbają o wszystko, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na swojej grze.

Usługa hostingu pozwala dostosować serwer i uruchomić go tak, jak chcesz, aby zwiększyć emocje, bez wydawania dużych pieniędzy. Mają kilka lokalizacji serwerów rozsianych po całym świecie, w tym w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Nie martw się o zepsute konfiguracje lub złe aktualizacje; codziennie tworzą kopię zapasową serwera Terraria, więc jesteś bezpieczny przed problemami wynikającymi z tych scenariuszy. Bisect Hosting zapewnia gry z ich najnowszymi wersjami, a także możesz je z łatwością aktualizować po wydaniu nowej wersji.

Zainstaluj tModLoader lub tShock na serwerze Terraria, aby poprawić rozgrywkę. Oferują 4 pakiety hostingu serwera Terraria już od 2,99 USD miesięcznie z nieograniczoną liczbą slotów, 1 GB pamięci RAM i 5 GB miejsca na dysku SSD NVMe.

Fragnet

Fragnet oferuje w pełni spersonalizowane rozwiązanie dla miłośników gier i pozwala rozpocząć zabawę z niedrogimi pakietami. Możesz także szybko przejść na wyższe plany bez sabotowania ustawień. Nie nakładają żadnych ograniczeń co do wielkości świata, miejsca na dysku ani zainstalowanych wtyczek.

Fragnet zaprasza Cię do uruchomienia serwera Terraria w wybrany przez Ciebie sposób, aby ograniczyć tylko liczbę wynajmowanych slotów. Zainstaluj wszelkie popularne modyfikacje na swoim serwerze w ciągu kilku sekund za pomocą panelu gry. Ich gotowy do użycia panel sterowania zapewnia nieograniczony dostęp, dzięki czemu możesz zarządzać serwerem i uruchomić go natychmiast po złożeniu zamówienia.

Walcz, eksploruj, buduj i kopaj łatwo, grając o przetrwanie. Przeszukując skarby i surowce oraz maszyny rzemieślnicze, sprzęt i estetykę, masz wiele możliwości, aby zrobić wszystko z łatwością. Fragnet pozwala cieszyć się Terrarią z klasycznymi akcjami łączącymi się z kreatywnością w stylu piaskownicy, aby zapewnić Ci pierwszorzędne wrażenia z gry.

Gracze mogą kontrolować rzeczy od swojej podróży do celu. Oferują wiele specyfikacji serwerów do gier, więc możesz zacząć od podstawowego planu, rozbudować grę i zaktualizować, gdy nadejdzie czas. Twoje serwery zostaną natychmiast skonfigurowane, zasilane dyskami SSD i panelami do gier, w tym bezpłatnym serwerem głosowym i całodobowym monitorowaniem infrastruktury.

Ceny zaczynają się od zaledwie 0,76 USD/slot i akceptują szeroką gamę metod płatności, w tym PayPal, Stripe, Skrill, HiPay, Bitcoin, Paysafe i główne karty kredytowe.

G-Portal

Serwer Terraria przez G-Portal pozwala graczom budować solidne budynki i prowadzić ekscytujące bitwy w dowolnym momencie. Wynajmij serwer od razu z przedpłatą wraz z Gamecloud. Oznacza to, że nie jesteś związany umowami i możesz zmieniać gry w dowolnym momencie z dużą elastycznością.

Po zakończeniu płatności serwer Terraria będzie w ciągu kilku minut online z najnowszym sprzętem i dyskami twardymi NVMe SSD. Oferują 50 GB kopii zapasowych zapisanych gier i konfiguracji.

Otrzymujesz również ochronę przed atakami DDoS dzięki najnowocześniejszej technologii obsługiwanej przez ich partnera — Corero. G-Portal udostępnia wyłącznie oficjalnie licencjonowane serwery Terraria. Możesz skontaktować się z nimi przez telefon, forum, wiki, e-maile i bilety, aby uzyskać pomoc.

Posiada centra danych zlokalizowane w 14 globalnych miejscach na wszystkich 6 kontynentach, w tym w takich krajach jak USA, Kanada, Brazylia, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Rosja, RPA, Japonia, Tajwan, Singapur i Australia. G-Portal akceptuje płatności za pośrednictwem PayPal, Sofort, Paysafecard i głównych kart kredytowych.

Serwery Cytadeli

Zanurz się głębiej w przygodę i emocje związane z Terraria, hostując swój serwer od Serwery Cytadeli. Bogaty w funkcje panel sterowania umożliwia łatwe dostosowywanie serwerów i zarządzanie nimi, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się grą.

Jednym kliknięciem możesz instalować mody i mapy, zmieniać ustawienia, zmieniać lokalizacje i nie tylko. Zainstaluj ponownie, zatrzymaj, uruchom lub uruchom ponownie zadania, aby uzyskać pełną kontrolę nad grą, poza planowaniem zadań związanych z wykonywaniem kopii zapasowych, skryptów itp.

Jednym kliknięciem edytuj konfigurację serwera, zmień jego hasło i nazwę, przeglądaj aktywność serwera, ustaw uprawnienia i tak dalej. Możesz również natychmiast wdrożyć serwer i w ciągu kilku sekund wykonać kopię zapasową z harmonogramem lub bez niego, aby zabezpieczyć swoje dane.

Serwery Cytadeli umożliwia instalację modów jednym kliknięciem bez ponownego konfigurowania skryptu lub bazy danych. W panelu sterowania możesz wyświetlić wszystkie dostępne aktualizacje. Obsługuje warsztat Steam, tShock i tModloader.

Mają globalny zasięg sieci z 18 lokalizacjami, dzięki czemu możesz łączyć się z graczami z dowolnego miejsca na świecie. Infrastruktura serwerów Citadel o niskim opóźnieniu zwiększa przygodę bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Ich ceny zaczynają się od 0,16 USD/slot.

Serwery logiczne

Graj w pełne przygód gry Terraria, takie jak Koniec podróży z Serwery logiczne i podtrzymuj emocje związane z tą niesamowitą rozgrywką. Wszystkie ich serwery hostingowe są wyposażone w ochronę DDoS przed różnego rodzaju atakami.

W momencie, gdy dokonasz płatności, natychmiast zainicjują procedurę konfiguracji, aby szybciej rozpocząć grę. Włącz mody na serwerze gry, a jeśli utkniesz, postępuj zgodnie z ich prostymi przewodnikami.

LogicServers wykorzystuje najlepszy sprzęt do serwerów gier z potężnymi procesorami, pamięcią masową SSD i gigabitowymi łączami nadrzędnymi, aby uzyskać najlepszą wydajność. Panel sterowania TCAdmin obsługuje ich serwery gier, które zapewniają szybsze i bezproblemowe działanie użytkownika.

Mają lokalizacje serwerów w 11 lokalizacjach na całym świecie, obejmujących 5 kontynentów, w tym Amerykę Północną, Amerykę Południową, Europę, Azję i Australię. Ich ceny zaczynają się już od 0,67 USD/slot lub 9 USD/miesiąc za 10 automatów.

Nodecraft

Walcz o chwałę, przetrwanie i fortunę, grając w Terraria na wydajnym serwerze hostowanym przez Nodecraft. Zapewniają niedrogie serwery bez uszczerbku na jakości, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swoją rozgrywkę.

Ich interfejs NodePanel 2 można łatwo uruchomić i uruchomić w kilka sekund. Pokazuje liczbę graczy, statystyki, procent pamięci RAM, siłę sieci i inne. Unikalny panel pozwala na pełną kontrolę nad ustawieniami i zmianami konfiguracji.

Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym graczem, nie będziesz mieć trudności z zarządzaniem serwerem, zamiast tego otrzymujesz superszybkość i stabilność, aby zaspokoić swój głód gier. Poza tym zapewniają przyjazność dla urządzeń mobilnych dzięki usprawnionej aplikacji dostępnej zarówno na iOS, jak i Androida.

W ten sposób możesz łatwo zarządzać swoim dedykowanym serwerem Terraria z telefonu i grać w gry w dowolnym miejscu i czasie. Obecnie obsługują najlepsze serwery gier na PC, takie jak mody za pomocą tModLoader, oraz mobilną edycję Terrarii.

Unikają przeciążania serwerów, przydzielając maksymalnie 12 graczy na urządzenie. W rezultacie serwer może uzyskać dostęp do większej liczby operacji we/wy dysku, rdzeni procesora i pamięci RAM. To z kolei pomaga również w ochronie serwera przed typowymi awariami i opóźnieniami.

Cechy:

 • Serwery Nodecraft wykorzystują głównie procesory 3,8+ GHz firmy Intel, E-2174G, Xenon lub równoważne
 • Dysk SSD klasy korporacyjnej
 • 32 GB ECC RAM dla lepszej stabilności i szybkości
 • Dysk twardy klasy korporacyjnej
 • Zbudowali swoją infrastrukturę w oparciu o system operacyjny Linux, aby uzyskać doskonałą wydajność
 • Ochrona przed atakami DDoS z wysokowydajną siecią zapewniającą ścisłe bezpieczeństwo
 • 12 centrów danych zlokalizowanych na 5 kontynentach

Ich ceny zaczynają się już od 9,98 USD miesięcznie, gdzie możesz również wymieniać się grami, kiedy tylko chcesz, bez dodatkowych opłat. Dodatkowo istnieje 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która jest całkowicie wolna od ryzyka, abyś mógł spróbować.

Jak wybrać najlepszy serwer hostingowy Terraria?

 • Wybierając dostawcę hostingu serwera Terraria, sprawdź oferowane przez niego funkcje i usługi w porównaniu z cennikiem. Wybierz tylko te funkcje, których faktycznie potrzebujesz.
 • Zobacz liczbę slotów lub graczy przydzielonych w planie i dopasuj ją do swoich potrzeb.
 • Czy oferują inne gry, takie jak Rust, ARK itp., więc możesz się przełączyć, jeśli chcesz?
 • Jeśli chcesz dodawać mody, wybierz serwer, który to obsługuje, taki jak tShock, tModLoader itp., dzięki czemu możesz łatwo dodawać mody i wtyczki.
 • Dowiedz się o ich lokalizacjach serwerów, zwłaszcza jeśli masz graczy z innych części świata, aby zminimalizować lagi.
 • Sprawdź, ile miejsca w pamięci oferują, aby Twoje gry nie spowalniały ani się nie zawieszały.

Wniosek

Mam nadzieję, że ta lista najlepszych hostingów serwerów Terraria pomoże ci wybrać dostawcę usług, z którym możesz w pełni cieszyć się grą bez przerw i opóźnień.