15 najlepszych nowych i modnych kursów Udemy w 2022 r.

Udemy to jedna z najpopularniejszych i najtańszych platform edukacyjnych online. Jeśli w tym roku chcesz zdobyć nową umiejętność, Udemy pomoże Ci zacząć.

Dlaczego ważne jest ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych?

Oto powody, dla których nigdy nie powinieneś przestać uczyć się nowej umiejętności:

Przyszłość: Wraz z postępem technologicznym, każda branża i rola będą również w dużym stopniu zależeć od zaawansowanej technologii. Poprzez ciągłe doskonalenie i aktualizowanie swoich umiejętności zawodowych zabezpieczysz swoją karierę na przyszłość.

Zwiększ produktywność: Poprawa umiejętności sprawi, że będziesz pracować mądrzej niż ciężej, zwiększając w ten sposób produktywność. Na przykład nauka umiejętności technicznych pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy techniczne, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pewność siebie: Rozwijanie tych umiejętności pomoże ci poczuć się pewniej i bardziej komfortowo w swojej roli.

Bądź na bieżąco i na bieżąco: nawet jeśli wyróżniasz się w swojej roli, doskonalenie i bycie na bieżąco z nowymi umiejętnościami pomoże ci w rozwoju kariery. Technologia ciągle się zmienia, a ciągłe uczenie się pomoże Ci pozostać aktualnym.

Wszechstronność i bezpieczeństwo: Firmy i pracownicy, którzy stale rozwijają się dzięki nowym technologiom, zawsze mają przewagę konkurencyjną i łatwiej dostosowują się do zmieniających się oczekiwań. Pomoże Ci uzyskać większą wszechstronność i bezpieczeństwo w Twojej karierze.

Stań się cennym zasobem: niezależnie od swojej roli i branży, zdobywanie nowych umiejętności pomoże Ci stać się wielkim atutem Twojej firmy.

Wyróżnij się od reszty: Podnoszenie umiejętności pomoże Ci również wyróżnić się na tle reszty Twojej firmy i umożliwi Ci awans. Pomoże Ci stać się dobrym współpracownikiem i świetnym liderem zespołu.

Stań się bardziej zdolny do zatrudnienia: Jeśli szukasz zmiany pracy, posiadanie w CV nowych i popularnych umiejętności technicznych/informatycznych sprawi, że będziesz wszechstronnym pracownikiem. Zróżnicowane CV zrobi wrażenie na rozmówcy i sprawi, że będziesz miał większe szanse na zatrudnienie niż reszta.

Zwiększ swoją pasję: monotonna rutyna pracy może sprawić, że każdy straci motywację i produktywność, nawet jeśli masz pasję do swojej obecnej roli. Zdobycie nowych umiejętności pomoże Ci ożywić swoją pasję.

Zapobiega przyszłym problemom technologicznym: Ponieważ coraz więcej firm staje się silnie uzależnionych od technologii, posiadanie umiejętności technicznych pomoże pracownikom samodzielnie rozwiązywać problemy techniczne i pomoże im uniknąć podstawowych problemów technicznych.

O Udemy

Udemy to internetowa platforma edukacyjna oferująca tysiące kursów dla studentów na całym świecie. Kursy dostępne na platformie są bardzo przystępne cenowo i zapewniają dożywotni dostęp. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, czy pracującym profesjonalistą, jest to świetna platforma do zdobywania nowych umiejętności i rozwijania kariery.

Oto niektóre kursy Udemy, na które powinieneś zapisać się w tym roku:

Kompletny programista Pythona

Python jest jednym z najlepszych języków programowania dla początkujących, dzięki czemu jest łatwy do zrozumienia i nauki. Ten ukończ kurs dla programistów Pythona Udemy uczy Pythona od podstaw i czyni Cię ekspertem w kodowaniu w Pythonie. Omawiane tematy obejmują podstawy programowania, podstawy Pythona, struktury danych, programowanie funkcjonalne w Pythonie itp.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Zostań profesjonalnym programistą Pythona.
 • Naucz się pisać podstawowy i wolny od błędów kod.
 • Naucz się nauki o danych, uczenia maszynowego i programowania obiektowego.
 • Skonfiguruj profesjonalną przestrzeń roboczą i zbuduj web scraper oraz profesjonalną witrynę z portfolio.
 • Opanuj zarówno podstawowy, jak i zaawansowany temat najnowszego Pythona 3.10

Pod koniec kursu będziesz gotowy do zatrudnienia w dużych firmach jako programista Python.

Bootcamp tworzenia stron internetowych

Ciągły rozwój technologii sprawił, że firmy korzystają z Internetu, aby zapewnić konsumentom lepsze wrażenia. Z tego powodu potrzebne są nowe i innowacyjne aplikacje internetowe, co powoduje, że twórcy stron internetowych są bardzo poszukiwani. Pod koniec tego kurs tworzenia stron internetowychbędziesz gotowy do rozpoczęcia pracy jako młodszy programista stron internetowych lub pracy jako niezależny programista stron internetowych.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Ukończenie 16 projektów webowych.
 • Zostań pełnoprawnym programistą internetowym.
 • Zostań ekspertem w rozwoju front-endu dzięki React.
 • Poznaj najnowsze technologie w zakresie programowania JavaScript, React, Node i Web3.

Najlepsze firmy, takie jak NetApp i Eventbrite, wolą ten kurs oferować swoim pracownikom.

Kurs nauki o danych

Nauka o danych jest jedną z wysoko płatnych i wymagających umiejętności. Analitycy danych wiedzą, jak rozwiązywać rzeczywiste przypadki biznesowe za pomocą matematyki, statystyki, programowania i innych powiązanych dziedzin. Ten Kurs Udemy dotyczący analizy danych obejmuje różne tematy, takie jak matematyka, statystyka, Python, uczenie maszynowe, głębokie uczenie, wizualizacja danych itp.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Zostań ekspertem ds. danych.
 • Zrozum jasno logikę i matematykę stojącą za nauką o danych.
 • Poznaj algorytmy uczenia maszynowego.
 • Dowiedz się, jak zastosować umiejętności w rzeczywistych przypadkach biznesowych.

Ten kurs jest idealny dla każdego, kto chce zostać naukowcem danych lub dowiedzieć się więcej o tej dziedzinie.

Kurs Javascript

Jest to kompletny kurs języka JavaScript do nauki jednego z najpopularniejszych języków programowania. Poznasz nowoczesny Javascript od podstaw i będziesz gotowy do pracy po zakończeniu. To jeden z najlepszych Udemy kursy na temat Javascript które pomogą Ci stać się doskonałym programistą przy użyciu praktycznych i zabawnych przykładów kodu.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Zostań programistą Javascript od podstaw.
 • Zbuduj 6 rzeczywistych projektów za pomocą Javascript.
 • Poznaj podstawy JavaScript, nowoczesne OOP i asynchroniczny JavaScript.
 • Naucz się rozwiązywania problemów, badań i przepływów pracy.
 • Ćwicz z ponad 50 wyzwaniami i zadaniami.

Jest to jeden z najlepiej sprzedających się kursów JavaScript na Udemy, zaktualizowany o najnowsze funkcje JavaScript.

Kompletny programista React

Kurs pomoże Ci zostać starszym programistą React. Uczy React 18, czyli najnowszej wersji Reacta. Ten kompleksowy kurs koncentruje się na wydajności i nauce wszystkich nowoczesnych łańcuchów narzędzi React. Ten Kurs Udemy React wprowadza zaawansowane tematy od podstaw, aby pomóc Ci je lepiej zrozumieć.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Budowanie zaawansowanych aplikacji z wykorzystaniem Reacta.
 • Poznaj najnowsze funkcje React, takie jak hooki, Context API, Suspense itp.
 • Zostań ekspertem React developera.
 • Budowanie aplikacji na dużą skalę.
 • Routing z routerem React.

Ten kurs pomoże Ci tworzyć duże i skalowalne aplikacje.

Kompletny przewodnik kątowy

Ten Kompletny przewodnik kątowy obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać pełnoprawnym programistą front-end. Nie jest wymagana żadna wcześniejsza znajomość Angular 1 lub Angular 2. Poznasz TypeScript.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Twórz aplikacje za pomocą Angular 14.
 • Zostań ekspertem w zakresie front-end developera.
 • Szybko zrozum podstawy Angulara.
 • Twórz aplikacje z nowoczesnymi frameworkami JavaScript.

Ten kurs jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych programistów front-end.

Bootcamp SQL

SQL to jedna z najbardziej potrzebnych umiejętności dla naukowców zajmujących się danymi, analityków biznesowych lub każdego, kto pracuje z danymi. Bootcamp SQL to jeden z najlepszych kursów Udemy, który pozwoli Ci podnieść swoje umiejętności i zostać profesjonalistą w zakresie SQL. Popraw swoje zrozumienie dzięki praktycznym przykładom i wyzwaniom.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Naucz się języka SQL, aby przeszukiwać bazę danych.
 • Naucz się analizy danych za pomocą SQL.
 • Naucz się wykonywania oświadczeń Grupuj według.
 • Dowiedz się, jak dodawać przepływ logiczny do zapytań SQL i nie tylko.

Kurs ma być jasny i zrozumiały.

Microsoft Power BI

Ten kompleksowy kurs to wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać profesjonalistą w Microsoft Power BI. Po ukończeniu kursu możesz szybko porządkować dane, dodawać obliczenia oraz tworzyć i publikować wykresy.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Analizuj dane z różnych źródeł danych i twórz własne zestawy danych.
 • Poznaj różne narzędzia Power BI.
 • Dowiedz się, jak pracować na modelu danych.
 • Dowiedz się, jak tworzyć kolumny obliczeniowe i miary, budować relacje między tabelami i tworzyć raporty z różnymi typami wizualizacji.

Ten kurs jest przeznaczony dla każdego, kto jest początkujący lub ma podstawową wiedzę na temat niektórych narzędzi usługi Power BI.

Kurs analityka finansowego

To jest najlepszy kurs finansów dla tych, którzy szukają obiecującej kariery w tej dziedzinie. Kurs obejmuje Microsoft Excel, księgowość, sprawozdania finansowe, podstawy finansów, analizę biznesową, budżetowanie kapitałowe, MS PowerPoint itp.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Zacznij pracować z Microsoft Excel.
 • Obsługuj i pracuj z obszernymi danymi.
 • Wykonaj analizę sprawozdania finansowego.
 • Rozumieć rachunkowość, zasady księgowości, raporty 10-k itp.
 • Buduj bilanse od podstaw.

Ten kurs analityka finansowego jest jednym z najbardziej dynamicznych, praktycznych i kompleksowych kursów.

Szkolenie dla certyfikowanych administratorów Salesforce

Certyfikaty Salesforce stają się coraz bardziej popularne wśród specjalistów IT. Ten Kurs administratora Udemy Salesforce pomoże Ci nauczyć się, jak zdać egzamin i uzyskać certyfikację, ściśle przestrzegając sylabusu certyfikacji Salesforce.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Zostań ekspertem platformy Salesforce.
 • Dowiedz się, jak tworzyć aplikacje w chmurze.
 • Zdaj egzamin na certyfikowanego administratora Salesforce.

Kurs jest aktualizowany i poprawiany pod kątem najnowszej wersji certyfikacji administratora i Salesforce.

Szkolenie z Adobe Photoshop

Ten kurs sprawi, że biegły użytkownik Photoshopa w krótkim czasie. Zapewnia najlepsze techniki pracy na rzeczywistych przypadkach użycia, aby pomóc uczniom lepiej zrozumieć.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Projektuj wizytówki, postacie, ilustracje itp.
 • Edytuj, ulepszaj lub naprawiaj zdjęcia.
 • Projektuj kreatywne style tekstu.

To najlepszy kurs szkoleniowy, aby dowiedzieć się, jak uzyskać maksymalne wyniki z programu Photoshop przy minimalnym wysiłku.

Microsoft Excel

Ten kurs pomoże Ci przejść od początkującego do biegłego w Microsoft Excel. Najlepszą rzeczą w tym kursie jest to, że otrzymasz skoroszyt programu Excel, który pomoże Ci zrozumieć ważne funkcje i funkcje oraz szybko ukończyć kurs.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Zostań ekspertem Microsoft Excel.
 • Naucz się tworzyć profesjonalne skoroszyty i arkusze kalkulacyjne.
 • Dowiedz się, jak tworzyć tabele, wykresy itp. za pomocą programu Excel.

Otrzymasz dostęp do sekcji pytań i odpowiedzi z kursem, dzięki czemu możesz szybko rozwiązać swoje zapytanie.

Testowanie oprogramowania Bootcamp

W tym kursie Udemy będziesz musiał nauczyć się wszystkiego, o czym powinieneś wiedzieć Testowanie oprogramowania. Omówione tutaj tematy to: podstawy testowania ręcznego, podstawy testowania Agile, testowanie API i usług internetowych, testowanie jednostkowe i wiele innych.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Naucz się podstawowego testowania oprogramowania, testowania czarnoskrzynkowego, testowania białoskrzynkowego, testowania interfejsu API i nie tylko.
 • Wdrażaj strategie testowania za pomocą narzędzi.
 • Metodyka Agile i narzędzia Agile.

Po ukończeniu kursu możesz rozpocząć pracę jako pełnoetatowy tester oprogramowania lub freelancer.

Opanowanie wizualizacji danych

Ten kurs nauczy Cię podstaw i teorii Wizualizacja danych. Pomoże Ci stworzyć informacyjne i skuteczne komunikacyjnie wykresy.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Projektuj skuteczną komunikację danych.
 • Jak wybrać i zaprojektować idealną działkę do tego celu.
 • Złote zasady dotyczące doskonałości graficznej, integralności i wyrafinowania.
 • Twórz atrakcyjne wykresy.

Kurs jest idealny dla programistów, badaczy, naukowców zajmujących się danymi, projektantów, dziennikarzy, dziennikarzy danych, ekspertów ds. komunikacji itp.

Szkolenie dotyczące Linuksa

Linux jest używany na prawie każdym serwerze i jest standardem w środowisku programistycznym. Zatem nauka Linuksa staje się koniecznością w świecie korporacji. Ten kurs nauczy Cię instalacji Linuksa, konfiguracji, administracji, rozwiązywania problemów, skryptów powłoki, wiersza poleceń i nie tylko.

Kurs nauczy Cię następujących rzeczy:

 • Zrozum podstawy i koncepcje Linuksa na głębokim poziomie.
 • Poznaj ponad 200 poleceń Linuksa.
 • Zostań profesjonalnym administratorem Linuksa.
 • Obsługa serwerów z systemem Linux i rozwiązywanie problemów związanych z systemem Linux.

Ten kurs pomoże Ci zdać różne egzaminy certyfikujące Linux, takie jak RHCSA, RHCE, LFCS i CompTIA Linux+.

Dolna linia

Udemy oferuje szeroką gamę kursów dla studentów i pracujących profesjonalistów. Wyżej wymienione kursy są najlepszymi i najbardziej preferowanymi kursami Udemy na całym świecie. Jeśli chcesz wydać zbyt dużo pieniędzy na opłaty za kurs i uczyć się w wolnym czasie, Udemy to najlepsza platforma dla Ciebie.