5 najlepszych automatycznych kliknięć dla komputerów Mac

  • Auto Clicker dla komputerów Mac firmy MurGaa pozwala na nieskończoną liczbę kliknięć i konfigurowalne opóźnienia między kliknięciami. Jest wart swojej ceny ze względu na kontrolę i wszechstronność, jaką oferuje.
  • Mac Auto Mouse Click firmy MurGaa automatyzuje złożone zadania, klikając i przesuwając kursor do zaprogramowanych lokalizacji. Jest idealny do powtarzalnych zadań związanych z klikaniem.
  • Mac Auto Clicker firmy FileHorse to darmowy program do automatycznego klikania, który pozwala ustawić liczbę kliknięć i czas pomiędzy kliknięciami. Aby działać na nowszych wersjach systemu macOS, wymagane są dodatkowe kroki.

Automatyczny kliker to program, który zmienia sposób, w jaki komputer interpretuje kliknięcia myszą. Umożliwia wielokrotne klikanie przycisków za pomocą jednego kliknięcia lub wykonywanie zaprogramowanych kliknięć w Twoim imieniu. Dostosowując ustawienia, a nawet tworząc makra w programie, możesz używać automatycznego kliknięcia w grach wideo opartych na kliknięciach i wykonywać powtarzalne zadania wymagające dużej liczby kliknięć.

Poniżej przygotowaliśmy listę naszych ulubionych programów do automatycznego klikania dla komputerów Mac. Przeczytaj, aby znaleźć najlepszy automatyczny program do klikania, który spełni Twoje potrzeby!

1. Automatyczne kliknięcie dla komputerów Mac

Program Auto Clicker dla komputerów Mac został opracowany przez MurGaa, firmę, która na przestrzeni lat stworzyła kilka automatycznych kliknięć dla komputerów Mac, o kolejnym pisaliśmy poniżej.

Możesz ustawić program Auto Clicker dla komputerów Mac tak, aby wykonywał nieskończoną liczbę kliknięć w dowolnym miejscu, w którym umieścisz kursor, a kliknięcia te ustaną dopiero po ich ręcznym zatrzymaniu. To zatrzymanie i rozpoczęcie można osiągnąć za pomocą przycisków w Auto Clickerze lub naciskając środkowy przycisk myszy (jeśli taki posiadasz) lub skrót klawiaturowy skonfigurowany w programie.

Auto Clicker dla komputerów Mac umożliwia skonfigurowanie czasu upływającego pomiędzy kolejnymi kliknięciami, wprowadzając opóźnienie w sekundach i milisekundach. Możesz więc ustawić, aby kliknęło 50 razy w ciągu 50 sekund lub aby 50 kliknięć miało miejsce w ciągu 1 sekundy, jeśli prawidłowo ustawisz opóźnienie milisekundowe.

Ta aplikacja pozwala także ustawić maksymalną liczbę kliknięć, jaką chcesz uzyskać, co jest świetne w przypadku gier opartych na kliknięciach, które wyłączają Cię lub blokują, jeśli klikniesz określoną kwotę w krótkim czasie. Sprawdź zasady i warunki gry, aby dowiedzieć się o wszelkich limitach kliknięć, pozwalających uniknąć banów, i odpowiednio ustaw Auto Clicker dla komputerów Mac!

Możesz także włączać i wyłączać dźwięki klikania w programie Auto Clicker dla komputerów Mac oraz ustawiać kliknięcia tak, aby były zwykłymi kliknięciami lub kliknięciami z wciśniętym klawiszem polecenia, zwanymi także dodatkowymi kliknięciami na komputerze Mac.

Auto Clicker dla komputerów Mac ma bezpłatny okres próbny, ale później kosztuje 6,54 USD za sześć miesięcy użytkowania na jednym komputerze Mac. Poniżej znajdziesz bezpłatne programy do automatycznego klikania dla komputerów Mac, ale stopień kontroli i wszechstronność, na jaką pozwala ten program, może sprawić, że warto za niego zapłacić.

Jeśli szukasz więcej sposobów efektywnego korzystania z komputera Mac, rozważ zapoznanie się z naszą najlepszą ściągawką zawierającą podstawowe skróty systemu macOS.

Pobierać: Automatyczne kliknięcie dla komputerów Mac (Wymagana subskrypcja, dostępna bezpłatna wersja próbna)

2. Automatyczne kliknięcie myszą Mac

Innym automatycznym kliknięciem MurGaa, które naprawdę lubimy, jest Mac Auto Mouse Click. To nie tylko kliknie, ale także przeniesie kursor do zaprogramowanych lokalizacji. Dlatego Mac Auto Mouse Click może pomóc zautomatyzować niektóre złożone zadania.

Załóżmy, że przesyłasz wiele plików do internetowej bazy danych, w której ciągle klikasz te same przyciski. Możesz skonfigurować serię działań w Mac Auto Mouse. Kliknij, aby wybrać pliki i kliknąć te przyciski. Konfigurowanie akcji nie wymaga znajomości kodowania ani programowania. Wystarczy przesunąć kursor tam, gdzie jest to potrzebne, poinformować komputer Mac Auto Mouse Click, aby nagrał tę lokalizację za pomocą klawisza skrótu, i ustawić w programie typ kliknięcia, które ma nastąpić w tym miejscu.

Możesz przenosić akcje w górę i w dół listy, aby zmieniać je, kiedy mają miejsce, a także edytować lub usuwać akcje według własnego uznania. Typy kliknięć, które można wprowadzić w tym automatycznym kliknięciu, to kliknięcia polecenia i zwykłe, podwójne kliknięcia, kliknięcia środkowym przyciskiem i kliknięcia z wciśniętym klawiszem Shift, a także pewne możliwości zautomatyzowanego wpisywania tekstu.

Chociaż jest niezwykle przydatny w przypadku zadań wymagających powtarzalnego klikania (a może być ich wiele), automatyczne kliknięcie myszą w komputerze Mac może być nieco skomplikowane, jeśli chcesz po prostu klikać w jednym miejscu wiele razy lub po prostu klikać ekran od czasu do czasu, aby komputer Mac pozostał niezmieniony. od pójścia spać.

To oprogramowanie ma również bezpłatny okres próbny, ale poza tym kosztuje 9,87 USD za sześć miesięcy użytkowania na jednym komputerze Mac. Kontrola i automatyzacja, na jaką pozwala ten automatyczny klikacz dla komputerów Mac, może być dla Ciebie całkowicie warta tej ceny lub może być większa niż potrzebujesz.

Pobierać: Automatyczne kliknięcie myszą na komputerze Mac (Wymagana subskrypcja, dostępna bezpłatna wersja próbna)

3. Automatyczne kliknięcie na komputerze Mac

Bezpłatnym programem do automatycznego klikania dla komputerów Mac, który polecamy, jest Mac Auto Clicker firmy FileHorse. Podobnie jak Auto Clicker dla komputerów Mac, Mac Auto Clicker będzie klikał, dopóki nie zatrzymasz programu lub nie osiągnie określonej liczby kliknięć.

Mac Auto Clicker ma jednak opcję opóźnienia startu, którą możesz ustawić, aby mieć pewność, że masz czas na umieszczenie kursora we właściwym miejscu, zanim zacznie klikać. Pozwala także ustawić limit czasu automatycznego kliknięcia, jeśli chcesz zatrzymać program w ten sposób.

Podobnie jak inne automatyczne kliknięcia na tej liście, możesz ustawić czas pomiędzy kliknięciami i czas pomiędzy grupami kliknięć w Mac Auto Clicker. Nie musisz jednak znać dokładnej liczby milisekund, jaką chcesz. Możesz ustawić szybkość kliknięcia w skali od Bardzo wolnej do Bardzo szybkiej, aby przyspieszyć dostosowywanie i uprościć konfigurację. Jeśli zależy Ci na precyzji wprowadzania dokładnej liczby sekund i milisekund, nadal jest to opcja w tym automatycznym kliknięciu dla komputerów Mac. Po prostu nie jest to konieczne, ponieważ program oferuje inną opcję.

Wydaje się, że Mac Auto Clicker działa głównie w systemie macOS Yosemite i wcześniejszych. FileHorse zawiera instrukcje, jak uruchomić Mac Auto Clicker w nowszych wersjach systemu macOS, ale wymaga to kilku dodatkowych kroków.

Mimo to Mac Auto Clicker oferuje tyle samo, co Auto Clicker dla komputerów Mac, i jest bezpłatny. W naszej książce wykonanie trochę więcej pracy, aby uruchomić program na komputerze Mac, wydaje się niewielką niedogodnością w przypadku świetnego bezpłatnego automatycznego klikania.

Pobierać: Automatyczne kliknięcie na komputerze Mac (Bezpłatny)

4. iMouseTrick

Jeśli szukasz naprawdę prostego narzędzia do automatycznego klikania dla komputera Mac, iMouseTrick jest narzędziem dla Ciebie. iMouseTrick pozwala ustawić żądaną liczbę kliknięć (w tym nieskończoną liczbę kliknięć), a także czas pomiędzy kliknięciami. Umożliwia nawet ustawienie odliczania przed rozpoczęciem.

To jednak wszystkie jego funkcje, poza opcjami ukrywania okna iMouseTrick i wstrzymywania jego kliknięć po najechaniu myszką na okno. Jest to zatem bardzo łatwy w użyciu automatyczny klikacz na komputerze Mac — najczęściej ustawiasz żądane wartości, klikając i przeciągając skale, których maksymalne wartości można dostosować, wpisując dla nich nowe liczby. Jeśli jednak potrzebujesz skrótów klawiaturowych do zatrzymywania i rozpoczynania kliknięć lub innych bardziej zaawansowanych opcji, iMouseTrick niestety ich nie ma.

iMouseTrick jest jednak darmowy i w swojej prostocie może być wszystkim, czego potrzebujesz. Polecamy go tym, którzy szukają automatycznego kliknięcia dla swojego komputera Mac bez wielu dodatków, a także każdemu, kto od czasu do czasu może mieć pewne wyzwania technologiczne lub technofobię.

Pobierać: iMouseTrick (Bezpłatny)

5. Zatrzymaj sięKliknij

Automatyczne klikacze doskonale nadają się do wielu gier komputerowych, ale mogą być również doskonałym narzędziem, jeśli klikanie często boli ręce lub jest dla ciebie fizycznie trudne. Zmniejszając liczbę kliknięć, funkcja automatycznego klikania na komputerze Mac może zmniejszyć ból i zmęczenie związane z korzystaniem z komputera.

DwellClick idzie o krok dalej, umożliwiając bezproblemową obsługę komputera. Wystarczy włączyć program, skierować kursor w dowolne miejsce za pomocą myszy lub gładzika i poczekać chwilę — DwellClick kliknie w Twoim imieniu.

DwellClick to nie tylko zwykłe kliknięcia, kliknięcia z naciśnięciem klawisza Command i podwójne kliknięcia, ale może także klikać i przeciągać. Dzięki temu możesz przesuwać okna po ekranie i przeciągać pliki do folderów bez konieczności przytrzymywania myszy. Możesz także przeciągać i zmieniać rozmiar rzeczy! Aby uzyskać dostęp do tych opcji, wystarczy nacisnąć klawisz Fn na klawiaturze, gdy funkcja DwellClick jest aktywna, i wybrać żądany typ kliknięcia z wyskakującego panelu. Można także ustawić preferencje tak, aby włączać i wyłączać określone kliknięcia i funkcje w tym automatycznym kliknięciu na komputerze Mac.

Możesz także ustawić klawisz na klawiaturze tak, aby działał jak kliknięcie myszą, a nawet aktywować opcje zestawu głośnomówiącego, jeśli do nawigacji po komputerze używasz modułu śledzącego ruch głowy lub mysz komputera Mac nie działa. DwellClick zapewnia także wiele wskazówek wizualnych i dźwiękowych, które informują Cię, że nastąpiło kliknięcie lub przeciągnięcie, jeśli tego chcesz lub potrzebujesz.

Twórca DwellClick zaprzestał aktualizacji automatycznego kliknięcia, więc chociaż działa on z obecnymi właściwościami systemu macOS, w przyszłości wiele z nich nie będzie miało zastosowania. Jeśli zauważysz problemy, nie będziesz mieć możliwości uzyskania pomocy dotyczącej DwellClick, ponieważ aplikacja również nie jest już utrzymywana.

Dobrą stroną tego jest to, że DwellClick jest teraz całkowicie darmowy i nadal działa jako automatyczny kliker na komputerze Mac. Wystarczy, że pobierzesz plik klucza licencyjnego podczas pobierania aplikacji, a będziesz mógł zmniejszyć liczbę kliknięć (choć może nie będzie to szybkie klikanie) i oszczędzić trochę wysiłku dłoni i myszy w przyszłości.

Pobierać: DwellClick (Bezpłatny)

Istnieje wiele świetnych automatycznych kliknięć dla komputerów Mac

Jeśli szukasz najlepszego automatycznego klikania dla komputerów Mac do grania w gry lub ułatwiania powtarzalnych zadań, istnieje wiele świetnych opcji. Pięć, które wymieniliśmy powyżej, to nasze ulubione, a każda z nich ma inne funkcje, które pozwoliły nam zaoszczędzić czas i oszczędziły nam wielu kliknięć.

Mamy nadzieję, że na powyższej liście znajdziesz odpowiedni automatyczny program do klikania dla siebie i swojego komputera Mac. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jak w przyszłości wpłynie to na Twój wynik lub szybkość wprowadzania danych!