12/08/2021

5 najlepszych darmowych rejestratorów audio dla graczy w systemie Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Usługi przesyłania strumieniowego na żywo, takie jak Twitch, przyciągają miliony widzów, którzy słuchają streamerów nadających gry, opinie, recenzje itp. Niektórzy chcą oglądać, jak profesjonaliści celują w swoich ulubionych grach. Omówiliśmy, jak transmitować zawartość iOS za pomocą Teamviewer i jak transmitować na żywo w systemie Windows 10, teraz porozmawiajmy tylko o dźwięku. Istnieje rynek dla strumieniowego przesyłania dźwięku na żywo za pośrednictwem nagrywarki wideo lub być może wstępnie renderowanego wideo, a jeśli chcesz wykorzystać ten rynek, poniższe aplikacje zapewniają doskonałe rejestratory dźwięku dla graczy.

1. Oprogramowanie Open Broadcaster (OBS)

Zachwalaliśmy się OBS przed. Jest to doskonałe oprogramowanie do nagrywania, wypełnione po brzegi całkowicie bezpłatnymi i wysoce konfigurowalnymi funkcjami. Jedynym ograniczeniem, jakie możemy przewidzieć w przypadku tego rodzaju narzędzia, jest to, że dla niektórych użytkowników może ono być „zbyt” konfigurowalne. Pierwsza konfiguracja może być uciążliwa. Jednak gdy już pokonasz ten garb, może on praktycznie obejmować całą gamę usług przesyłania strumieniowego na żywo. Możesz aktywować nakładki, niestandardowe wyświetlacze, przesuwać wizualizacje jak warstwy w Photoshopie. Na początku może się to wydawać zniechęcające, ale jeśli możesz poświęcić czas, aby go skonfigurować i dowiedzieć się, jak to działa, nie będziesz musiał zapuszczać się w żadną inną aplikację.

Sprawdź -   Jak naprawić zablokowane pobieranie w Mac App Store w systemie macOS

2. ShadowPlay

Gra cieni by Geforce to oprogramowanie do przesyłania strumieniowego firmy Nvidia, które jest dostarczane wraz z narzędziem Geforce Experience. To narzędzie obsługuje dźwięk tak samo, jak wideo. Masz opcje nakładki, chociaż Nvidia ma tendencję do pozostawiania swojej marki, choć może być nieszkodliwa, leżącej w pobliżu. ShadowPlay wykorzystuje tę samą technologię optymalizacji, która zasila sterowniki GPU Nvidii, które pomagają zmniejszyć obciążenie procesora związane z przetwarzaniem. Aby korzystać z tego narzędzia, użytkownicy muszą mieć kartę graficzną Nvidia z serii 600 lub nowszą, ponieważ wtedy sprzęt stał się w stanie pomóc rozładować procesor.

ShadowPlay ma tryb cienia i tryb ręczny. Tryb cienia śledzi ostatnie 20 minut gry, jest to suma bieżąca, więc jeśli nagrywasz przez ponad 20 minut, znajdziesz tylko ostatnie 20, a wszystko, co starsze, ugryzie kurz. Przydaje się to, jeśli natkniesz się na niesamowity moment, będziesz miał całe 20 minut poprzedzające go w drodze. Tryb ręczny jest dokładnie tym, ręcznym. Ty decydujesz, jak długo nagrywasz. Możesz przesłać strumieniowo nagranie lub zapisać je na dysku. Narzędzie jest równie wygodne w obu przypadkach. Możesz nagrywać do rozdzielczości 4K w fenomenalnej jakości, ale spodziewaj się, że rozmiary plików przekroczą dach.

3. Pasek gier w systemie Windows 10

Rozmawialiśmy już o tym, jak przesyłać strumieniowo za pomocą paska gry. Microsoft ma długą historię wprowadzania raczej skrajnych reakcji na swoje „gotowe rozwiązania”. Dla każdego nieudanego programu Internet Explorer dostępny jest bardzo ceniony program MS Paint. Na każdy RRoD był Pinball. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​pasek gier systemu Windows 10 jest bliższy MS Paint (w tym, że oferuje funkcjonalność szkieletową) i ma możliwość dostarczenia tego, do czego dążył, bez problemu. Prawie.

Sprawdź -   Jak wyłączyć przestawianie elementów paska zadań w systemie Windows 10

Pasek gry jest dostępny za pomocą klawisza Windows + G. Stuknij w tę kombinację klawiszy, a pojawi się pasek, który umożliwia nagrywanie i nadawanie. Teraz nie byłby to Microsoft, gdyby przynajmniej raz nie próbował sabotować siebie. Osiągają to tutaj, ograniczając strumień do twojego miejsca przechowywania lub jakiejś witryny strumieniowej o nazwie Mixer.com. Co w kontekście oznacza, że ​​jeśli Twitch to YouTube, to Mixer to Metacafe. Jednak zaletą jest to, że nie musisz się martwić o żadne skomplikowane konfiguracje. Po prostu naciśnij przycisk nagrywania (audio lub wideo), a zostanie on zapisany na dysku twardym lub przesyłany strumieniowo do mixer.com.

Ma funkcję podobną do ShadowPlay w ograniczonej pojemności, ponieważ rejestruje ostatnie 30 sekund danych, co jest wystarczającą ilością czasu, aby pokryć grę lub dwie. Dostępne opcje jakości to Standardowa (720p) lub Wysoka (1080p) i możesz nagrywać dźwięk z prędkością od 160 do 320 kb / s, a to mniej więcej tyle, ile możesz dostosować. Nie ma blasku OBS, ale zakrywa podstawy.

4. Fraps

Fraps można twierdzić, że żadne inne oprogramowanie w tym podsumowaniu tego nie zrobi. Może zmieścić się na standardowej dyskietce dwuwarstwowej (2,3 mizernych megabajtów). Ogranicza to dostępną funkcjonalność, ale równoważy to utrudnienie jedną jedyną funkcją, która sprawia, że ​​całość jest całkowicie warta mikrosekundy potrzebnej do pobrania, a mianowicie możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości aż 7680 x 4800 (więcej niż nawet 8k) przy szybkości klatek od 1 do 120 kl./s. Trzeba przyznać, że może renderować tylko tyle, ile obsługuje twój system, ale jest to imponująca skala, którą można osiągnąć w przypadku oprogramowania, które jest lżejsze niż najnowsza ścieżka Eminema. Może również służyć jako narzędzie porównawcze, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Sprawdź -   Najlepsza sieć VPN dla Estonii w 2020 r .: Dostęp do treści zablokowanych geograficznie

5. Przechwytywanie WM

WM Capture używa inicjałów zwykle zarezerwowanych dla nazwy Windows Media. Nie wiemy, co oznacza WM, ich witryna nie jest zbyt otwarta z tymi informacjami. Niemniej jednak jest to jedyne oprogramowanie na tej liście, które nie jest całkowicie bezpłatne, ani nie jest to dedykowane narzędzie do gier. Oprogramowanie rejestruje to, co dzieje się przed ekranem i jest w stanie transmitować / zapisywać z obsługą mikrofonu. Możesz nagrać cały ekran lub jego określoną część i zapisać jako WMV, MPEG i AVI. Po prostu skieruj go w stronę działającego okna i pozwól mu zająć się resztą. Zrzut ekranu nie jest dołączony, ponieważ WM Capture uruchamia mały ekran z tekstem, zawartość jest zapisywana w wybranej lokalizacji na dysku twardym.

x