Najlepsze narzędzia do stworzenia darmowego logo

Niezależnie od tego, czy zarządzasz blogiem, sklepem internetowym czy witryną oferującą usługę, potrzebujesz brandingu wysokiej jakości, aby był popularny i przyciągnął jak najwięcej użytkowników sieci. Jednym z głównych składników solidnej marki jest logo, a na tym blogu pokażemy 5 najlepszych narzędzi, które pozwalają tworzyć atrakcyjne logo za darmo.

Przejdźmy więc do przeglądu wszystkich z nich pojedynczo:

1. Marki krawieckie

Tailor Brands jest dziś jednym z najsilniejszych twórców logo online. Wynika to głównie z unikalnego algorytmu AI, który sprawia, że ​​projektowanie logo jest dziecinnie proste. Wystarczy, że udostępnisz kilka podstawowych informacji o swojej firmie, w tym jej nazwę, wizję i kilka preferencji projektowych, dzięki czemu program będzie w stanie wybrać najlepsze projekty dostosowane do Ciebie. I to wszystko! Cały proces trwa nie dłużej niż 5 minut, a do wyboru masz kilka doskonałych projektów!

Tailor Designs to darmowe narzędzie, za które trzeba uiścić opłatę abonamentową, która jest bardzo skromna i obowiązuje tylko po przygotowaniu projektu i jego pobraniu.

Sprawdź -   Discord nie otworzy się: jak to naprawić szybko

Kliknij tutaj, aby wypróbować ten darmowy generator logo.

2. Gimp

W przeciwieństwie do Tailor Brands, GIMP jest bardziej edytorem zdjęć, co oznacza, że ​​oferuje znacznie więcej narzędzi i funkcji.

Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż projektowanie logo, GIMP jest właściwym wyborem. Ma konfigurowalny interfejs, który obejmuje nie tylko kosmetyki, ale także zachowanie różnych narzędzi, które posiada. Istnieją narzędzia do ulepszania zdjęć, które pomagają pozbyć się zniekształceń obrazu, kolorów i innych niedoskonałości. Kolejną korzyścią jest obsługa wielu formatów plików. JPEG, PSD, PNG i GIF.

Kliknij tutaj, aby pobrać edytor zdjęć GIMP

3. Pogrubienie projektu

Potrzebujesz oszałamiających wzorów, ale nie chcesz płacić za rękę i nogę? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, musisz sprawdzić pogrubienie. Jest to wysokiej jakości usługa projektowania oferująca bezpłatną rejestrację, nawet jeśli możesz wypróbować profesjonalne funkcje za jedyne 9,99 USD miesięcznie. Tak czy inaczej, otrzymujesz ponad 10 000 darmowych układów i ponad 40 milionów zdjęć premium. Istnieje mnóstwo atrakcyjnych czcionek i opcji kolorów, których można użyć do tworzenia wysokiej jakości logo w ciągu kilku minut!

Sprawdź -   Jak grać w Kingdom Come: Deliverance w systemie Linux

Kliknij tutaj, aby uzyskać wycenę Designbold i bezpłatną rejestrację.

4. PicMonkey

PicMonkey to internetowy edytor zdjęć z retuszem skóry, konfigurowalnymi filtrami i efektami rozmycia. Podczas gdy większość narzędzi online w tej kategorii ma w dużej mierze ograniczone funkcje, PicMonkey wyróżnia się dość imponującym zestawem narzędzi.

PicMonkey ma wszystkie podstawowe funkcje edycji, takie jak efekty kolorystyczne, kadrowanie i zmienianie rozmiaru itp. Istnieje jednak wiele zaawansowanych efektów, takich jak retusz, filtry rozszerzeń oraz dostęp do ponad 2400 konfigurowalnych szablonów, 3000 grafiki, 200 czcionek i 100 tekstur. Możesz go używać do projektowania logo, wizytówek, pocztówek itp.

Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatną wersję próbną PicMonkey.

Sprawdź -   Jak stworzyć własny skrypt poinstalacyjny Ubuntu

5. Łatwy

Easil reklamuje się jako zestaw narzędzi do samodzielnego projektowania, który oferuje wszystkie potrzebne narzędzia marki. Oferuje szeroki zakres profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, które można dostosować w ciągu kilku minut. Możesz tworzyć banery, GIF-y, plakaty i wiele więcej! Oczywiście istnieje wiele narzędzi do zaprojektowania idealnego logo. Ponieważ interfejs użytkownika jest przyjazny dla użytkownika, nie musisz być zaawansowany technologicznie, aby rozpocząć – na pewno duży plus!

Kliknij tutaj, aby rozpocząć korzystanie z Easil za darmo.

Wniosek

Przeszliśmy dzisiaj długą drogę w projektowaniu grafiki. Nie ma potrzeby opanowywania trudnego oprogramowania, takiego jak Adobe Photoshop, ponieważ istnieją łatwiejsze i prostsze opcje, takie jak te powyżej. Łatwo je rozpocząć, są bezpłatne lub niedrogie. Który z nich spróbujesz najpierw? Daj nam znać!