6 najlepszych gier w sklepie Windows

Statystycznie najpopularniejsze gry wideo w historii są wydawane przez Microsoft. Dzieje się tak, ponieważ te tytuły obejmują Saper, Pinball, Pasjans i Serca, w które musieli grać nawet twoi dziadkowie. Jednak w społeczności graczy Sklep Windows nie cieszy się taką samą reputacją jak Steam, Play Store czy App Store. Jednak Microsoft tworzy gry już od ponad 20 lat. Najpopularniejsze z nich to Age of Empires, Halo, Forza i Gears of War. W trzech z nich nie można grać w dowolnym miejscu poza konsolą Xbox lub komputerem z systemem Windows. Niektóre główne tytuły pojawiają się w Sklepie Windows, ale czasami są bardziej problematyczne niż ich wydania w innych sklepach z problemami takimi jak nie zapisywanie Cuphead. To powiedziawszy, Sklep Windows zapewnia bezpłatne podglądy (wersje próbne) gier, w które możesz grać przez kilka dni, zanim zdecydujesz, czy chcesz je kupić. Tej funkcji bardzo brakuje na wszystkich innych platformach. Oto pięć najlepszych gier w Sklepie Windows.

Gears of War 4 (oferuje bezpłatną wersję próbną)

Gears of War 4 następuje zygzakowaty cykl uwalniania. Pierwsza ukazała się zarówno na Xbox 360, jak i na PC. Drugi i trzeci był dostępny wyłącznie na konsolę Xbox 360, a teraz, 6 lat później, Gears of War 4 jest dostępny zarówno na Xbox One, jak i na Windows 10. W przeciwieństwie do niektórych innych tytułów wymienionych w tym artykule, ten nie będzie dostępny do kupienia od innych. sklepy internetowe, takie jak Steam, GOG itp.

Gears of War to trzecioosobowa strzelanka, w której grasz Marcusem Fenixem, olbrzymim kawałkiem wołowiny w ludzkiej postaci, który dowodzi armią Koalicji Uporządkowanych Rządów (COG, bo nigdy nie możesz być zbyt na nosie) i kilkoma innymi graczami przeciwko horda obcych nazwana „Rojem” uzbrojona w charakterystyczny dla tej serii pistolet łańcuchowy (karabin maszynowy z mocowaniem do piły łańcuchowej), którego używasz do przecinania hordy obcych. Inwazje kosmitów nie są nowatorskim pomysłem w grach, ale ludzie zawsze kierowali się w stronę krwi, rozgrywki i coraz bardziej interesującej fabuły serii.

Seria jest jak Call of Duty, popularność pierwszej skłoniła ludzi do wyboru między platformami, a sequele opierają się na tym założeniu. Grafika jest wspaniała, rozgrywka jest fajna, a cała seria ma fajną historię, która z czasem zmusza cię do dbania o postacie.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 jest częścią innej serii, która nie widziała twarzy gier na PC aż do października 2017 roku. Był to jeden z tych nielicznych tytułów na wyłączność, które zachęciły ludzi do wybrania Xbox zamiast PlayStation. Dziś jednak Forza Motorsport jest dostępna wyłącznie w sklepie Xbox One i Windows 10 oraz w jego 7. iteracji. Wizualizacje są tak realistyczne, że zastanawiasz się, w jaki sposób planują poprawić realizm zdjęć, ale za każdym razem dodają więcej szczegółów, a cykl zachwytu biegnie w pętli.

Jest to gra mająca na celu naśladowanie prawdziwych pojazdów, dlatego najlepiej grać na platformie pomocniczej z wejściem na kierownicę, sprzęgłem, łopatką i biegami. Nie oznacza to, że granie za pomocą standardowego kontrolera nie jest zabawne, po prostu ma być grą prawdziwej benzyny. Tylko patrz zwiastun aby zobaczyć, co mamy na myśli, mówiąc o grafice i rozgrywce.

Dzięki 700 samochodom Forza Motorsport 7 ma ostateczną kolekcję samochodów, która pozwala ścigać się ze sobą prawie każdym znanym pojazdem (ciężarówki, klasyki, mięśnie, jak to nazywasz), którą możesz rozszerzyć za pomocą pakietów samochodów DLC (takich jak samochód Fate of the Furious Pakiet). Nie ma trybu fabularnego, ale nie jest to celem tej gry. Jest to kontynuacja klasyków wyścigów samochodowych, które koncentrują się wyłącznie na wyścigach i to doświadczenie jest więcej niż wystarczające w tej serii gier.

Halo Wars 2

Halo Wars 2 jest wyłącznym na konsolę Xbox, a teraz także systemem Windows 10, i ma ogromnych fanów, którzy śledzą podobnie jak Call of Duty i Grand Theft Auto. Jest to jedna z nielicznych strzelanek, które zdecydowały się pozostać wyłącznie na konsolach i nadal prosperowały. Oryginalne Halo pojawiło się na PC i było cenione za zabawny tryb dla wielu graczy i wciągający tryb fabularny. Tryb fabularny Halo prawdopodobnie nie pojawi się w najbliższym czasie na pecetach (ponieważ nie musi), ale Halo Wars 2 przenosi ideę Halo jako franczyzy i przenosi ją na poziom eksperymentalny, umieszczając ją w siedzibie gra strategiczna czasu rzeczywistego z lotu ptaka, taka jak Command and Conquer, Age of Empires (kolejne wydanie Microsoftu) itp.

Minecraft dla systemu Windows 10

Minecraft to w zasadzie LEGO grana w pierwszej osobie 3D, w której każde pudełko tworzy się ręcznie. Gra ma kilka trybów gry, które sprowadzają się do „Przetrwania” i „Kreatywności”. Tryb przetrwania to tryb, w którym przechodzisz przez historię, budujesz i tworzysz oraz odpierasz sporadyczne ataki zombie, creeperów, pająków, czarownic i szkieletów, budując sobie bezpieczną przystań. Gra przeszła długą drogę od jej powstania, gdzie była prostą grą konstrukcyjną opartą na blokach. Możesz teraz tworzyć w nim pełnoprawną elektronikę. Niektóre firmy uciekają się do tworzenia telefonów komórkowych i wież komórkowych, które faktycznie prowadzą rozmowy wideo. Nie tylko to, ta gra zapoczątkowała także kariery graczy w całym YouTube. Główna różnica między wersją publiczną a wersją Windows 10 polega na tym, że zawiera ona również funkcje Pocket Edition i Xbox, takie jak obsługa kontrolera, obsługa ekranu dotykowego oraz tradycyjna obsługa klawiatury i myszy.

Age of Empires Castle Siege

Age of Empires (Castle Siege) to odpowiedź systemu Windows na grę Clash of Clans. Jednak dzięki franchisingowej mocy Age of Empires otrzymujemy zapowiedź gry o nazwie Castle Siege. Podobnie jak Clash of Clans, musisz budować swoje bazy, oblegać inne zamki i bronić się. Grafika jest bardziej zgodna z gatunkiem docelowym niż z korzeniami w Age of Empires. Jeśli lubisz tego typu gry, ta też nie zawiedzie Cię.

Śródziemie Cień wojny

Śródziemie Cień wojny prawdopodobnie trafi do sprzedaży na Steamie na długo przed zmianą ceny w Sklepie Windows. Jeśli Twoja uczelnia lub uniwersytet uniemożliwiły dostęp do Steam, możesz zdobyć Shadow of War za pośrednictwem sklepu Windows. Gra to genialna seria, która w pewnym sensie jest także trudną sytuacją graczy na całym świecie. Możesz kupować skrzynki z łupami, aby zwiększyć swoje wrażenia z gry, co jest podobne do kupowania kodów. Jest to bardziej zauważalne podczas gry online. Możesz napadać na forty innych graczy w trybie pierwszoosobowym (i oni mogą go podobnie bronić). Nie psuje to historii dla jednego gracza, która ma wiele do zaoferowania graczom.

Podsumowanie

Mimo że możesz grać w takie tytuły, jak Cuphead, Sklep Windows nie jest dokładnie mistrzowską klasą inteligentnego projektowania. Musieliśmy przesłać do Google powyższe udostępnione łącza, ponieważ Sklep Windows nie udostępnia bezpośredniego łącza. Niektóre gry, takie jak Cuphead, miały problemy w sklepie podczas uruchamiania. Sklep Windows nie jest naszym pierwszym wyborem do gier, ale jest wyborem, gdy wszystko inne zawodzi. Ponownie, darmowy podgląd pozwala zaoszczędzić pieniądze, gdy nie jesteś pewien gry.

x