7 Złap aplikacje oszukującego małżonka do sprawdzenia teraz

Czy masz jakiekolwiek powody, by sądzić, że twój partner oszukuje? Otwarta i szczera rozmowa z partnerem na temat swoich zmartwień to najlepsza metoda na znalezienie rozwiązania tego pytania.

Niestety, sprawy rzadko bywają tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli twój współmałżonek ma kontakty seksualne z inną osobą, najprawdopodobniej zaprzeczy, że ma z tobą związek seksualny, jeśli poruszysz to w rozmowie.

Jak dowiedzieć się, czy współmałżonek zdradza?

Zanim porozmawiasz ze swoim partnerem o możliwym pozamałżeńskim romansie, powinieneś najpierw spróbować potwierdzić swoje podejrzenia konkretnymi dowodami, jeśli to w ogóle możliwe. Jeśli tego nie zrobisz, mogą spróbować przenieść na ciebie odpowiedzialność, zaprzeczając, że oszukiwali i mówiąc, że nie ufałeś im wystarczająco.

Nie ma znaczenia, jak długo jesteś w związku małżeńskim ani jak długo się spotykasz, może się to zdarzyć w dowolnym momencie związku, a czasami nie jest nawet oczywiste, dlaczego tak się dzieje. Możesz mieć wiele obaw dotyczących tego, dlaczego twój partner jest niewierny, a także wątpliwości, czy jest niewierny.

Jeśli tak jest, wydaje się, że technologia w końcu dogoniła czas i istnieją kreatywne metody, aby uzyskać odpowiedzi na te problemy bez konieczności bezpośredniego ich rozwiązywania.

Możesz monitorować działania urządzenia mobilnego za pomocą oprogramowania znanego jako narzędzie do śledzenia telefonu komórkowego. To oprogramowanie można zainstalować na smartfonie. Jest to bez wątpienia najskuteczniejsza metoda przyłapania małżonka na zdradzie.

Problem polega jednak na tym, że na rynku dostępnych jest obecnie tak wiele aplikacji szpiegowskich do wykrywania zdradzającego małżonka, że ​​wybranie tej, która naprawdę jest warta twojego czasu i wysiłku, może być trudne. Nie martw się o to; kontynuuj czytanie tego artykułu, ponieważ wyjaśniliśmy 7 najlepszych aplikacji oszukujących małżonków w kolejnych akapitach.

uMobix

uMobix sprzedaje się jako aplikacja do kontroli rodzicielskiej, która umożliwia rodzicom monitorowanie użytkowników telefonów komórkowych ich dzieci bez ich wiedzy. Funkcjonalności oprogramowania mogą być również wykorzystywane do szpiegowania niewiernego partnera. Możesz zainstalować aplikację na urządzeniu docelowym w kilku prostych krokach, a gdy już tam jest, możesz od razu zacząć z niej korzystać.

Za pomocą tego programu będziesz w stanie poprawnie śledzić pozycję GPS urządzenia docelowego i monitorować zapisy połączeń, wiadomości tekstowe, media społecznościowe i aktywność przeglądania partnera. To oprogramowanie będzie działać w tle bez informowania współmałżonka, kogo będziesz szpiegować.

Cechy

 • Śledzenie dzienników połączeń, które zawierają sygnatury czasowe.
 • Obserwuj wszystkie wiadomości, w tym te wysłane, odebrane i usunięte.
 • Monitorowanie swojej geolokalizacji
 • Keylogger
 • Miej oko na to, co robisz podczas eksploracji online.

Cena £

Bezpłatna wersja próbna z ograniczonymi funkcjami. 1 miesiąc – 48,99 USD/miesiąc, 3 miesiące – 27,99 USD/miesiąc, 12 miesięcy – 11,66 USD/miesiąc.

Poduszkowiec

Hoverwatch najlepiej nadaje się do podstawowego ukrytego śledzenia mobilnego. Można go szybko zainstalować, wykonując kilka prostych kroków. Podczas gdy oprogramowanie działa w idealnym trybie ukrycia, zapewnia najbardziej precyzyjne informacje, które można zebrać z urządzenia docelowego. Aplikacja potajemnie rejestruje każdą wiadomość tekstową i multimedialną wysłaną lub odebraną przez urządzenie docelowe.

Hoverwatch rejestruje również dane z aplikacji społecznościowych, takich jak WhatsApp, Facebook i Viber. W rezultacie jesteś całkowicie chroniony i bardziej prawdopodobne jest, że przyłapiesz swojego małżonka na oszustwie, jeśli zaangażuje się w takie zachowanie. Oprócz wykorzystywania sygnałów z wież telefonii komórkowej i GPS, oprogramowanie wykorzystuje Wi-Fi do precyzyjnego określania pozycji urządzenia.

Cechy

 • Monitorowanie wiadomości SMS i MMS
 • Monitorowanie swojej geolokalizacji
 • Słuchaj rozmów telefonicznych i monitoruj korzystanie z internetu

Cena £

Koszt obejmuje bezpłatną wersję próbną z ograniczonymi pewnymi funkcjami. Osoby fizyczne mogą monitorować jedno urządzenie z planem osobistym za 24,95 USD miesięcznie. W abonamencie Professional możesz monitorować do pięciu urządzeń za 9,99 USD miesięcznie za urządzenie. Strategia biznesowa szacuje, że śledzenie 25 urządzeń będzie kosztować 6 USD miesięcznie za urządzenie.

mSpy

mSpy to jedna z najczęściej używanych aplikacji do wykrywania niewiernego partnera. Używając tylko jednego oprogramowania, małżonkowie mogą śledzić rozmowy swojego partnera na platformach społecznościowych, takich jak WhatsApp i Facebook, a także w aplikacjach randkowych, takich jak Tinder i Snapchat.

Za pomocą tej technologii będziesz mógł uzyskać informacje o ruchach swojego partnera i firmie, którą prowadzi, potajemnie aktywując kamerę urządzenia docelowego i przeprowadzając na nim misję obserwacyjną. Dodatkowo można włączyć dyktafon urządzenia, dzięki czemu można jednocześnie słuchać dźwięków i rozmów toczących się wokół telefonu.

Cechy

 • Keylogger
 • Nagrywarka ekranu
 • Śledzenie GPS
 • Śledzenie aplikacji społecznościowych
 • Monitorowanie SMS

Cena £

Bezpłatny okres próbny z ograniczonymi funkcjami, 48,99 USD/miesiąc przez 1 miesiąc, 27,99 USD/miesiąc przez 3 miesiące i 11,66 USD/miesiąc przez 12 miesięcy.

Spyine

Nie musisz rootować ani jailbreakować docelowego smartfona, aby zainstalować Spyine, ponieważ można to zrobić bez interwencji użytkownika. Natychmiast przekształca przeglądarkę na twoim komputerze w centrum monitorowania, przesyłając informacje w czasie rzeczywistym z monitorowanego urządzenia.

Spyine zapewnia pełną ochronę, jeśli chcesz monitorować rozmowy telefoniczne, wiadomości tekstowe i aktywność partnera na platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Może niewidocznie monitorować urządzenia z systemem iOS i Android. Dzięki możliwości śledzenia geolokalizacji i geofencingu może nawet dokładnie określić, gdzie znajduje się urządzenie.

Cechy

 • Geofencing
 • Czytnik wiadomości
 • Dostępne jest również monitorowanie dzienników połączeń i historii przeglądarek.

Cena £

Plan premium na Androida kosztuje dodatkowe 9,99 USD miesięcznie, podczas gdy podstawowy plan to 39,99 USD miesięcznie, a plan rodzinny kosztuje 69,99 USD miesięcznie. Apple iOS jest wyposażony w plan premium, który kosztuje 10,99 USD miesięcznie, podstawowy plan kosztuje 99,99 USD miesięcznie i plan rodzinny, który kosztuje 399,99 USD miesięcznie.

Spyzzz

Spyzzz to aplikacja mobilna, która zdalnie monitoruje wszystkie przychodzące i wychodzące rozmowy, długość każdego połączenia oraz listę kontaktów w telefonie współmałżonka. Jest to jedna z najpotężniejszych aplikacji do łapania zdradzającego małżonka, ponieważ umożliwia sprawdzenie nowych kontaktów, numerów, które zostały usunięte lub numerów, których nazwy zostały zmienione.

Cechy

 • Wymagane jest ujawnienie wszystkich danych przychodzących i wychodzących.
 • Zachowaj czujność na każdym z urządzeń docelowych.
 • Jeśli jakiekolwiek połączenia zostały usunięte z docelowych urządzeń, usuń je.
 • Znajdź obraz ukryty w aparacie.
 • Daje ci dostęp do wiadomości wysyłanych i odbieranych przez twojego partnera.

Cena £

Darmowe 6 miesięcy usługi jest zawarte w każdym planie subskrypcji, który kosztuje co najmniej 74,99 USD za 3 miesiące.

eyeZy

Pilnowanie niewiernego partnera nigdy nie było prostsze niż w przypadku eyeZy. eyeZy jest jedną z najskuteczniejszych aplikacji do monitorowania telefonu dostępnych na całym świecie.

Są entuzjastycznie nastawieni do ustalenia, czy twój partner angażuje się w niewierność online, czy nie. Ponadto pomagają również, jeśli jesteś rodzicem i chcesz śledzić, co robią Twoje dzieci, abyś mógł czuć się bezpiecznie w ich aktywności online. Dzieje się tak, ponieważ wiedzą, jak ważne jest, abyś czuł się pewnie w zachowaniu swoich dzieci w Internecie.

Aby rozpocząć pracę z tymi osobami, wystarczy wybrać członkostwo, zainstalować ich oprogramowanie, dowiedzieć się, gdzie będą mogli pomóc Ci w całodobowej pomocy technicznej, a następnie mogą pomóc w wyodrębnieniu odpowiednich informacji z urządzenia docelowego lub za pośrednictwem prostego w obsłudze pulpitu nawigacyjnego.

Cechy

 • Monitoruj kilka platform mediów społecznościowych
 • Blokowanie stron internetowych
 • Keylogger na urządzenia z Androidem

Cena £

Możesz uzyskać miesięczną subskrypcję za 47,99 USD na urządzenia z systemem iOS. Jeśli chcesz uzyskać do niego większy dostęp, możesz skorzystać z 3-miesięcznego planu za 27,99 USD i 12-miesięcznego za 9,99 USD.

SpyBubble

SpyBubble jest powszechnie uważany za jedną z najbardziej ukrytych aplikacji do oszukiwania na Androida. Ma 25 jedynych w swoim rodzaju funkcji, które pomogą Ci przyłapać partnera na zdradzie. Może szpiegować praktycznie wszystkie aplikacje społecznościowe, które są teraz dostępne, w tym WhatsApp, Snapchat, Facebook i inne.

Możesz użyć dowolnej przeglądarki internetowej, aby uzyskać dostęp do aplikacji. Możesz zdalnie monitorować i rejestrować wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące wykonane i odebrane przez urządzenie docelowe, wraz z niezbędnymi danymi, takimi jak znaczniki czasu i nazwa kontaktu.

Co więcej, za pomocą tego oprogramowania możesz również ustanawiać wirtualne strefy na mapie. Gdy urządzenie, które śledzisz, odjedzie lub wejdzie we wskazany region, zostanie do Ciebie wysłane natychmiastowe powiadomienie.

Cechy

 • Śledzenie połączeń w czasie rzeczywistym, SMS-ów i MMS-ów
 • Śledzenie swojego miejsca pobytu za pomocą GPS i geofencing.
 • Monitorowanie aplikacji społecznościowych.

Cena £

 • Bezpłatny okres próbny z ograniczonymi funkcjami, 48,99 USD miesięcznie przez pierwszy miesiąc, 27,99 USD miesięcznie przez 3 miesiące i 11,66 USD miesięcznie przez 12 miesięcy.

Jak działają aplikacje łapacza oszustów współmałżonka?

Te aplikacje ułatwiają użytkownikom oszukiwanie innych, ukrywając połączenia przed wścibskimi partnerami lub rodzicami, którzy mogliby je odkryć, przeglądając ich wiadomości tekstowe lub rejestry połączeń na urządzeniach mobilnych.

Będziesz mógł znaleźć telefon docelowy niezależnie od tego, gdzie się znajduje, korzystając z oprogramowania do śledzenia GPS, które zostanie dołączone do aplikacji do śledzenia telefonu. Możesz to zrobić w czasie rzeczywistym, a oni mogą również dostarczyć ci przeszłe dane o tym, gdzie byli.

Ponadto możesz otrzymywać alerty GPS, gdy w pobliżu znajduje się jeden z członków Twojej rodziny. Kilka aplikacji śledzących wykorzystuje śledzenie GPS i telefonu komórkowego, aby zmaksymalizować zużycie baterii i precyzję pozycji.

Jakie są najlepsze funkcje udostępniane przez te aplikacje?

Lokalizacje śledzenia

Śledź historię GPS i pozycję odległego urządzenia, a także korzystaj z funkcji geofence, aby otrzymywać powiadomienia o ich miejscu pobytu.

Monitorowanie miejsca pobytu ukochanej osoby zapewnia pewną ochronę i spokój ducha, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że Twój partner Cię zdradza, możesz łatwo je rozwiać dzięki tej funkcji. Dzięki geofencing możesz wybrać określone lokalizacje dla urządzenia, które chcesz monitorować, i otrzymać powiadomienie, gdy wejdzie ono do jednej z tych stref.

Monitoring mediów społecznościowych

Monitoruj znane aplikacje społecznościowe, w tym Snapchat, Facebook, WhatsApp, Viber i wiele innych. Zdalnie monitoruj udział partnera we wszystkich jego kontach w mediach społecznościowych, aby upewnić się, że nie zdradza Cię. Jeśli oszukuje, możesz nawet dowiedzieć się, kim jest ta osoba.

Aktywność na telefonie

Połączenia, kontakty, wiadomości tekstowe i informacje o karcie SIM mogą być szpiegowane wraz z lokalizacją odległego urządzenia. Upewnij się, że Twój partner jest z Tobą szczery, zdalnie monitorując jego całą aktywność telefoniczną. Szpieguj aplikacje multimedialne, takie jak zdjęcia i filmy, za pomocą Monitora multimedialnego. Jesteś w stanie przeprowadzić zdalny monitoring całej części galerii, dając Ci spokój ducha.

Funkcjonalność aplikacji

Zbieraj informacje z dobrze znanych aplikacji i witryn internetowych oprócz danych przeglądarki. Może upewnić się, że twój partner nie szuka sposobów na zerwanie twojego małżeństwa i innych podobnych sytuacji, monitorując swoje e-maile, programy i historię przeglądarki za pomocą zdalnego telefonu.

Sprawdź dzienniki

Uzyskaj dostęp do zapisów aktywności odległych urządzeń bez zwracania na siebie uwagi. Jesteś w stanie śledzić naciśnięcia klawiszy, które są używane w mediach społecznościowych. Pomoże Ci to zapobiec romansowi plus jednego, który można znaleźć w Internecie.

Powiadomienie i alert

Takie aplikacje oferują różne powiadomienia, takie jak alerty telefoniczne, alerty SMS, alerty o kontaktach i inne. Powiadomi Cię, gdy urządzenie docelowe wykona lub odbierze połączenie z zapisanego kontaktu lub nieznanego numeru, wraz ze szczegółami połączenia. Ta funkcja jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android.

Użytkownicy otrzymują natychmiastowe powiadomienie z aplikacji alertów SMS, gdy wiadomość zostanie wysłana między urządzeniem docelowym a znanym lub nieznanym numerem. Otrzymasz szybkie powiadomienia z aplikacji alertów zapisanych kontaktów za każdym razem, gdy monitorowana osoba doda nowy kontakt do swojej książki adresowej.

Czy potrzebujesz dostępu do telefonu partnera, aby go zainstalować?

Będziesz potrzebować fizycznego dostępu do telefonu, który chcesz monitorować, aby korzystać z niektórych aplikacji szpiegowskich na iPhone’a i Androida. Dobrą wiadomością jest to, że będziesz musiał uzyskać dostęp do telefonu tylko raz, który chcesz monitorować.

Aby skorzystać z bardziej wyrafinowanych narzędzi monitorujących oferowanych przez niektóre firmy, możesz dodatkowo wymagać zrootowania telefonu docelowego.

Dzięki technikom phishingu niektóre z najnowszych aplikacji umożliwiają instalację bez fizycznego dotykania telefonu. Przed zakupem sprawdź najpierw w aplikacji, czy obsługuje ten sposób.

Jakie informacje cyfrowe można wykorzystać jako dowód lub dowód z tych aplikacji?

Najgorszym zmartwieniem każdej zamężnej osoby jest odkrycie, że małżonek ją zdradza. Prowadzą pozamałżeński romans. Będziesz mógł to zobaczyć na własne oczy. Jak podejść do tematu ze swoim partnerem?

Na początek potrzebujesz dowodu. Zdecydowanie sugeruję, abyś korzystał z komputera (nie telefonu). Kliknij zrzuty ekranu po przejrzeniu najbardziej obciążających dowodów. Umieść je w bezpiecznym miejscu na swoim komputerze.

Dwie rzeczy na pewno wydarzą się, gdy staniesz twarzą w twarz ze swoim partnerem:

 • Na początku będą temu zaprzeczać. Z tego powodu będziesz potrzebować wydrukowania dowodu. Nie będą mogli dalej kwestionować tego, gdy pokażesz im zrzuty ekranu. Udało ci się je złapać.
 • Po drugie, co może cię zaskoczyć, twój partner będzie bardzo zły na ciebie za szpiegowanie go. Jednak oszukiwali cię i miałeś wyraźne wrażenie, że coś jest nie tak. Co dokładnie zamierzałeś zrobić? Mówiąc prościej, jest to najlepszy przykład ludzkiej natury. Nikt nie zaakceptuje tego, że robił złe działanie.

Dowody cyfrowe, takie jak zdjęcia, filmy, zrzuty ekranu wiadomości lub historia wpisywania, mogą wiele ujawnić o drugiej osobie. Możesz użyć ich wszystkich, aby skonfrontować się ze współmałżonkiem, jeśli cię zdradza.

Dolna linia

Najskuteczniejszym sposobem działania jest cofnięcie się o krok i zbadanie czynników, które doprowadziły do ​​oszustwa. Co takiego było w partnerstwie, które nie działało? Która z potrzeb twojego partnera nie została zaspokojona i jak można to poprawić? Poradnictwo dla par często może być pomocne w takich sytuacjach. Ale to, jak sobie z tym poradzisz, ostatecznie leży wyłącznie w Twoich rękach.

Korzystanie z wyżej wymienionych aplikacji z pewnością ułatwi Ci poznanie prawdy. Możesz złapać współmałżonka na gorącym uczynku, jeśli cię zdradza.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi aplikacjami szpiegowskimi na Androida i iPhone’a.