9 najlepszych generatorów makiet na Instagramie, aby zwiększyć swoją obecność na Instagramie

Ponieważ Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych, nie ma wątpliwości, że jego reklamy mają duży potencjał generowania przychodów i pozyskiwania nowych klientów dla Twoich marek.

Jednak bez wykwalifikowanego grafika wygenerowanie spektakularnych makiet reklam na Instagramie może być trudne. I tu właśnie pojawiają się generatory makiet na Instagramie!

Narzędzia te zostały stworzone, aby pomóc Ci wyświetlić podgląd treści reklamy, dzięki czemu dokładnie wiesz, na co będą patrzeć Twoi odbiorcy. Główną zaletą narzędzi do generowania makiet na Instagramie jest po prostu to, że pomagają pokazać, co działa, a co nie.

Czy pozycjonowanie działa? Czy proporcje obrazu są prawidłowe? Czy tekst jest obcinany lub tekst wezwania do działania nie ma wpływu? Uzyskaj wgląd w czasie rzeczywistym, wizualizując makiety reklam na Instagramie.

Teraz te narzędzia mają szablony, które pomagają zaoszczędzić czas i wysiłek. Nie musisz robić nic od zera. Możesz po prostu dodać swoje zasoby cyfrowe i motywy marki. Przy dostępności tak wielu generatorów makiet na Instagramie, jak wybrać taki, który Ci odpowiada, zwłaszcza jeśli zaczynasz?

Jak wybrać dobry generator makiet na Instagramie

Wybór dobrego generatora makiet na Instagramie powinien zależeć od kilku czynników, które sprawiają, że Twoje kampanie są tematem rozmów w mieście:

 • Wybierz taki, który ma bezpłatny plan na potrzeby pojedynczego projektu lub przynajmniej bezpłatny okres próbny
 • Wybierz generator makiet na Instagramie z opcjami szablonów, aby uprościć procesy pracy
 • Jeśli chcesz odtwarzać elementy 3D, aby nadążać za wirusowymi treściami, wybierz edytor obsługujący elementy 3D
 • Wybierz też taki, który zapewnia dostęp do bezproblemowego i wydajnego edytora, który pomoże Ci stworzyć komunikację związaną z marką
 • Jeśli chcesz przyspieszyć zatwierdzanie klientów, wybierz narzędzie, które pozwoli Ci udostępniać łącza docelowe w celu ułatwienia przesyłania opinii

Teraz, gdy już wiesz, jak wygląda dobry i potężny generator makiet na Instagramie, oto nasz wybór najpopularniejszych:

Podgląd

Podgląd kampanii na Instagramie przed ich uruchomieniem jest niezwykle łatwy Podgląd. Od pustego 2D do pustego 3D, Previewed zawiera szablony, z którymi możesz łatwo pracować. Wybierz szablon, dostosuj go za pomocą kolorów, filmów, kątów i pozycjonowania, a następnie wyeksportuj go, aby wizualizować kampanię reklamową w czasie rzeczywistym.

 • Możesz przesyłać obrazy z aparatu, jeśli nie chcesz używać ich szablonów
 • Co więcej, możesz wizualizować makiety w trybie animacji dla filmów
 • Podgląd zawiera makiety aplikacji dla różnych przypadków użycia, a ceny zależą od używanych funkcji

Teraz, przechodząc do planów i cen, Previewed ma bezpłatną wersję o nazwie Lite. Idealny do pojedynczych aplikacji i projektów, zapewnia dostęp do nieograniczonego eksportu 2D w rozdzielczości 720p i licencji CC.

Z dwóch planów premium i płatnych oferowanych przez Previewed, Plus za 9,99 USD płatnych jednorazowo, zapewnia +10 funkcji w rozdzielczości 1080p, eksport 3D, eksport wideo przy 30 klatkach na sekundę i linię komercyjną.
Natomiast Pro, za 19 USD płatne miesięcznie, zapewnia nieograniczony eksport, eksport wideo z szybkością 60 klatek na sekundę, eksport 3D, licencję komercyjną, atrakcyjne funkcje i priorytetową obsługę klienta.

Po co spędzać godziny pracując nad postem na Instagramie, skoro dokonujesz cudów w kilka sekund? Używać Modyfikator multimedióws do tworzenia makiet postów i produktów na Instagram.

Od makiet logo, przez kampanie reklam marketingowych, aż po projekty postów, MediaModifier pozwala odblokować moce twórcze i osiągnąć wielki sukces w grze w mediach społecznościowych. Co więcej, niezwykłe w tym generatorze makiet na Instagramie jest to, że możesz łączyć wiele makiet.

Dzięki opcjom dostosowywania makiet, MediaModifier działa dla zespołów marketingowych każdej wielkości, a nawet dla osób indywidualnych. Co więcej, plany są naprawdę elastyczne: możesz grać jednorazowo, co miesiąc lub co rok.

Pakiet startowy jest bezpłatny, a pakiet profesjonalny jest przeznaczony do jednorazowych projektów, dostępny przez 7 dni. Teraz, w zależności od tego, czy będziesz używać go do użytku indywidualnego, czy do zarządzania zespołem, możesz wybrać pakiet profesjonalny lub pakiet zespołowy, rozliczany miesięcznie lub rocznie.

w rytmie

Zawsze lepiej jest wizualizować reklamy pod różnymi kątami iw różnych miejscach, aby zobaczyć, co najlepiej pasuje. Ten generator makiet na Instagramie, w rytmie, najpierw pozwala wybrać miejsce między rolką, artykułem lub kanałem. Po zakończeniu możesz bawić się różnymi formatami i zasobami wizualnymi, takimi jak obrazy, filmy i posty karuzelowe, i sprawdzać te zmiany w czasie rzeczywistym.

W rzeczywistości to, co jest spektakularne w tym generatorze makiet – inBeat, to to, że jest w 100% darmowy. Nie tylko to, zawiera bezpłatne zasoby, które mogą pomóc w skalowaniu gry reklamowej w mediach społecznościowych. Na przykład ich biblioteka Kolekcja reklam zawiera wszystkie najskuteczniejsze reklamy na Instagramie, aby dać Ci lepszy obraz tego, co działa, a co nie.

Oprócz dostarczania inspiracji, których potrzebujesz, inBeat może pomóc w uzyskaniu wglądu w różne elementy reklamy: zasoby wizualne, copywriting, targetowanie, umiejscowienie, budżet, cel i optymalizację.

Jest też świetny zestaw narzędzi, ponownie dostępny za darmo. Możesz go użyć do sprawdzenia wskaźników zaangażowania, fałszywych obserwujących, kosztów współpracy i nie tylko!

Makieta

Szukasz generatora makiet, który jest darmowy, ale wydaje się premium? Makieta może być właśnie dla Ciebie! Ten generator makiet na Instagramie, który działa w przeglądarkach, pomoże Ci bez wysiłku wyświetlić podgląd kampanii marketingowej w mediach społecznościowych!

Co więcej, nie jest wymagane żadne doświadczenie w projektowaniu, aby pracować nad makietami bogatymi w elementy wizualne. Dawno minęły czasy, kiedy spędzałeś godziny na pobieraniu szablonów, które nie są aktualne. W rzeczywistości, łatwy w obsłudze interfejs może pomóc Ci uwarzyć magię w ciągu kilku minut.

 • Dodawaj zdjęcia, odblokowuj pełną gamę emotikonów, zmieniaj nazwy, biografie, linki i nie tylko
 • Uzyskaj odpowiednie do rozmiaru zdjęcia profilowe i okładki w wysokiej rozdzielczości, aby łatwo przesyłać je na aktywne strony
 • Ponadto otrzymujesz pełne bezpieczeństwo dzięki uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu
 • Uzyskaj dostęp do przesłanych plików ze stron zasobów i pomiń rytuał ciągłego przesyłania
 • Możesz także organizować i grupować wiele makiet według nazw projektów, promocji, a nawet klientów, aby mieć do nich łatwy dostęp

W rzeczywistości uzyskaj dostęp do nowych szablonów makiet i biblioteki, która jest stale aktualizowana! Możesz otrzymać 7-dniową przepustkę za 12 USD na jednorazowe projekty i Pro za 14 USD rozliczane co miesiąc, idealne dla marketerów.

Edytor reklam PPC

Użyj Edytor reklam PPC tworzyć makiety reklam na Instagramie i Facebooku i natychmiast udostępniać je do zatwierdzenia przez klientów. Najlepsze jest to, że Twój klient/kierownik zespołu nie potrzebuje konta, aby wyświetlić przesłany link do makiety reklamy.

Co więcej, jest to idealne rozwiązanie w przypadku reklam fabularnych, karuzel i reklam postów z jednym obrazem na Instagramie. Idealny dla kierowników kont i menedżerów PPC, ten generator makiet na Instagramie może pomóc wzmocnić kampanie reklamowe za pomocą narzędzia do tworzenia reklam wizualnych.

Możesz też zaimportować gotową reklamę za pomocą funkcji importera Edytora Google Ads. Co więcej, możesz wygenerować podgląd/makietę w ciągu kilku sekund i udostępnić go za pomocą bezpiecznego łącza.

Możesz też pobrać reklamy zaimportowane z szablonu arkusza zbiorczego. W rzeczywistości, kiedy współpracujesz w tym zakresie ze swoimi klientami, możesz poprosić ich o dodanie komentarzy w celu uzyskania opinii lub po prostu od razu edytować tekst, aby przyspieszyć kampanie!

OTTSEO

OTTSEO, czyli OverthetopSEO, to profesjonalny generator makiet na Instagramie, idealny do filmów, zdjęć i historii. Jednak za pomocą OTTSEO możesz także tworzyć makiety instalacji aplikacji, aby zaangażować nowych użytkowników i zachęcić ich do zainstalowania aplikacji!

Nie musisz mieć czasu ani pieniędzy na profesjonalnego grafika z OTT. Jest prosty w użyciu, ekonomiczny i może pomóc w przetestowaniu wizualizacji reklam przed ich uruchomieniem. Oto kroki, które należy wykonać:

 • Prześlij materiał reklamowy
 • Lub utwórz go w narzędziu OTT za pomocą edytora
 • Następnie wybierz miejsce docelowe: post, relacja, filmy, karuzele
 • Po zakończeniu wybierz format z opcji, aby zobaczyć, co działa najlepiej
 • A kiedy będziesz zadowolony z ogólnego wyglądu, dostosuj reklamę za pomocą odpowiedniego tekstu, kolorów i obrazów
 • Możesz zapisać go jako plik JPG lub plik PNG i gotowe

Generator makiet OTT na Instagramie jest darmowy, intuicyjny i pomaga szybko wizualizować premiery! OTT jest również czołowym partnerem Google, co daje mu przewagę nad innymi w zrozumieniu świata reklam, SEO i szczytowej wydajności.

Wyślij podgląd

Wyślij podgląd to coś więcej niż generator makiet na Instagramie: to narzędzie marketingu w mediach społecznościowych. Tworzenie makiet na Instagramie do przykuwania uwagi reklam jest łatwe, gdy masz łatwy interfejs, i dlatego Sendpreview to dobry wybór!

Co więcej, możesz wprowadzać zmiany na żywo w każdej z makiet reklam i masz dostęp do wszystkich makiet reklam w jednym miejscu. Sortuj je według projektów lub klientów i szybciej znajduj zasoby cyfrowe dzięki Sendpreview. W rzeczywistości istnieje również opcja udostępniania makiet reklam za pomocą linków przyjaznych dla urządzeń mobilnych i komputerów.

Sendpreview jest przeznaczony dla marketerów, zespołów marketingowych i agencji kreatywnych. Oprócz eksportowania makiet reklam w formacie PNG, możesz eksportować całe kampanie za pomocą Sendpreview.

Podsumowując, możesz wygenerować pakiet multimedialny z licznymi zmiennymi reklam i zasobami multimedialnymi. Podglądy reklam można też dostosowywać za pomocą elementów związanych z marką, takich jak logo, niestandardowe kolory i slogany.

Istnieje również opcja, aby Twoje kampanie były prywatne na platformie, aby nikt inny nie mógł ich podglądać! Sendpreview oferuje dwa plany:

 • Darmowy plan dla 2 marek, 3 kampanii, nieograniczona liczba reklam, 1 GB przestrzeni dyskowej
 • Plan pro, płatny miesięcznie za 29 USD, dla 10 marek, nieograniczone kampanie, reklamy i 100
  GB przestrzeni dyskowej z niestandardowymi motywami marki

Możesz także polegać na jego zasobach, takich jak specyfikacje reklam, aby zrozumieć współczynniki proporcji, wymiary formatu, limity znaków tekstu, zmienne wezwania do działania, hashtagi i dodatkowe sugestie. Na przykład Sendpreview informuje, że reklamy na Instagramie są wyświetlane tylko na urządzeniach mobilnych. Dlatego rozwijasz się, przechodząc przez kampanie reklamowe i podróże marketingowe.

Pierwotny

Odblokuj moc wizualnej narracji w makietach reklam na Instagramie dzięki Pierwotny. Chociaż Primal jest niezbędny do podkreślenia Twojej marki lub reklamowania wprowadzenia nowego produktu, może pomóc Ci szybko zaprojektować i wyświetlić podgląd makiet reklam na Instagramie.

Bezpłatne narzędzie, generator makiet Primal na Instagramie, może pomóc w instalacjach aplikacji mobilnych w celu pozyskania nowych klientów. I zatrzymaj obecnych użytkowników za pomocą postów wideo, postów ze zdjęciami i relacji na Instagramie i zmień ich w oddanych klientów.

Primal jest również partnerem biznesowym Meta, który zapewnia wyjątkowy wgląd w atrakcyjne wizualnie makiety reklam na Instagramie. Ponadto możesz użyć płatnego planu do projektowania reklam, które pomogą Ci konwertować klientów.

Korzystaj z płynnych funkcji narzędzia i edytora, aby prezentować podglądy reklam, które pozwolą Ci wyobrazić sobie, co zobaczą Twoi odbiorcy. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, zawsze możesz użyć makiet reklam na Instagramie do reklam i kampanii.

Możesz również uzyskać bezpłatny audyt strategii, aby zobaczyć, jak wygląda wydajność Twojej witryny i co może zadziałać w przyszłych kampaniach i platformach.

Wyszukiwanieispołeczność

Wyszukiwanieispołeczność, jako generator makiet na Instagramie, jest darmowym zasobem, który pomoże Ci zachować spójny styl wizualny makiet reklam na Instagramie. Jedną wadą jest to, że to narzędzie nie oferuje wielu opcji umieszczania lub formatowania.

Możesz go po prostu użyć do postów na Instagramie i makiet reklam fabularnych. Możesz dodać miniaturę obrazu lub filmu, wiadomości i zmienne wezwania do działania.

W rzeczywistości masz również możliwość pobrania makiety reklamy do podglądu, a nawet użycia jej do prawdziwych reklam.

Dodaj finezji do swoich makiet reklam na Instagramie

Po co ryzykować prowadzenie kampanii na Instagramie w przypadku reklam, które nie zostały przejrzane, przetestowane lub zaplanowane? Generatory makiet na Instagramie mogą nie tylko pomóc w realistycznym zaprezentowaniu odbiorcom tego, jak Twoje reklamy będą wyglądać, ale także uprościć proces tworzenia reklam bogatych w elementy wizualne.

Podczas gdy niektóre generatory makiet na Instagramie umożliwiają wyświetlanie podglądu i pobieranie reklam w formatach wideo i obrazów, inne oferują również karuzelowe wybory i historie. W zależności od zakresu użytkowania możesz wybrać narzędzie i plan, który ma największy sens.

Posiadanie spójnego motywu marki, korzystanie z wybranych niestandardowych kolorów i korzystanie z oszałamiających szablonów może pomóc ulepszyć grę na Instagramie i dotrzeć do pożądanych odbiorców.

Możesz także zapoznać się z niektórymi narzędziami analitycznymi Instagrama, które pomogą Ci odnieść sukces w mediach społecznościowych.