Czy JungleScout to najlepsze dostępne rozwiązanie reklamowe Amazon?

Sprzedaż na Amazon to jedno z wyzwań, ponieważ konkurencja rośnie każdego dnia. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkty dużych marek, czy jesteś właścicielem dużej marki, reklamowanie produktów na Amazon jest trudne.

Średni ACOS (reklamowany koszt sprzedaży na Amazon) wynosi 30%, podczas gdy współczynnik konwersji wynosi około 13%.

Wraz ze wzrostem konkurencji ACOS wzrośnie, jeszcze bardziej zmniejszając szanse na konwersję. Dlatego właściwa strategia reklamowa Amazon może zmniejszyć ryzyko i zwiększyć liczbę konwersji.

Narzędzia reklamowe Amazon odgrywają znaczącą rolę w planowaniu strategii reklamowej Amazon. A jeśli chodzi o rozwiązanie reklamowe Amazon, Jungle Scout jest liderem w wyścigu.

Jednak większość sprzedawców Amazon nadal dusi się w pytaniu: Czy Jungle Scout jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem reklamowym Amazon?

W tym artykule odpowiem na to pytanie, omawiając najważniejsze aspekty Jungle Scout i dlaczego zmienia zasady gry w rozwiązaniach reklamowych Amazon.

Co to jest Jungle Scout?

Jungle Scout to kompleksowe oprogramowanie dla sprzedawców Amazon, które pomaga podejmować świadome decyzje dotyczące tego, co sprzedawać na Amazon. To narzędzie do badania produktów firmy Amazon pomaga znaleźć zwycięskie produkty, oszacować sprzedaż i dostarczyć dane na temat zwycięskich produktów i reklam.

Poza tym potężna funkcja wyszukiwania i analizy będzie lukratywna w wybieraniu złotych samorodków.

Przede wszystkim aplikacja internetowa i rozszerzenie przeglądarki dodatkowo rozszerzają funkcjonalność narzędzia.

To, co najbardziej podoba mi się w JungleScout, to jego bogate funkcje, których brakuje większości narzędzi reklamowych Amazon.

W tym dążeniu do znalezienia odpowiedzi, czy Jungle Scout jest najlepszym rozwiązaniem reklamowym Amazon, przejrzałem to narzędzie, wymieniając wszystkie jego funkcje, zalety, ceny i problemy, które rozwiązuje.

Cechy Jungle Scout

Wyobraź sobie, że dostajesz wszystko na talerzu, podczas gdy Ty musisz po prostu zainwestować i zgasić minimalny wysiłek. JungleScout oferuje wszystkie niezbędne funkcje jako talerz do sprzedaży i reklamy na Amazon.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem wielomilionowej agencji Amazon, czy dopiero zaczynasz, Jungle Scout nigdy Cię nie zawiedzie. Ma tak wiele do zaoferowania sprzedawcom Amazon, że jest wystarczający dla dużych przedsiębiorstw.

Nie jest to wielkie twierdzenie, ale Jungle Scout jest liderem w branży narzędzi dla sprzedawców Amazon i jest ku temu dobry powód.

Przyjrzyjmy się szczegółowo tym funkcjom:

# 1. Wyszukiwarka okazji

Pierwszym krokiem do reklamy na Amazon jest zrozumienie słów kluczowych i nisz, na które obstawiasz. Narzędzie do wyszukiwania okazji bada rynek Amazon i znajduje najlepsze nisze do sprzedaży.

Jungle Scout znajduje najpopularniejsze słowa kluczowe, aby wyszukać najpopularniejsze segmenty marketingowe.

Użytkownicy mogą konfigurować filtry i uzyskiwać graficzny wgląd w mało konkurencyjne i bardzo wymagające słowa kluczowe.

Wiśnia na torcie! Niche Score ocenia produkty, biorąc pod uwagę takie wskaźniki, jak popyt na produkty, konkurencja i jakość aukcji.

#2. Baza danych produktów

Następnie, gdy znasz niszę do sprzedaży, nadszedł czas, aby znaleźć popularne produkty do sprzedaży.

Jungle Scout przeszukuje obszerną bazę danych zawierającą 475 milionów produktów bezpośrednio z Amazon. Nie myl go z Opportunity Finder, który znajduje niszę do sprzedaży.

Masz ustawione filtry, takie jak liczba wyszukiwań, oceny produktów, konkurencja i kalkulator rentowności premii.

Załóżmy, że chcesz znaleźć produkt ze średnią ceną 400 USD i oceną 4 gwiazdek. Narzędzie bazy danych produktów znajdzie wszystkie takie produkty powiązane z wyszukiwanym słowem kluczowym, aby zapewnić głębszy wgląd w produkty do sprzedaży.

#3. Zwiadowca słów kluczowych

Po zbadaniu niszy i produktów do sprzedaży nadszedł czas, aby wymienić swoje produkty na rynku. Zaczyna się od badania słów kluczowych.

Jungle Scout pobiera miliony danych z internetu, aby pomóc sprzedawcom znaleźć słowa kluczowe o wysokiej konwersji. Jeśli chcesz wyszukać „Najlepsze czarne buty Nike”, narzędzie sugeruje wysoce lukratywne słowa kluczowe zawarte w treści.

Aby zwiększyć swoją funkcjonalność, Jungle Scout odwrotnie przeszukuje rynek za pomocą ASIN, aby znaleźć najskuteczniejsze słowa kluczowe.

Załóżmy, że szukasz ogólnego słowa kluczowego w swojej niszy i upuszczasz ASIN. Funkcja Reverse ASIN poda wszystkie słowa kluczowe pod względem wskaźników, takich jak stawka PPC, konkurencja i szacowana sprzedaż.

Keyword Scout daje mnóstwo korzyści, które obejmują:

 • Zrozumienie trafności słowa kluczowego.
 • Zrealizuj zapotrzebowanie na słowa kluczowe, w tym liczbę sprzedaży i inne istotne wskaźniki KPI.
 • Wyższa pozycja w krótszym czasie.

#4. Amazon Ad Intel

Chcesz ocenić swój sukces Amazon PPC?

Jungle Scout ma analitykę reklamową, która tworzy średnią danych z Seller Central i Campaign Manager, aby znaleźć wyniki PPC.

Graficzna reprezentacja każdej metryki ułatwia zrozumienie tego pulpitu nawigacyjnego. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy profesjonalnym sprzedawcą, nie będziesz miał trudności z przejrzeniem liczby reklam na Amazon.

Użytkownicy mogą porównać sprzedaż sponsorowaną ze sprzedażą organiczną. Jeśli prowadzisz wiele kampanii i chcesz mieć wszystkie dane na jednym pulpicie nawigacyjnym, analityka reklamowa porządkuje te dane na podstawie najlepszych kampanii, reklam produktów, grup reklam i trafnych słów kluczowych.

#5. Kobalt

Wyobraź sobie, że zarządzasz marką kawy i chcesz przejrzeć sprzedaż „Kawy mielonej” na Amazon. Cobalt to inteligentne narzędzie, które zapewnia szeroki wgląd w udział w rynku, przychody, popyt konsumentów i wydajność kawy.

Poza tym możesz zautomatyzować kampanie i skupić się na priorytetowych zadaniach. Możesz na przykład użyć funkcji automatyzacji, aby zrozumieć wydatki na reklamę i filtrować kampanie na podstawie gotowych filtrów.

Kobalt to kopalnia złota w prowadzeniu i optymalizacji udanej kampanii dla Twojej marki Amazon.

#6. Rozszerzenie przeglądarki

Jeśli chcesz dodać więcej gwiazdek do aplikacji internetowej Jungle Scout, rozszerzenie Chrome dla Chrome i Firefox zapewnia doskonałe wsparcie.

Rozszerzenie przeglądarki wyszukuje dane na całym rynku Amazon bez przechodzenia do aplikacji internetowej Jungle Scout.

Załóżmy, że wyszukujesz hasło „tarki do sera”, aby sprawdzić skuteczność tego słowa kluczowego. W ciągu kilku sekund otrzymasz kompletne dane na temat skuteczności tego słowa kluczowego na rynku Amazon.

Dodatkowo ta wtyczka przeglądarki wyświetla średnią cenę, liczbę miesięcznych sprzedaży, a nawet ocenę możliwości.

W jaki sposób Jungle Scout pomaga firmie rozpocząć, rozwijać się i zwiększać skalę?

Według SellerApp na całym świecie jest 9,5 miliona sprzedawców Amazon. Jednak założenie firmy Amazon FBA jest łatwe, ale skalowanie jej to ciężka bitwa.

To krwawa łaźnia, jeśli konkurencja jest jeszcze większa.

Dlatego narzędzia takie jak Jungle Scout pomagają w badaniach rynku i produktów, wyszukiwaniu słów kluczowych, śledzeniu sprzedaży i przychodów oraz przewidywaniu sukcesu produktu z dużym wyprzedzeniem.

Oto 5-etapowy przewodnik, jak rozpocząć, rozwijać i rozwijać swój biznes Amazon FBA:

Przeprowadź badanie rynku

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie dokładnego badania rynku produktów lub nisz, które będziesz sprzedawać. Badania produktów dają przewagę, aby sprawdzić, czy firma jest trwała i odnosi sukcesy w dłuższej perspektywie.

Po dokładnym zbadaniu produktu i nisz, skorzystaj z bazy danych produktów, aby wybrać obszerną bazę danych produktów do sprzedaży na Amazon. Możesz użyć kategorii i gotowych filtrów, aby znaleźć produkty spełniające Twoje kryteria.

Aby zwiększyć funkcjonalność, narzędzie Product Database współpracuje z narzędziem Opportunity Finder, aby znaleźć nowe nisze i odkryć nowe trendy produktowe na Amazon.

Odkryj lukratywne słowa kluczowe

Po zbadaniu produktów, badanie słów kluczowych jest kolejną imperatywną funkcją JungleScout.

Jungle Scout wykorzystuje funkcję wyszukiwania słów kluczowych, aby znaleźć słowa kluczowe o wysokim popycie i niskiej konkurencji. Badanie słów kluczowych daje możliwość dotarcia do segmentów rynku i zapoznania się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi szacunków sprzedaży, przychodów i pojawiających się trendów.

Dla jednej kategorii produktów Jungle Scout może podać listę nawet 500 milionów produktów, które można sortować na podstawie różnych filtrów, takich jak kategoria, miesięczna sprzedaż, miesięczny przychód i tak dalej.

Twórz zoptymalizowane oferty Amazon

Pozycjonowanie Amazon jest równie ważne jak SEO Google. Cóż, masz swoje produkty do rankingu w tej konkurencyjnej przestrzeni. Dlatego konieczne jest użycie odpowiednich obrazów, tytułu, zalecanych słów kluczowych i funkcji, aby zwiększyć widoczność na rynku Amazon i sprzedawać więcej.

Krótko mówiąc, zoptymalizowane produkty Amazon mogą sprzedawać się jak ciepłe bułeczki.

Narzędzie do tworzenia list Jungle Scout pomaga zoptymalizować produkty, przyznając ocenę dla zoptymalizowanych ofert. Gdy optymalizujesz produkty pod kątem SEO, uzyskasz wynik w czasie rzeczywistym na liście zoptymalizowanych produktów.

Po zakończeniu możesz zaimportować listy produktów bezpośrednio z Jungle Scout do Seller Central.

Napędzaj sprzedaż dzięki marketingowi produktów

Chociaż optymalizacja może pomóc w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, nadal możesz potrzebować płatnych kampanii, aby mieć pewność, że uzyskasz wczesną sprzedaż.

Kiedy prowadzisz ukierunkowane promocje i kampanie, masz większe szanse na pozytywne recenzje i opinie klientów. Po przeprowadzeniu udanej kampanii promocyjnej oczywiste jest, że zamówienia masowe.

Jungle Scout ogranicza zakupy zamówień i eliminuje nadużycia promocyjne z powodu akcji promocyjnych. Ponadto możesz ustawić kod promocyjny dla klientów, aby zwiększyć zaangażowanie i satysfakcję klientów.

Zautomatyzuj swoje recenzje

Nawet po udanych kampaniach promocyjnych i sprzedaży produktów, musisz zdobyć reputację wśród klientów.

Funkcja automatyzacji recenzji Jungle Scout prosi wszystkie kwalifikujące się zamówienia o opinie klientów. Możesz monitorować i śledzić prośby o recenzję za pomocą danych graficznych.

Na pulpicie nawigacyjnym wyświetla się łączny czas zaoszczędzony podczas proszenia klientów o recenzje.

Jakie punkty bólu rozwiązuje Jungle Scout?

Jeśli zapytasz mnie o jeden ogromny problem, który rozwiązuje Jungle Scout, jest to ręczna operacja biznesowa Amazon.

Po co marnować godziny na ręczne wyszukiwanie, skoro możesz szybko znaleźć idealny produkt do wprowadzenia na rynek w ciągu kilku minut, po prostu wpisując słowo kluczowe w Jungle Scout?

Cały sukces Twojej firmy zależy od znalezienia odpowiedniego produktu. Jungle Scout to zautomatyzowane narzędzie, które eliminuje godziny ręcznego badania produktów, analizy konkurencji, badania dostawców i zadań, takich jak prośby o recenzję.

Możesz użyć tego narzędzia, aby dowiedzieć się, co sprawdza się u konkurencji, a co nie!

Oto kilka ogromnych wyzwań, które Jungle Scout rozwiązuje zarówno dla początkujących, jak i ekspertów:

# 1. Opóźniona rentowność

Większość firm Amazon zamyka się na wczesnym etapie z powodu braku budżetu. Chociaż całkowity rozwój Twojej firmy Amazon może zająć około 5-6 miesięcy, wzrost ten może zostać opóźniony bez dokładnych wskaźników.

Wyobraź sobie wszystko podane na talerzu z ponad 84,1% dokładnością. Cóż, Jungle Scout oblicza i przewiduje wszystkie wskaźniki, dzięki czemu możesz szybko skalować swój biznes.

#2. Przeciążona konkurencja

Według Marketplace Pulse „Rynek Amazon ma łącznie 8,6 miliona sprzedawców na całym świecie”.

Oczywiste jest, że nowi sprzedawcy mogą całkowicie rozpuścić się w tym konkurencyjnym ekosystemie. Wraz ze wzrostem konkurencji istnieje potrzeba przeanalizowania konkurencji i uzyskania wglądu 360 stopni.

Narzędzie do analizy konkurencji Jungle Scout filtruje i sortuje konkurentów, którzy przodują w słowach kluczowych o wysokim popycie, ale o niskiej konkurencji.

#3. Pełna automatyzacja

Czkawka i bóle głowy związane z ręcznymi zadaniami mogą być przytłaczające dla nowych sprzedawców.

Jako sprzedawca jesteś przeciążony mnóstwem ręcznych zadań związanych z optymalizacją aukcji, prowadzeniem nowych kampanii, wyświetlaniem reklam i proszeniem o opinie przez e-mail.

Funkcja automatyzacji Jungle Scout wykonuje za Ciebie całą ciężką pracę. Po pierwsze, automatyzuje reklamy PPC i optymalizuje je. Po drugie, funkcja automatyzacji recenzji wysyła automatyczne prośby o recenzję do klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W ten sposób Jungle Scout oszczędza godziny pracy, automatyzując takie zadania.

Asystent AI Jungle Scout: Otwarta integracja AI

Jungle Scout wkroczył do świata Open AI, integrując technologię sztucznej inteligencji z narzędziem do tworzenia list.

Ta nowo zintegrowana technologia sztucznej inteligencji umożliwia użytkownikom generowanie i optymalizację listy produktów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Otrzymuje dane z najlepszych ofert Amazon na rynku.

Asysta AI pomaga copywriterom w generowaniu kuszących elementów tekstu reklamy, które obejmują tytuły, słowa kluczowe, obrazy, funkcje i opisy produktów. Integracja sztucznej inteligencji z Jungle Scout pomoże firmom podejmować świadome decyzje i uzyskiwać dokładniejsze wyniki.

Najlepsza część? Osoby niebędące rodzimymi użytkownikami języka angielskiego mogą bezproblemowo pisać listy produktów w języku angielskim, co jest konkurencyjne na rynku Amazon.

Cennik Jungle Scout

Jeśli zapytasz mnie o cenę Jungle Scout, powiedziałbym, że jest przystępna, ale trudna do zrozumienia.

Zarówno aplikacja internetowa Jungle Scout, jak i rozszerzenie Chrome mają różne plany cenowe.

W przypadku aplikacji internetowej Jungle Scout ma standardowy plan cenowy i pakietowy.

Przyjrzyjmy się najpierw tym planom cenowym:

Standardowe plany cenowe

Oto jak wyglądają plany standardowe:

Plan podstawowy: (kosztuje 49 USD miesięcznie lub 29 USD miesięcznie rocznie)

 • Rozszerzenie przeglądarki
 • Wynik możliwości
 • Śledzenie produktów
 • Kalkulator sprzedaży Amazon
 • Wyszukiwarka okazji
 • Baza danych produktów
 • Baza danych dostawców
 • Zwiadowca słów kluczowych
 • Analityka sprzedaży
 • Sortownik aukcji

Plan Suite: (Kosztuje 69 USD miesięcznie lub 49 USD miesięcznie rocznie)

 • Śledzenie produktów
 • Kalkulator sprzedaży Amazon
 • Historyczne śledzenie produktów do 3 miesięcy
 • Śledzenie rang
 • Konstruktor aukcji
 • Kierownik inwentaryzacji
 • Alerty
 • Śledzenie dostawców
 • Promocje

Plan profesjonalny (kosztuje 129 USD miesięcznie lub 84 USD miesięcznie rocznie)

 • Śledzenie produktów
 • Kalkulator sprzedaży Amazon
 • Historyczne śledzenie produktów do 6 miesięcy
 • Historyczne dane słów kluczowych do 2 lat
 • Śledzenie rang
 • Sortownik aukcji

Ceny pakietów

Cena pakietu oferuje niektóre zasoby edukacyjne wraz z funkcjami narzędzia. Trzy plany cenowe to:

1. Start-up Suite Plan kosztuje 189 USD za 3 miesiące

2. Entrepreneur Suite kosztuje 349 USD za 6 miesięcy

3. Freedom Builder Bootcamp kosztuje 999 USD za 12 miesięcy

Alternatywy Jungle Scout

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych konkurentów Jungle Scout:

# 1. Hel 10

Helium 10 to najlepsza alternatywa dla Jungle Scout. Oferuje funkcje, takie jak badanie produktów, badanie słów kluczowych, optymalizacja aukcji, śledzenie produktów i analityka sprzedaży.

Ponadto narzędzie jest bezpłatne przez 14 dni.

#2. Datahawk

Datahawk to kompleksowe oprogramowanie dla rynków Amazon, Walmart i eBay. Skutecznie śledzi słowa kluczowe, rankingi produktów i wydajność oraz przeprowadza badania produktów na podstawie ogromnej ilości danych.

To narzędzie analityczne eCommerce jest jednym z najlepszych w biznesie, jeśli chodzi o analizę konkurencji. Możesz zacząć od zażądania bezpłatnej wersji demonstracyjnej.

#3. Perpetua.io

Perpetua jest bardzo skoncentrowana na reklamach Amazon i reklamach sponsorowanych. To inteligentne oprogramowanie jest przystosowane do tworzenia, uruchamiania i optymalizowania reklam Amazon o wysokiej konwersji w ciągu kilku sekund.

Po skonfigurowaniu kampanii reklamowych możesz bezproblemowo śledzić kampanie reklamowe za pomocą ujednoliconego pulpitu analitycznego.

Notka autora

Zdecydowanie Jungle Scout jest jednym z najlepszych programów reklamowych Amazon dostępnych obecnie na rynku. Ogromna baza użytkowników licząca 600 000 przedsiębiorców świadczy o dziedzictwie tego narzędzia.

Narzędzie oferuje łatwy w użyciu interfejs i zaawansowane funkcje, takie jak optymalizacja, badanie produktów i badanie słów kluczowych. Niedawna integracja z Open AI jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność.

Podsumowując, Jungle Scout będzie Twoim wspaniałym przyjacielem w tworzeniu i uruchamianiu odnoszącego sukcesy biznesu Amazon. Nie wierzysz mi? Sprawdź studia przypadków za milion dolarów tutaj.

Następnie sprawdź niezwykłe narzędzia do śledzenia reklam dla marketerów.