Czy Raft jest na Xbox?

Redbeet Interactive, szwedzka firma, i Axolot Games wspólnie wydali grę wideo survival z otwartym światem zatytułowaną Raft. Gra została po raz pierwszy udostępniona do bezpłatnego pobrania na niezależnej platformie Itch.io w 2016 roku, a następnie została udostępniona jako tytuł wczesnego dostępu na platformie Steam 23 maja 2018 roku. Wraz z wydaniem ostatniego rozdziału gry w czerwcu 20, 2022, gra została usunięta z wczesnego dostępu i udostępniona w całości. Gra może być rozgrywana w trybie jednoosobowym lub wieloosobowym i jest rozgrywana zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek na ten temat, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak sprawdzić, czy to Raft na Xbox, a czy to Raft na urządzeniu mobilnym. Dowiesz się również, czy Raft pojawi się na Xbox One i czy możesz grać w Raft za pomocą kontrolera Xbox.

Czy Raft jest na Xbox?

Pomysł Rafta jest dość prosty. Grę rozpoczynasz sam na drewnianej tratwie na środku oceanu, bez widocznego brzegu. Jesteś zmuszony do zbierania tego, co unosi się wokół ciebie, ponieważ na początku nie masz żadnych zasobów. Możesz albo wskoczyć do wody i dopłynąć do miejsca, w którym znajdują się pływające obiekty, albo użyć haka, aby wciągnąć je w bezpieczne miejsce na tratwie. Raft jest dostępny na Steamie i wydaje się być idealną grą na Xboxa.

Na jakich urządzeniach działa Tratwa?

Od teraz Raft jest dostępny tylko na PC poprzez Parowy.

Czy Tratwa jest na urządzeniu mobilnym?

Nie, Raft nie jest dostępny na telefonach komórkowych. Złożoność gry nie pozwala na jej rozwój na urządzeniach mobilnych. Chociaż podobne gry, takie jak Raft, są dostępne na urządzeniach mobilnych.

Czy Tratwa jest na PS4?

Nie, Raft nie jest jeszcze dostępny na PS4. Wydanie Raft na PlayStation 4 nie zostało potwierdzone przez twórcę gry, firmę Redbeet Interactive. Tratwa może nie być dostępna dla graczy w PlayStation Store ze względu na niezwykle wymagającą fizykę gry i inne komponenty, które mogą być po prostu zbyt wymagające dla PS4.

Jak grać w gry na PC na konsoli Xbox?

System Windows może dystrybuować swoje dane wyjściowe do wielu wyświetlaczy i gadżetów. Korzystając z oficjalnego narzędzia Wireless Display firmy Microsoft, jest to zgodne ze wszystkimi konsolami Xbox One i nowymi Xbox Series X/S. Po podłączeniu możesz uruchomić dowolną grę na Steam, Epic, a nawet w samodzielnych instalacjach, używać kontrolera Xbox jako myszy na pulpicie systemu Windows i w inny sposób używać kontrolera tak, jakby był fizycznie podłączony do komputera. Zanim dowiesz się, czy jest to Raft na Xbox, zobaczmy, jak korzystać z narzędzia Wireless Display firmy Microsoft:

1. Pobierz Bezprzewodowy wyświetlacz ze sklepu Microsoft Store na konsoli Xbox.

2. Zaloguj się do komputera po zakończeniu instalacji konsoli Xbox.

3. Naciśnij klawisze Windows + A, aby otworzyć Centrum akcji.

4. Teraz kliknij przycisk Połącz szybkie działanie.

Uwaga: możesz uzyskać bezpośredni dostęp do ekranu Połącz, naciskając klawisze Windows + K.

5. Poczekaj kilka sekund, aby urządzenie zostało sparowane.

6. Kliknij swoje urządzenie Xbox, gdy pojawi się na liście.

7. Wybierz wyświetloną opcję Zezwalaj na wprowadzanie.

Czy Raft jest na Xbox?

Nie, Raft nie jest na Xbox. Tratwa może wydawać się idealna dla Xboxa, a jej przeniesienie powinno być proste, ale w chwili pisania tego tekstu niestety tak nie jest. Raft obecnie działa tylko na Steam Deck i jest dostępny tylko na PC (Steam).

Czy Raft trafi na Xbox One?

Może. Tratwa będzie dostępna na Xbox One; jednak deweloper Redbeet Interactive ani tego nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Prawdopodobnie Raft nie ukaże się na Xbox One, ponieważ należy do poprzedniej generacji konsol do gier.

Czy możesz grać w Raft z kontrolerem Xbox?

Nie, nie możesz grać w Raft za pomocą kontrolera Xbox. Kontrolery nie są oficjalnie wspierane przez Raft.

Czy Raft to przełącznik Nintendo?

Nie, Nintendo Switch nie ma Tratwy. Tratwa jest dostępna tylko na PC przez Steam. Jeśli znajdziesz Raft na Nintendo Switch, prawdopodobnie grasz w kopię oryginalnej gry.

Czy tratwa jest bezpłatna na Steam?

Nie, Raft nie jest darmowy na Steamie. Będziesz musiał zapłacić minimalną kwotę około 600 INR.

Czy Steam jest za darmo?

Tak, Steam można bezpłatnie pobrać i grać na komputerze.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, czy jest Raft na Xboksie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x