Dlaczego mój TikTok jest w trakcie sprawdzania?

Udostępnij teraz w social media:

Serwis społecznościowy o nazwie TikTok umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i znajdowanie filmów fabularnych. Opublikowanie filmu na TikTok może zająć dużo czasu i pracy, jeśli poważnie myślisz o zrobieniu tego i poszerzeniu grona fanów. Przed uruchomieniem musisz upewnić się, że wszystko jest idealne, w tym synchronizacja muzyki i tła. Ponieważ nie wszystko jest pod twoją kontrolą, negatywne rzeczy mogą się zdarzyć i zdarzają się od czasu do czasu. Chociaż są one rzadkie, błędy TikTok mogą być irytujące, gdy się pojawią. Wielu użytkowników zauważyło ostatnio, że TikTok częściej przegląda ich posty, przez co przesyłanie trwa dłużej lub wcale. Kilku użytkowników TikTok napotyka irytujące ostrzeżenia o niedostatecznej ocenie podczas próby opublikowania filmu. Nowe wpisy nie mają wyświetleń, a niektórzy użytkownicy zastanawiają się, czy zostali zablokowani w cieniu. Jeśli szukasz wskazówek, dlaczego mój TikTok jest sprawdzany, bądź na bieżąco! Przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak naprawić TikTok w trakcie sprawdzania i dlaczego Twój film jest w trakcie sprawdzania i nie można go udostępnić.

Dlaczego mój TikTok jest w trakcie sprawdzania?

Ta aplikacja zapewnia młodym ludziom forum do wyrażania siebie poprzez synchronizację ust, humor, taniec i inne środki. Filmy tworzone przez użytkowników mogą być również udostępniane innym osobom w ich lokalnej społeczności. Aplikacja jest znana ze swojego uzależniającego charakteru i wysokiego poziomu interakcji z dopasowanymi kanałami zabawnych krótkich filmów połączonych z muzyką i efektami dźwiękowymi. W dalszej części tego artykułu dowiesz się, dlaczego Twój TikTok jest poddawany przeglądowi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

  7 Potężny edytor GIF dla filmów TikTok, Instagram lub YouTube newsblog.pl

Czy wideo z 0 wyświetleniami zostanie poddane przeglądowi na TikToku?

TAk. The TIK Tok Mechanizm recenzji platformy jest często stosowany w przypadku większości filmów, które nie mają wyświetleń. Kiedy film jest publikowany po raz pierwszy, statystyki są często aktualizowane 12 do 24 godzin później. W rezultacie może upłynąć trochę czasu, zanim zobaczysz liczbę wyświetleń swojego ostatniego przesłanego materiału.

Dlaczego mój TikTok jest w trakcie sprawdzania?

Kiedy zobaczysz powiadomienie TikTok w trakcie sprawdzania, zwykle oznacza to, że coś zostało zgłoszone, najczęściej dotyczy przemocy, krwi lub niedokładnych informacji na drażliwy temat. Ten problem może być prawdopodobnie wynikiem błędu, chociaż rzeczywista przyczyna jego sporadycznego występowania jest nieznana. Aplikację TikTok można ponownie uruchomić, aby sprawdzić, czy powiadomienie zniknie, a wideo wróci do normalnego stanu, ale jeśli sam TikTok ma problem, być może trzeba będzie poczekać, aż naprawią go wewnętrznie.

 • Materiały o charakterze jednoznacznie seksualnym lub materiały dla dorosłych: pomimo ustawowego wymogu wieku powyżej 13 lat, TikTok to strona internetowa przeznaczona dla użytkowników w każdym wieku i umożliwiająca konsumpcję materiałów przez szerokie grono odbiorców, w tym dzieci. Z wielu powodów nie można przesyłać treści dla dorosłych ani treści pornograficznych w bezpiecznym środowisku cyfrowym, takim jak to. W ten sposób zapraszasz aplikację do usunięcia Twojego filmu lub wyświetlenia powiadomienia TikTok Video Under Review.

 • Filmy zawierające przemoc: Treści przedstawiające przemoc i rozlew krwi to kolejny czynnik w powiadomieniu „TikTok Video Under Review”. Może to być szkodliwe dla wszystkich zaangażowanych osób, zwłaszcza jeśli osoba po drugiej stronie ekranu jest nieletnia w wieku poniżej 15 lat.

 • Filmy, które przedstawiają lub nawołują do przestępstw lub naruszają moralność: zabrania się wyświetlania materiałów z brutalnymi przestępstwami, ponieważ może to nieumyślnie wpłynąć na dzieci.

 • Naruszenie praw autorskich: jest to mętny region, w którym dokładne przepisy nie są jasne, dlatego często jest to problem, który dotyczy ogólnie wielu innych aplikacji, a TikTok w szczególności. Tworzenie materiałów wideo i innych form, które naruszają prawa autorskie własności intelektualnej, jest niedozwolone.

Dlaczego mój film jest wciąż w trakcie sprawdzania TikTok?

Chociaż czasami się to zdarza, okres przeglądu może być krótszy lub dłuższy niż typowe 48 godzin. W ostatnim czasie kilku użytkowników odkryło, że TikTok umieścił ich ostatnio przesłane filmy w recenzji i są tam zamknięci na wiele godzin. Możesz otrzymać shadowban, tymczasowy ban, a nawet permanentny ban, jeśli po ocenie wideo zostanie uznane za niewłaściwe.

Dlaczego TikTok mówi, że ten film jest w trakcie sprawdzania i nie można go udostępnić?

Oświadczenie TikTok „Film w trakcie sprawdzania i nie można go udostępnić” jest dość irytujące. Dzięki temu filmy, które w przeciwnym razie byłyby widoczne dla innych osób, nie mogą być publikowane. Powiadomienie o treści „Film w trakcie sprawdzania i nie można go udostępnić” wskazuje, że automatyczne moduły śledzące TikTok oznaczyły film jako prawdopodobnie seksualny lub nieprzyzwoity. Następnie przełożony zbada to i zdecyduje, czy jest do zaakceptowania.

Dlaczego film z 0 wyświetleniami TikTok jest w trakcie sprawdzania?

Zobaczmy, dlaczego Twój film wideo jest sprawdzany, mimo że ma 0 wyświetleń:

 • Możliwe, że niska jakość Twojego filmu wideo uniemożliwia innym oglądanie go. Aby ustalić, czy materiał na TikTok jest zgodny ze standardami, sztuczna inteligencja bada ogólne oświetlenie, grafikę i dźwięk klipu. Jeśli algorytm stwierdzi, że Twój film jest nieodpowiedni, nie będzie go aktywnie promować. Dlatego powinieneś publikować wysokiej jakości filmy na TikTok.
 • Duplikat materiału lub użycie przez firmę niedozwolonego gadżetu to dwie kolejne przyczyny braku wyświetleń filmu.

 • TikTok zabrania również użytkownikom udostępniania czegokolwiek, co jest chronione prawami własności intelektualnej, więc upewnij się, że przesyłane filmy są unikalne lub nie są chronione.
 • Zabraniają również używania określonych hashtagów lub przedmiotów, takich jak broń.
 • Ponadto mechanizm recenzji platformy TikTok często wpływa na większość filmów, które mają 0 wyświetleń. Kiedy film jest publikowany po raz pierwszy, statystyki są często aktualizowane 12 do 24 godzin później. W rezultacie może upłynąć trochę czasu, zanim zobaczysz liczbę wyświetleń swojego ostatniego przesłanego materiału.

Jak długo TikTok jest sprawdzany?

Ocena powinna zająć tylko od 2 do 48 godzin. W rzadkich przypadkach może to potrwać tydzień.

Jak długo filmy są sprawdzane na TikTok?

Ze względu na ogromną ilość publikowanych treści sukces TikTok doprowadził do wydłużenia czasu potrzebnego na ocenę filmów. Jeśli film został usunięty z TikTok, zbadanie go zajmie około 48 godzin. Czasami jednak trwa to dłużej niż 48 godzin.

Jak naprawić TikTok w trakcie sprawdzania?

Teraz, gdy wiesz, jak długo filmy są sprawdzane na TikTok, daj nam znać, jak naprawić TikTok w trakcie sprawdzania. Oto kilka poprawek, które należy wypróbować, jeśli Twój TikTok jest w trakcie sprawdzania:

 • Po pięciu minutach przekonwertuj film na prywatny, jeśli nadal jest sprawdzany. Po 30 do 45 minutach odwróć go z powrotem do publiczności.
 • W ostateczności możesz też poczekać do zakończenia procedury sprawdzania.
 • Patrząc na liczbę osób, które otrzymały powiadomienie o przeglądzie, przyczyną może być również problem z systemem. Możliwe, że w takim przypadku będziesz musiał poczekać, aż TikTok rozwiąże problem.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, dlaczego mój TikTok jest sprawdzany. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x