Jak bezproblemowo przenieść wiadomości WhatsApp na nowy telefon

Po przejściu na nowy telefon musisz podjąć kilka kroków, aby zachować wszystkie dane ze starego urządzenia. Rzeczy takie jak zdjęcia i aplikacje są stosunkowo łatwe do przesłania, ale co z wiadomościami WhatsApp? W końcu prawdopodobnie chcesz zachować historię czatów WhatsApp. Dokładnie tam iMyFone iTransor dla WhatsApp wchodzi.

Aplikacja działa na wszystkich rodzajach telefonów, umożliwiając łatwe przenoszenie WhatsApp na nowy telefon bez konieczności korzystania z innych frustrujących i żmudnych narzędzi do przesyłania. iMyFone iTransor dla WhatsApp obsługuje urządzenia z systemem Android i iOS, dzięki czemu możesz przenosić się z jednego systemu operacyjnego na drugi lub na telefon z tym samym systemem operacyjnym. Bez względu na konfigurację, iMyFone iTransor dla WhatsApp powinien z łatwością na to pozwolić Transfer, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie WhatsApp.

Narzędzie to wykracza poza zwykłe przenoszenie historii wiadomości. Korzystając z iMyFone iTransor dla WhatsApp, możesz również wykonać kopię zapasową wszystkich swoich wiadomości na komputerze (na wypadek zgubienia telefonu lub jego kradzieży) i możesz łatwo przywrócić wiadomości na nowe urządzenie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Być może najlepszą rzeczą w iMyFone iTransor dla WhatsApp, w przeciwieństwie do niektórych innych narzędzi, jest to, że jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść wiadomości ze starego urządzenia na nowe. Interfejs użytkownika jako całość jest dobrze zaprojektowany, a po jego otwarciu powinieneś od razu zrozumieć, jak to wszystko działa.

Oto jak samodzielnie przenieść wiadomości WhatsApp na nowy telefon:

Podłącz urządzenia do komputera za pomocą kabla USB.

Ekran połączenia iTransor dla WhatsApp

Po wykryciu telefonów naciśnij przycisk „Transfer” w interfejsie użytkownika.

Strona postępu iTransor

Poczekaj, aż transfer się zakończy, a następnie naciśnij przycisk „Gotowe”, aby ponownie uruchomić urządzenie – po czym będziesz mógł zobaczyć wiadomości WhatsApp na nowym telefonie.

Ukończono postęp aplikacji iTransor

iMyFone iTransor dla WhatsApp to także wszechstronna aplikacja. Obecnie WhatsApp jest używany do znacznie więcej niż tylko czatów tekstowych. Na szczęście aplikacja przesyła również zdjęcia, filmy i załączniki na nowe urządzenie. Nigdy nie będziesz musiał się martwić, że nie będziesz mieć dostępu do tych załączników w dół.

Przechowywanie kopii zapasowych wiadomości na komputerze zamiast w chmurze ma wiele zalet. Na przykład nie będziesz musiał martwić się o takie rzeczy, jak zużycie pamięci w chmurze. Możesz także uzyskać dostęp do historii wiadomości, a nawet wydrukować swoje wiadomości za pomocą aplikacji iTransor Lite. Możesz też użyć tej usługi w połączeniu z usługą w chmurze, aby mieć wiele kopii zapasowych przez cały czas, zapewniając bezpieczeństwo i dźwięk wiadomości.

Jeśli szukasz przewodnika krok po kroku, jak płynnie przenieść WhatsApp z iPhone’a na Androida, możesz Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej.

Jeśli regularnie zmieniasz telefony, martwisz się, że zgubisz urządzenie lub zostanie ono skradzione, lub po prostu chcesz mieć pewność, że historia wiadomości zostanie bezpiecznie przeniesiona na nowe urządzenie, iMyFone iTransor dla WhatsApp jest najlepszym rozwiązaniem. Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat prosto ze strony iMyFone.