Jak długo trwa usunięcie konta Discord?

Discord to narzędzie do przesyłania wiadomości stworzone specjalnie dla graczy, aby komunikować się ze sobą podczas grania w gry. Ale teraz Discord jest tak szeroko stosowany, że nawet ludzie, którzy nie grają w gry, mogą z niego skorzystać. Dzięki prostemu interfejsowi Discord, każdy może skonfigurować serwery czatu i komunikować się ze znajomymi lub nieznajomymi za pomocą tekstu, dźwięku i wideo. Discord jest dostępny na wszystkich platformach bezpłatnie. Dzięki tym funkcjom Discord stał się najlepszą platformą w swojej branży i nowym filarem komunikacji online dla wielu użytkowników. Czy jesteś użytkownikiem Discord, który nie używa go zbyt często i zastanawiasz się, ile czasu zajmuje usunięcie konta Discord? A jak trwale usunąć swoje konto Discord? Jeśli jesteś kimś, kto szuka więcej informacji związanych z kontem Discord, przedstawiamy pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, na przykład, ile czasu zajmuje samozniszczenie konta Discord i jaka jest różnica między wyłączeniem a usunięciem konto Discord.

Jak długo trwa usunięcie konta Discord?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, ile czasu zajmuje usunięcie konta Discord i jak długo trwa samozniszczenie konta Discord. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Kim jest założyciel Discord?

Discord został założony przez Jasona Citrona i Stana Vishnevskiy, aby rozwiązać problem graczy na całym świecie. Discord jest stworzony specjalnie dla graczy, którzy mogą komunikować się ze sobą podczas wspólnego grania w gry.

Jaka jest różnica między wyłączeniem a usunięciem konta Discord?

Musiałeś się zastanawiać, jaka jest różnica między wyłączeniem a usunięciem konta Discord, a która jest dla Ciebie bardziej odpowiednia podczas rozważania opuszczenia platformy.

  • Wyłączenie konta Discord oznacza pauzę. Gdy wyłączysz konto, możesz otrzymywać zaproszenia do znajomych, a adres e-mail powiązany z Twoim kontem Discord nie będzie już otrzymywać żadnych powiadomień. Możesz także ponownie aktywować wyłączone konto, logując się na to konto Discord.

  • Jeśli jednak usuniesz swoje konto, wszystkie Twoje dane zostaną trwale usunięte. A usunięcie konta jest ostateczne i nie można go cofnąć w przyszłości.

Czy usunięcie wiadomości Discord powoduje usunięcie jej dla wszystkich?

Tak, jeśli usuń wiadomość w Discord, zostanie ona usunięta dla wszystkich. Nawet ta wiadomość jest również usuwana z serwera Discord. Ale kiedy usuniesz wiadomość na serwerze, wszyscy zostaną powiadomieni o usunięciu wiadomości i mogą zapytać, dlaczego to zrobiłeś. Zamiast tego możesz edytować swoje wiadomości, jeśli wysłałeś niewłaściwą wiadomość.

Jak wyłączyć swoje konto Discord?

Jeśli nie używasz już Discorda, wyłącz swoje konto. Ponieważ jeśli wyłączyłeś swoje konto, możesz je ponownie aktywować w przyszłości, jeśli chcesz. Wyłączenie konta Discord to prosty proces, który wymaga tylko kilku kliknięć. Zanim dowiesz się, ile czasu zajmuje usunięcie konta Discord, zobaczmy przewodnik dotyczący wyłączania konta Discord w kilku prostych krokach.

Opcja I: Korzystanie z wersji na komputer lub strony internetowej

Jeśli używasz Discord głównie na komputerze lub w Internecie, możesz wyłączyć swoje konto Discord za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji Discord Desktop. Zobaczmy kroki.

1. Odwiedź Witryna Discord w Twojej przeglądarce.

2. Zaloguj się na swoje konto Discord, używając zarejestrowanych danych logowania.

3. Kliknij ikonę koła zębatego ustawień w lewym dolnym rogu obok nazwy użytkownika Discord.

4. Kliknij Moje konto.

5. Następnie kliknij opcję Wyłącz konto.

6. Wprowadź hasło do konta Discord i kliknij Wyłącz konto.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, ile czasu zajmuje usunięcie konta Discord.

Opcja II: Korzystanie z aplikacji mobilnej

Czy korzystasz z Discorda głównie za pomocą aplikacji mobilnej Discord? Jeśli tak, możesz wyłączyć swoje konto Discord za pomocą aplikacji Discord na telefonie. Zobaczmy procedurę krok po kroku.

1. Otwórz aplikację Discord na swoim iOS lub Android urządzenie.

2. Zaloguj się na swoje konto Discord, używając swoich danych logowania.

3. Po zalogowaniu dotknij ikony hamburgera w lewym górnym rogu ekranu.

4. Następnie z dolnego paska nawigacyjnego dotknij swojego awatara Discord, aby uzyskać dostęp do ustawień użytkownika.

5. Teraz dotknij Moje konto.

6. Przesuń palcem w dół i dotknij opcji Wyłącz konto.

7. Wprowadź swoje hasło Discord i dotknij Wyłącz.

Jak trwale usunąć swoje konto Discord?

Zobaczmy, jak trwale usunąć konto Discord na telefonie.

Uwaga: pamiętaj, że jeśli jesteś właścicielem serwera, musisz go usunąć lub przekazać komuś innemu, ponieważ nie będziesz w stanie usunąć swojego konta z Discord, jeśli nadal kontrolujesz serwer.

1. Uruchom aplikację Discord na swoim telefonie.

Uwaga: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto.

2. Stuknij ikonę hamburgera > zakładkę Discord avatar.

3. Następnie stuknij w Moje konto > Usuń konto.

4. Wprowadź swoje hasło Discord i dotknij Usuń.

Jak natychmiast usunąć swoje konto Discord?

Możesz usunąć swoje konto Discord za pomocą powyższych kroków.

Jak długo trwa usunięcie konta Discord?

Discord może usunąć konta, które nie były używane dłużej niż dwa lata lub dłużej. Ale otrzymasz e-mail lub wiadomość tekstowa informująca, że ​​Twoje konto zostanie usunięte, gdy tylko będzie nieaktywne przez dwa lata. A jeśli nadal nie będzie odpowiedzi z Twojej strony, Twoje konto zostanie usunięte.

Co się stanie, gdy usuniesz konto Discord?

Kiedy usuniesz swoje konto Discord, Discord zmieni nazwę użytkownika na termin Usunięty Użytkownik, aby zapewnić Ci anonimowość. Ponadto wiadomości, które wysłałeś wcześniej, pozostają nieskasowane, zachowując przepływ obu bezpośrednie prywatne wiadomości i rozmowy grupowe. Jeśli chcesz usunąć swoje wiadomości, usuń je pojedynczo przed usunięciem konta.

Jak długo trwa samozniszczenie konta Discord?

Discord usunie Twoje konto, jeśli było nieaktywne przez ponad dwa lata, a Ty nie podjąłeś żadnych działań pomimo otrzymania ostrzeżenia.

Czy Discord usuwa konta?

Tak, Discord usuwa wszystkie nieaktywne i naruszające konta.

Jak długo trwa wyłączenie na Discordzie?

Kiedy usuniesz swoje konto Discord, Twoje konto zostanie najpierw wyłączone i pozostanie na 14 dni. Jeśli nie zalogujesz się na swoje konto Discord w ciągu tych 14 dni, zostanie ono trwale usunięte.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się o tym, ile czasu zajmuje usunięcie konta Discord i jak długo trwa samozniszczenie konta Discord. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x