Tworzenie dzwonka na iPhone’a jest łatwe dzięki tym 8 narzędziom

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, możesz ustawić swoje ulubione dzwonki zamiast domyślnych dźwięków dołączonych do telefonu komórkowego. Stwórz swój ulubiony dzwonek iPhone’a za pomocą najlepszych narzędzi.

Niewątpliwie iPhone ma jedną z najlepszych i najbardziej imponujących kolekcji dzwonków. Nawet użytkownicy telefonów komórkowych z Androidem uwielbiają pobierać domyślne dzwonki iPhone’a i ustawiać je na swoich telefonach.

Wyobraź sobie, że jesteś w tłumie, gdy dzwoni czyjś iPhone i sprawdzasz swój telefon. To może być bardzo frustrujące, że kilku użytkowników tworzy i ustawia dzwonki według własnego wyboru.

Łatwo jest polegać na aplikacjach do tworzenia dzwonków na iPhone’a, ale znalezienie odpowiedniego jest trudne. Trzeba znać cechy aplikacji, które mogą idealnie dopasować się do ich wymagań.

Zacznijmy więc swoją muzyczną podróż od tych niestandardowych aplikacji dzwonków.

iRingg

iRingg może pomóc w natychmiastowym tworzeniu dzwonków na iPhone’a bez iTunes. Użytkownicy mogą zrobić dzwonek i przenieść go na swoje iPhone’y bez wiedzy technicznej. Kreator dzwonków do iPhone’a może łatwo zmienić wszystko dzięki technologii 6-Sense.

Celem jest zaoferowanie nowego doświadczenia w gromadzeniu nawyków słuchowych i danych użytkowników. iRingg zaleca użytkownikom dzwonki za pomocą algorytmu uczenia się danych, który może szybko analizować i przewidywać elementy i ścieżki.

Możliwe jest również dodanie osobistego akcentu do dzwonków za pomocą SndMoji™, używając fajnych efektów dźwiękowych, aby zmienić wygląd, nastrój i nastrój użytkowników. Użytkownicy mogą wyszukiwać dzwonki z YouTube lub SoundCloud bez naruszania praw autorskich. Po zakończeniu szybko prześlij go do iPhone’a za pomocą technologii αWiFi lub UCB, aby ustawić domyślne dzwonki.

Ułatwienia

Twórz dzwonki na swoje iPhone’y za pomocą Ułatwienia w kilka sekund podczas pobierania dźwięków z filmów z YouTube, komputera lub SoundCloud. Użytkownicy mogą również dodawać efekty specjalne i eksportować wyniki końcowe do iPoda, iPada lub iPhone’a. Jest również kompatybilny z Windows 8.1, 8.7, 10 i 11.

EaseUs pozwala użytkownikom tworzyć dzwonki na iPhone’a przy użyciu różnych plików wideo i audio, konwertując je do formatów WMA, MP3, WAV, OGG, FLAC, AAC, AIF i M4R. Użytkownicy mogą wyodrębnić filmy z YouTube lub muzykę SoundCloud, aby przekonwertować je na dzwonki zgodnie z wymaganiami. Łatwo jest również dodawać efekty specjalne, aby tworzyć spersonalizowane dzwonki.

Niepowtarzalne i unikalne dzwonki pozwalają użytkownikom zintegrować nagranie z dzwonkami, zmienić nazwę tonu, dostosować głośność, wyświetlić podgląd wyniku, zanikać znaki (wprowadzać lub zanikać) i dodawać efekty dźwiękowe. Łatwo jest również przesłać wyniki bezpośrednio do iPhone’a lub zapisać je na komputerze.

TunesGo

Teraz trzymaj wokół siebie ulubioną muzykę, aby się bawić w dowolnym momencie TunesGo. Narzędzie umożliwia przesyłanie utworów, naprawianie tagów muzycznych, tworzenie dzwonków iPhone’a, tworzenie kopii zapasowych biblioteki muzycznej i usuwanie duplikatów utworów bez pobierania iTunes.

TunesGo to świetne narzędzie, które umożliwia użytkownikom natychmiastowe przesyłanie filmów, muzyki i innych multimediów. Użytkownicy mogą konwertować pliki do dowolnego kompatybilnego formatu i zachować jakość dźwięku. Celem jest tworzenie niestandardowych dzwonków na Androida i iPhone’a bez żadnych ograniczeń.

Użytkownicy mogą edytować informacje o muzyce, pomijać duplikaty i zachować oryginalną muzykę bez zajmowania dodatkowej przestrzeni dyskowej. Weź ulubioną muzykę, dostosuj ją, usuń lub edytuj części i natychmiast uzyskaj żądany dzwonek.

Kreator dzwonków

Ringtones Maker – aplikacja do dzwonków to miejsce, w którym można łatwo spersonalizować dzwonek w telefonie komórkowym bez żadnego połączenia z komputerem lub komputerem. Użytkownicy mogą ustawić zebrane utwory i łatwo je ustawić jako dzwonek. Aplikacja zawiera kilka funkcji, takich jak aktualizacja w czasie rzeczywistym zabawnego dzwonka, popularnego dzwonka, dzwonka SMS itp. za pomocą iTunes i GarageBand.

Obejmuje również wszystkie modele iPhone’a od iPhone’a 4s do iPhone’a 13, 13 Max lub 13 Pro w bardzo szczegółowy sposób. Użytkownicy mogą wybrać wideo, wyodrębnić dźwięk, zaimportować go za pomocą Uniform Type Identifiers (UTI), przesłać go do telefonu, przyciąć dzwonki, ustawić dźwięk jako dźwięk ładowania i udostępnić go, jeśli chcesz.

Syncios

Syncios to narzędzie do zarządzania dla telefonów komórkowych z systemem Android i iOS, umożliwiające użytkownikom szybkie przywracanie lub tworzenie kopii zapasowych kontaktów, muzyki, zdjęć, wiadomości, połączeń, aplikacji, e-booków i tak dalej. Zarządza również plikami muzycznymi, aby powielać lub edytować szczegóły utworu.

Uniwersalny menedżer mobilny działa jako dostępne i pomocne narzędzia, takie jak konwerter HEIC na JPG, ekspres dzwonków, kompresja zdjęć, konwersja wideo i konwersja audio. Aby przekonwertować muzykę na dzwonki, można przekonwertować pliki audio do formatu M4A, MP3, AAC, CAF, M4R itp. Pliki wideo można również łatwo przekonwertować do standardowego MP4 jako dzwonki.

Klideo

Klideo to narzędzie do tworzenia dzwonków na iPhone’a, które pozwala bezpłatnie dodać melodię do smartfona. Internetowy program do tworzenia dzwonków na iPhone’a jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi, takimi jak Android, iOS, Windows i macOS.

Użytkownicy mogą przesłać ścieżkę muzyczną lub plik z Dysku Google lub Dropbox, gdzie narzędzie automatycznie wyodrębni dźwięk. Przytnij dźwięk ręcznie, ustawiając czas lub używając suwaka. Łatwo jest korzystać z różnych funkcji i odpowiednio wybierać dźwięk. Po zakończeniu pobierz dzwonek i przenieś do pamięci w chmurze lub na urządzenie osobiste.

Muzyka Na Dzwonek

Twórz dzwonki z muzyki lub filmów za darmo na iOS za pomocą Muzyka Na Dzwonek bez żadnego komputera. Jest to łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala użytkownikom konwertować wideo lub muzykę na dzwonki. Aplikacja zawiera kilka funkcji, takich jak Fade in i Fade out. Wraz z nim użytkownicy mogą edytować metadane eksportowanych plików M4A, konwertować je z biblioteki iTunes i łatwo tworzyć dzwonki.

Ja też

Ja też to świetny sposób na zrobienie dzwonka iPhone’a z formatów wideo i audio przed przesłaniem go do telefonu. Wraz z nim narzędzie obsługuje iPada, a typy iPhone’a przesyłają dzwonek do iTunes. Można również łatwo przycinać segmenty wideo i audio, regulować głośność i korzystać z kilku dostępnych funkcji.

Wbudowany odtwarzacz umożliwia również konwersję plików obsługujących iPhone 3G do najnowszych, iOS 7 i iPad Air. Przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia obsługę i natychmiastowe dodawanie utworów lub filmów.

Wniosek

Teraz nadszedł czas, aby się wyróżnić, stworzyć dzwonek i cieszyć się ulubionymi liniami, gdy zadzwoni telefon. Zacznij od pobrania kreatora dzwonków na iPhone’a i stwórz własny.

x