Jak dodać link do TikTok Bio

Chińska korporacja ByteDance jest właścicielem TikTok, znanego również jako Douyin w Chinach, który jest krótką platformą do hostingu wideo. Oferuje wybór tworzonych przez użytkowników krótkich filmów, które mają długość od 15 sekund do dziesięciu minut i należą do kategorii komedii, tańca, sztuczek, żartów i rozrywki. Zagraniczny wariant Douyin nazywa się TikTok. Przedstawienie się nowym obserwatorom w swoim biografii jest łatwe, co ułatwia ludziom znalezienie Twojej strony podczas korzystania z funkcji wyszukiwania w aplikacji. To, co chcesz powiedzieć światu w swoim biografii TikTok, określi, jak dobrze jest napisane. Podobnie jak na Instagramie i Twitterze, dobra biografia TikTok powinna dać użytkownikom posmak tego, kim jesteś lub co robisz. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek na ten temat, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak dodać link do biografii TikTok i udostępnić link w TikTok. Dowiesz się również, dlaczego nie możesz umieścić linku w swoim biografii TikTok i jak dodać link do biografii TikTok bez konta biznesowego.

Jak dodać link do TikTok Bio

Dla firm i przedsiębiorstw TikTok oferuje mnóstwo opcji. Włączenie TikTok do planu marketingowego ma sens, ponieważ może zwiększyć zaangażowanie, ekspozycję marki, a nawet sprzedaż. Twoja obecność w mediach społecznościowych to skuteczna technika docierania do nowych odbiorców i przekształcania ich w płacących klientów. Jeśli nie poprawiłeś swojego profilu TikTok ani nie umieściłeś linku firmy do swojego biografii, możesz przepuścić tysiące dolarów potencjalnych przychodów. Klikalny link w biografiach sieci społecznościowych ułatwia wysyłanie obserwatorów do Twojej witryny, gdzie możesz zachęcić ich, aby dowiedzieli się więcej o Tobie, przejrzeli Twoje produkty, a nawet dokonali zakupu. W tym artykule dowiesz się, jak dodać link do biografii TikTok. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Gdzie jest Link w TikTok Bio?

Link do wyrażenia w bio i hashtag #LinkInBio są wspólne. Sugeruje to, że biografia użytkownika zawiera link. Będziesz musiał przejść do żądanego profilu i zobaczyć link w biografii profilu. Ten link może prowadzić do ich strony internetowej lub dowolnej innej platformy mediów społecznościowych.

Jak uzyskać link TikTok?

Istnieją dwa sposoby skopiowania adresu URL konta z aplikacji TikTok:

Opcja I: poprzez ustawienia

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim Android lub iOS urządzenie przenośne.

2. Stuknij w Profil zakładka z dolnego paska.

3. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu.

4. Następnie dotknij Ustawienia i prywatność.

5. Stuknij w Udostępnij profil.

6. Stuknij łącze Kopiuj.

Opcja II: poprzez sekcję edycji profilu

1. Uruchom aplikację TikTok i dotknij karty Profil > Edytuj profil.

2. Stuknij ikonę kopiowania obok linku do Twojego profilu pod Twoją nazwą użytkownika.

Jak udostępniasz link w TikTok?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak udostępnić link w TikTok. Udostępnianie materiałów bliskim, znajomym lub obserwatorom na TikTok to gwarantowana strategia zwiększenia oglądalności i poszerzenia grona fanów, szczególnie jeśli chcesz zarabiać na swoim koncie. Oto jak udostępnić link w TikTok:

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie.

2. Teraz otwórz żądany film TikTok, z którym chcesz się podzielić.

3. Stuknij ikonę Udostępnij.

4. Stuknij w Kopiuj łącze, aby skopiować łącze do tego filmu.

5. Wklej link w dowolnym miejscu, w którym chcesz udostępnić.

Jak dodać link do TikTok Bio?

Daj nam znać, jak dodać link do biografii TikTok. Podobnie jak na Instagramie, TikTok umożliwia umieszczanie linków w biografii. Korzystając z tej funkcji, możesz łatwo dodać klikalny link do swojego profilu. Wykonaj następujące kroki, aby dodać link do biografii TikTok:

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie.

2. Stuknij w Profil w prawym dolnym rogu, aby uzyskać dostęp do ekranu profilu.

3. Stuknij w Edytuj profil.

4. Stuknij w Bio.

5. Wpisz lub wklej żądany link w odpowiednim polu.

6. Następnie dotknij Zapisz.

Jak zrobić klikalny link w TikTok Bio?

Będziesz musiał założyć konto firmowe, aby link był klikalny w biografii. Oto jak możesz to zrobić krok po kroku:

1. Uruchom TikTok i dotknij zakładki Profil> ikona hamburgera> Ustawienia i prywatność.

2. Następnie dotknij Konto.

3. Stuknij w Przełącz na konto biznesowe.

4 Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces przełączania się na konto firmowe.

5. Wróć do swojego profilu, aby zobaczyć klikalny link w swoim profilu.

Dlaczego nie możesz umieścić linku w swoim biografii TikTok?

Teraz, gdy wiesz, jak dodać link do biografii TikTok, zobaczmy, dlaczego nie możesz umieścić linku w biografii. Może być kilka powodów, dla których nie możesz dodać linku do strony internetowej do swojej biografii.

  • Nie masz konta firmowego: obecnie tylko użytkownicy kont firmowych mogą uzyskać dostęp do funkcji linku do witryny. Zidentyfikuj swoje konto firmowe poprzez weryfikację.

  • Twoje dane poniżej 1000: Konta firmowe mające mniej niż 1000 obserwujących nie mogą już zawierać linków do ich biografii ze względu na aktualizację, która została udostępniona w styczniu 2022 roku. Aby zmniejszyć spam, utworzono tę aktualizację.

  • Twój kraj zamieszkania nie ma dostępu do funkcji linku do witryny: Wreszcie, jeśli spełniasz powyższe warunki, ale nadal nie możesz korzystać z funkcji linku do witryny, możliwe, że procedura rejestracji firmy nie została jeszcze zakończona. Tylko Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Rosja, Indonezja i Kanada mają dostęp do połączeń kont firmowych.

Ilu obserwujących potrzebujesz, aby dodać link na TikTok?

Potrzebujesz więcej niż 1000 obserwujących, aby dodać link w TikTok. Konta firmowe można zarejestrować tylko wtedy, gdy mają co najmniej 1000 obserwujących, dlatego nie można dodać linków, jeśli liczba obserwujących jest mniejsza.

Czy potrzebujesz 1000 obserwujących, aby dodać link na TikTok?

Tak, potrzebujesz 1000 obserwujących, aby dodać link w TikTok.

Jak dodać link do swojego biografii TikTok bez konta biznesowego?

Bez konta biznesowego nie możesz połączyć się z inną witryną w swoim biografii TikTok. Konto firmowe jest podstawowym warunkiem dodania linku do strony internetowej do biografii.

Nie, nie możesz umieszczać linków w komentarzach TikTok. Twoje komentarze w TikTok będą teraz usuwane, jeśli zawierają określone frazy, takie jak sklep, link, bio lub Instagram.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak dodać link do biografii TikTok. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x