Udostępnij teraz w social media:


Aplikacje iMessage to głównie aplikacje z naklejkami. Istnieje niewielki wybór rzeczywistych produktywnych aplikacji, ale kategoria naklejek jest bardziej popularna. Nie mamy nic przeciwko naklejkom, ale średnia aplikacja do naklejek kosztuje 0,99 USD i zależy od tego, ile z nich zamierzasz kupić. Musisz ostrożnie wybierać pakiety naklejek. Jeśli nie jesteś zbyt podekscytowany naklejkami na iMessages, wypróbuj niestandardowe style wiadomości. Jest to bezpłatna aplikacja iMessage, która umożliwia zmianę czcionki i tła wysyłanych bąbelków wiadomości.

Zainstaluj niestandardowe style wiadomości i otwórz wątek konwersacji iMessage. Stuknij przycisk App Store obok pola wprowadzania tekstu, aby otworzyć szufladę aplikacji.

Sprawdź -   Jak przenieść aplikacje na nowe urządzenie z Androidem

Stuknij panel Niestandardowe style wiadomości i wpisz wiadomość. Masz do wyboru szereg czcionek i tła. Opcje czcionek są nieco ograniczone, ale wybór tła jest dość bogaty. Czcionka będzie czarna lub biała. Brak dostępnych opcji kolorów dla czcionki. Aplikacja wybiera odpowiedni kolor czcionki na podstawie wybranego tła i nie masz w tym nic do powiedzenia.

Wysyłanie niestandardowych stylów wiadomości

Tła mają złożone wzory i kilka gradientów. Wpisana wiadomość w połączeniu z wybranym i wysłanym tłem pojawią się w panelu „Ostatnie”. Umożliwia to ponowne wysłanie tej samej wiadomości bez konieczności wpisywania jej lub wybierania czcionki i tła.

Twój odbiorca nie musi mieć zainstalowanych niestandardowych stylów wiadomości w telefonie, aby zobaczyć stylizowaną wiadomość. Tła nie zawierają tła w jednolitym kolorze. Niektóre czcionki wydają się być w stylach „Pogrubienie” i „Kursywa”, jednak istnieje niekompletny zestaw czcionek z dostępnymi odmianami pogrubienia i kursywy.

Sprawdź -   Jak włączyć tryb ciemny dla Slacka na iPhonie i Androidzie

Zainstaluj niestandardowe style wiadomości z App Store