Jak grać w gry Jackbox online z zoomem

Udostępnij teraz w social media:

Fajna rzecz Cyfrowe gry towarzyskie typu Jackbox tylko jedna osoba musi je posiadać i prowadzić. Aby grać ze znajomymi i rodziną, możesz po prostu udostępnić im swój ekran w Zoom. Następnie mogą grać w tę grę za pośrednictwem dowolnej przeglądarki na dowolnym smartfonie, tablecie lub komputerze.

Idealna gra imprezowa online

Gry typu jackbox zostały stworzone z myślą o osobach. Kilka osób gromadzi się wokół ekranu, otwiera stronę internetową na swoich smartfonach i wtedy każdy może grać. Tylko osoba hostująca grę musi ją posiadać.

Dzięki Zoom (lub dowolnej innej aplikacji do udostępniania ekranu) możesz przesyłać strumieniowo ekran, aby każdy mógł go zobaczyć i grać w gry Jackbox online.

Niezależnie od tego, czy piszesz rodzinne dowcipy, konkurujesz z niegrzecznymi rysunkami, czy próbujesz dowiedzieć się, kto kłamie, mówiąc o byciu tajemniczym kosmitą, gry Jackbox są doskonałą platformą do gier społecznościowych. Są teraz szczególnie pomocne, ponieważ oferują przyjemny sposób na kontaktowanie się z rodziną i przyjaciółmi.

  Jak działa skanowanie odcisków palców na wyświetlaczu?

Jak zacząć grać

Gry typu jackbox zazwyczaj są dostarczane w „pakietach imprezowych” składających się z pół tuzina gier cyfrowych. Każdy z nich przeznaczony jest dla czterech do dziesięciu graczy. Pakiety to najbardziej opłacalny sposób na rozpoczęcie imprezy Jackbox. Od czasu do czasu można też kupić większość pakietów imprezowych. Zawsze możesz też kupić określone gry pojedynczo, gdziekolwiek są one dostępne.

Te gry są wieloplatformowe, więc działają na wszystkim, od komputerów PC z systemem Windows i Mac, po konsole do gier i dekodery. Możesz znaleźć oficjalne produkty Jackbox na Steam, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Nintendo Switch, Apple TV i iPad, Amazon Fire TV, Humble Store, Fanatical, Epic Games, Comcast Xfinity, Mac App Store i Android TV .

Aby rozpocząć korzystanie z Jackbox przez Zoom, kup wybrane gry lub pakiety Jackbox w dowolnym sklepie cyfrowym na komputerze PC lub Mac. Na przykład możesz je kupić Parowy, albo Epic Games lub Aplikacja Sklepy. Ponownie, musisz tylko raz kupić grę – Twoi znajomi i rodzina mogą grać za darmo, nawet jeśli nie posiadają kopii.

  Jak utworzyć skrót klawiaturowy dla stron Chrome

Zainstaluj grę na swoim komputerze (nikt inny nie będzie musiał tego robić, aby grać). Gdy jest już uruchomiony, możesz przesyłać go znajomym i rodzinie za pomocą Zoom. Możesz także użyć dowolnego innego preferowanego oprogramowania do udostępniania ekranu, w tym Steam Remote Play Together.

Jak grać w gry Jackbox na Zoom

Gdy Twoja gra Jackbox jest uruchomiona na komputerze PC lub Mac, Twoi znajomi będą musieli zobaczyć Twój ekran, aby zagrać w tę grę. W Zoom jest to łatwe; właśnie kliknij „Pobierz” pod „Zoom Client for Meetings” w witrynie, a następnie zainstaluj ją.

Zaloguj się na swoje konto Zoom w aplikacji, a następnie kliknij „Nowe spotkanie”.

Kliknij

Gdy spotkanie jest otwarte, kliknij „Zaproś”, aby wysłać zaproszenia do każdego, kogo chcesz dołączyć. Gdy wszyscy wezmą udział w spotkaniu Zoom, kliknij „Udostępnij ekran”.

  Jak naprawić czarną kamerę internetową

Kliknij

W wyskakującym okienku wybierz grę Jackbox, którą używasz na swoim komputerze. Upewnij się, że włączyłeś opcję „Udostępnij dźwięk komputera”, aby Twoi znajomi słyszeli grę, a następnie kliknij „Udostępnij”.

Kliknij grę Jackbox, kliknij pole obok

Po udostępnieniu okna gry Jackbox wszyscy inni będą musieli otworzyć własne przeglądarki, przejdź do Jackbox.tvi wpisz czteroliterowy kod wyświetlony na ekranie. Gdy wszyscy są w grze i widzą Twój ekran, możesz grać w Jackbox!

Kod pokoju Jackbox.

x