Jak grać w PUBG Mobile na Windows 10

Playerunknown’s Battle Grounds to gra na PC, która kosztuje 30 $ do grania na komputerze. Jest to wersja mobilna, jednak jest darmowa i wydaje się, że niektórzy gracze wolą ją od wersji na komputery stacjonarne. Nie jest tajemnicą, że możesz uruchamiać aplikacje mobilne na komputerze stacjonarnym, jeśli chcesz uruchomić emulator i z tego samego powodu gracze zdołali uruchomić PUBG mobile na Windows 10.

Oczywiście nie każdy może uruchamiać gry za pośrednictwem emulatorów, dlatego właśnie Tencent, twórcy PUBG mobile, wydali własny, łatwy w instalacji emulator, który może uruchamiać PUBG w systemie Windows 10. Jest w wersji beta, ale korzystanie z niego jest tak proste, jak instalowanie aplikacji i uruchamianie jej.

PUBG Mobile na Windows 10

Pobierz emulator z Witryna Tencent tutaj. Jest to prosty plik EXE, który musisz uruchomić. Ściągnie emulator, a następnie pliki gry. Dosłownie nie jest potrzebna żadna interwencja w Twoim imieniu.

Najpierw zainstaluje kumpla Tencent Gaming. Gdy to nastąpi, kliknij przycisk Start.

Po zainstalowaniu pobierze pliki dla PUBG Mobile. W zależności od połączenia internetowego może to chwilę potrwać.

Gdy to zrobisz, zobaczysz następujący ekran. Ten emulator jest zbudowany w bardzo konkretnym celu; grać w PUBG mobile w systemie Windows 10, co oznacza, że ​​już wie, że masz klawiaturę i ta klawiatura jest już skonfigurowana. Nie będziesz mieć zbyt wielu klawiszy sterujących do skonfigurowania, ale możesz trochę majstrować przy rozdzielczości, zwłaszcza jeśli masz komputer, na którym można uruchamiać gry w jakości HD.

Powinniśmy wspomnieć, że tylko dlatego, że uruchamiasz grę mobilną na komputerze stacjonarnym, nie oznacza to automatycznie, że będziesz mógł grać na najwyższych dostępnych ustawieniach. Nie dzieje się tak niezależnie od tego, w który emulator lub w którą grę grasz. Podobnie emulator kumpla Tencent Gaming ma ograniczenia sprzętowe, jeśli chodzi o jakość grafiki.

Gra działa tak, jak na telefonie komórkowym. Możesz grać jako gość lub możesz połączyć swoje konto na Facebooku. Zasady są takie same, ale sterowanie jest oczywiście inne. Istnieje wsparcie dla kontrolera, jeśli go masz. Dodatkowo emulator pozwala nagrywać rozgrywkę, robić zrzuty ekranu, a nawet grać w trybie pełnego ekranu.

Czemu?

PUBG jest dostępne na Windows 10 w sklepie Steam. Może to kosztować trochę pieniędzy, ale ma taką samą cenę jak Minecraft, więc nie jest dokładnie drogi. To nasuwa pytanie, dlaczego możesz chcieć zagrać w mobilną wersję gry na komputerze, zamiast grać w wersję na komputer.

Niektórzy gracze mogą po prostu preferować wersję mobilną, ale nie mają urządzenia mobilnego, na którym można uruchomić grę, np. IPhone 6 nie może jej uruchomić. Niezależnie od tego, masz prosty sposób na grę w PUBG mobile na Windows 10 i jest to świetny sposób na demonstrację gry, jeśli zastanawiasz się, czy spodoba ci się pełna wersja na komputery.