12/05/2021

Jak grać w YouTube z ekranu blokady na iOS

Udostępnij teraz w social media:

Aplikacja YouTube przestaje grać, jeśli zablokujesz telefon. W systemie Android jest to dość łatwe do obejścia, ponieważ system operacyjny nie ma tak wielu ograniczeń, a aplikacje mogą je obejść. Na iOS opcje są ograniczone, chyba że jailbreakujesz telefon, ale niewielu ludzi jailbreakuje iPhone’y tylko z jednego małego powodu. Przez jakiś czas można było korzystać z mobilnej wersji YouTube w przeglądarce mobilnej, ale to już nie działa. To powiedziawszy, nadal masz dwa sposoby odtwarzania YouTube z ekranu blokady na iOS.

Przeglądarka Dolphin

YouTube na komórki, gdy jest dostępny w dowolnej innej przeglądarce internetowej, przestanie odtwarzać filmy po zablokowaniu ekranu. Wyjątkiem jest przeglądarka Dolphin. Jeśli uzyskujesz dostęp do mobilnego serwisu YouTube w Dolphin, możesz zablokować swój iPhone, a następnie stuknąć przycisk Odtwórz na ekranie blokady, aby rozpocząć odtwarzanie wybranego wideo.

Sprawdź -   Jak naprawić powolną prędkość Internetu w systemie Windows 10

Musi

Jeśli Dolphin nie działa dla Ciebie, możesz spróbować aplikację Musi. Jest bezpłatny, ale zawiera reklamy, które można usunąć, dokonując zakupu w aplikacji. Karta Wyszukaj umożliwia wyszukiwanie w serwisie YouTube filmu do odtworzenia. Nie możesz wyjść z aplikacji, ale po odtworzeniu wideo możesz zablokować iPhone’a i będzie on nadal odtwarzany.

Wadą korzystania z Musi jest to, że nie można odtwarzać / wstrzymywać odtwarzanego wideo na ekranie blokady. Aplikacja nie łączy się z elementami sterującymi muzyką w Centrum sterowania i nie dodaje odtwarzacza do ekranu blokady. Za każdym razem, gdy chcesz wstrzymać wideo, będziesz musiał odblokować iPhone’a i użyć aplikacji, aby go wstrzymać.

Sprawdź -   Jak odtwarzać muzykę z centrum sterowania w systemie iOS 10

Około dwa lata temu działało to również w Operze. Wygląda na to, że przeglądarki o minimalnej liczbie funkcji i / lub małej liczbie funkcji mogą nadal odtwarzać YouTube w tle. Przeglądarka Dolphin jest lekka i nie próbuje nawet otwierać aplikacji YouTube, gdy odwiedzasz mobilną wersję YouTube. Przeglądarka jest naprawdę lepszą opcją, ale jeśli to nie działa, poszukaj innych lekkich przeglądarek i mogą działać.

Firefox i Chrome nie będą pasować do rachunku. Safari też nie.

Odtwarzanie YouTube z ekranu blokady z pewnością oszczędza baterię. Aplikacja nie odtwarza wideo, a ponieważ telefon jest zablokowany, wyłączony ekran również pomaga oszczędzać baterię. Jeśli zastanawiasz się, czy jest to legalne, tak jest. Jesteś dobry, o ile nie pobierasz filmów z YouTube.

Sprawdź -   Ustaw niestandardową głośność i czas drzemki dla poszczególnych alarmów w iOS [Jailbreak]

x