Jak kontrolować odtwarzanie YouTube Chromecast z centrum sterowania w systemie iOS

Korzystanie z Chromecasta z urządzenia z systemem Android jest znacznie lepsze niż korzystanie z Chromecasta z urządzenia z systemem iOS. Integracja Chromecasta jest wbudowana w całym systemie Android i obsługuje ją prawie wszystkie aplikacje Google. Tego samego nie można powiedzieć o aplikacjach Google na iOS. iOS nie ustala priorytetów Chromecasta, tak jak Google. Nawet jeśli pozwoliłoby to na pewną swobodę, iOS jest nadal bardzo restrykcyjnym systemem operacyjnym. Jednak krok po kroku Google ulepsza obsługę Chromecasta dla swojej aplikacji na iOS. Ostatnia aktualizacja umożliwia teraz sterowanie odtwarzaniem Chromecasta w YouTube z Centrum sterowania w iOS.

Otwórz aplikację YouTube i odtwórz wideo. Kliknij przycisk Cast, aby rozpocząć przesyłanie. Możesz zamknąć aplikację YouTube, a przesyłanie będzie kontynuowane.

Przesuń palcem w górę od dołu, aby wyświetlić Centrum sterowania, a następnie przesuń palcem w lewo, aby przejść do elementów sterowania multimediami / muzyką. Elementy sterujące multimediami zostaną połączone z aplikacją YouTube wraz z miniaturą odtwarzanego wideo. Jest pasek postępu, ale nie można go użyć, aby przejść do innej pozycji w filmie.

Przycisk odtwarzania / wstrzymania umożliwia odtworzenie / wstrzymanie wideo, pod warunkiem, że przesyłanie zostało już rozpoczęte z poziomu aplikacji. Jeśli nie rozpocząłeś przesyłania z YouTube, nie będziesz w stanie sterować aplikacją z Centrum sterowania. Ponadto nie można rozpocząć ani zatrzymać przesyłania z Centrum sterowania. Należy to zrobić z poziomu aplikacji YouTube.

Przyciski do tyłu i do przodu umożliwiają przejście do następnego sugerowanego filmu lub następnego / poprzedniego filmu w kolejce lub na liście odtwarzania.

Wreszcie, możesz kontrolować głośność za pomocą suwaka na dole. Może zwiększyć / zmniejszyć głośność telewizora lub monitora, do którego jest podłączony Chromecast.

Jest bardzo mało prawdopodobne, aby iOS kiedykolwiek oferował taki sam poziom obsługi Chromecasta, co Android. Aplikacje Google i inne aplikacje innych firm to naprawdę jedyny sposób, w jaki każdy, kto ma urządzenie z systemem iOS, może korzystać z Chromecasta, więc małe zmiany, takie jak ta, mają znaczenie.

x