Jak korzystać z naklejki na czacie na Instagramie

Instagram ma interaktywne naklejki, które możesz dodawać do opowiadań. Naklejki pozwalają dodawać ankiety, zadawać pytania, a ostatnio zapraszać użytkowników do grupy czatu. Naklejka na czacie na Instagramie pozwala każdemu, kto przegląda Twoją historię, dołączyć do rozmowy. Ponieważ historia będzie oglądana przez kilka osób, wszyscy będą mogli poprosić o dołączenie do rozmowy i będzie to czat grupowy. Oto jak to działa.

Naklejka na czacie na Instagramie

Otwórz Instagram i dotknij przycisku aparatu w lewym górnym rogu lub po prostu przesuń w prawo. Zrób zdjęcie lub nagranie wideo – to zależy od Ciebie. Na ekranie edycji dotknij przycisku naklejki i poszukaj naklejki „Czat”. Stuknij, aby dodać do swojej historii.

Możesz nadać wątkowi czatu nazwę, którą powinieneś zrobić, jeśli szukasz lepszego zaangażowania. U góry pojawi się przycisk koła kolorów, który po stuknięciu zmieni kolor naklejki na czacie. Gdy skończysz, udostępnij obraz swojej historii lub podziel się nim z grupą przyjaciół.

Jeśli Twoja historia jest publiczna, każdy, kto ją zobaczy, będzie mógł poprosić o dołączenie do wątku na czacie. Od Ciebie zależy, czy zezwolisz komuś na dołączenie do czatu. Twoja historia może być publiczna, ale rozmowy są nadal prywatne.

Jak wspomniano wcześniej, wątek czatu będzie czatem grupowym, jeśli więcej niż jedna osoba poprosi o dołączenie do niego. Należy o tym pamiętać, ponieważ niezależnie od tego, jaką rozmowę prowadzisz, będziesz ją prowadzić z wieloma osobami. To nie jest rozmowa jeden na jednego.

Historie na Instagramie wygasają po 24 godzinach, ale wątek na czacie pozostanie. Nie ma daty ważności. Możesz go usunąć tak jak każdy inny wątek na czacie, ale nie usuwa to rozmowy dla innych osób. Nadal mogą to kontynuować.

Ta funkcja jest w trakcie wdrażania. Jeśli nie widzisz go w szufladzie z naklejkami, a wyszukiwanie nic nie pokazuje, daj mu kilka dni i powinno się pojawić. W międzyczasie istnieje kilka innych interaktywnych naklejek, które możesz wypróbować. Naklejka ankiety jest całkiem dobra, jeśli chcesz nawiązać kontakt z każdym, kto ogląda twoją historię. Inne interaktywne naklejki pozwalają zadawać widzom pytanie, pozwalają zadawać pytania lub po prostu dodają odliczanie do wydarzenia i zachęcają użytkowników, aby wrócili po więcej treści.

x