Jak nagrać Discord Audio

Discord to świetna platforma dla graczy i innych społeczności do spotkań i rozmów, oferująca bezpłatną komunikację tekstową i głosową. Discord nie oferuje opcji nagrywania tych rozmów, ale jest to możliwe przy użyciu rozwiązań innych firm. Oto jak.

Zanim zaczniesz, powinieneś mieć świadomość, że w wielu miejscach na świecie nielegalne jest nagrywanie innych osób bez ich zgody. Upewnij się, że masz pozwolenie wszystkich stron uczestniczących w rozmowie, zanim użyjesz którejkolwiek z wymienionych tutaj metod.

Musisz również upewnić się, że poprawnie skonfigurowałeś ustawienia mikrofonu w Discord, aby umożliwić Ci rozmowę z innymi. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł rozmawiać na swoim serwerze Discord (lub będziesz mógł nagrywać siebie na czacie z innymi użytkownikami).

Korzystanie z Craig Chat Bot do nagrywania dźwięku Discord

Jeśli zarządzasz własnym serwerem Discord, możesz użyć bota czatu Craig, aby łatwo nagrywać dźwięk Discord. Ten bot siedzi na serwerze i jest gotowy na zaproszenie do pokojów rozmów głosowych w celu nagrywania rozmów za pomocą kilku poleceń tekstowych.

Nie martw się też o niemoralne nagrania – Craig nie nagra bez widocznej wytwórni, która wskaże, kiedy to nagrywa. Nie tylko nagrywa rozmowę z innymi, ale także nagrywa każdego użytkownika jako oddzielne ścieżki audio, co znacznie ułatwia edycję lub wycinanie określonych głośników, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Aby użyć Craiga, musisz najpierw zaprosić bota na swój serwer. Udaj się do Witryna Craig i kliknij link „Zaproś Craiga na swój serwer Discord”, aby rozpocząć.

Naciśnij Zaproś Craiga na swój serwer Discord, aby rozpocząć proces dołączania

Spowoduje to przejście do strony autoryzacji serwera Discord. Musisz dać Craigowi pozwolenie na dołączenie do twojego serwera, zanim zaczniesz go używać.

Aby to zrobić, wybierz swój serwer z listy „Dodaj bota do”, a następnie kliknij „Autoryzuj”, aby zezwolić botowi na dołączenie.

Wybierz serwer Discord, a następnie naciśnij Autoryzuj, aby bot Craig dołączył do twojego serwera

Jeśli proces się powiedzie, na serwerze powinna pojawić się wiadomość o dołączeniu do „Craig”. Na tym etapie dalsza konfiguracja nie jest konieczna – możesz od razu zacząć używać Craiga, aby rozpocząć nagrywanie kanałów audio.

Aby to zrobić, wprowadź kanał audio i wpisz: craig :, dołącz, aby rozpocząć.

Polecenie dołączenia bota Discord Craig

Craig wejdzie na kanał i natychmiast rozpocznie nagrywanie – nazwa użytkownika bota powinna się zmienić, aby to odzwierciedlić. Usłyszysz również alert dźwiękowy od bota mówiący „teraz nagrywam”, aby potwierdzić.

Bot Discord Craig w stanie nagrywania

Aby zatrzymać nagrywanie Craiga, wpisz: craig :, zostaw. Zmusi to Craiga do opuszczenia kanału, na którym aktualnie się znajdujesz i zatrzymania nagrywania, chociaż nagrywanie na innych kanałach będzie kontynuowane.

Polecenie opuszczenia na serwerze Discord za pomocą bota nagrywającego Craig

Jeśli chcesz zatrzymać Craiga we wszystkich nagraniach kanałów, wpisz: craig :, stop, aby zmusić Craiga do zakończenia wszystkich nagrań.

Możesz użyć tego jako alternatywy dla polecenia opuszczenia, aby zakończyć nagrywanie Craiga, jeśli nagrywasz tylko na jednym kanale.

Polecenie zatrzymania dla bota Craig Discord

Kiedy zaczniesz nagrywać, otrzymasz prywatną wiadomość od samego bota Craiga, zawierającą linki do pobrania lub usunięcia rozmów.

Prywatna wiadomość od bota Craiga Discorda, z linkami do pobierania lub usuwania nagrań

Craig nagrywa do sześciu godzin na raz. Jeśli chcesz sprawdzić stan nagrania, możesz pobrać kopię nagrania aż do momentu pobrania pliku.

ZA pełna lista poleceń Craiga jest dostępny na stronie Craig, do której można szybko uzyskać dostęp, wpisując: craig :, help na kanale Discord. Spowoduje to wyświetlenie szybkiego łącza do witryny internetowej, na której można dowiedzieć się więcej o działaniu bota.

Używanie OBS do nagrywania Discord Audio

Jeśli nie jesteś właścicielem ani moderatorem serwera Discord, możesz nagrywać dźwięk Discord na swoim komputerze za pomocą oprogramowania Open Broadcaster (OBS). OBS jest często używany przez streamerów na Twitchu i YouTube do strumieniowego przesyłania gier i innych treści i jest swobodnie dostępny do użytku w Windows, Linux, i Prochowiec.

OBS robi to, przechwytując różne kanały audio i wideo, w tym dźwięk i wyświetlacz pulpitu, a także mikrofon. Możesz użyć tej samej funkcji do nagrywania dźwięku z kanału Discord (obok wejścia mikrofonowego), umożliwiając zapisanie rozmowy.

Aby nagrać dźwięk Discord w OBS, naciśnij ikonę plusa (+) w obszarze „Źródła” okna OBS. Z menu wybierz „Przechwytywanie wyjścia audio”, aby wybrać wyjście audio pulpitu do nagrywania.

Dodanie źródła wyjściowego w OBS

W oknie „Utwórz / Wybierz źródło”, nadaj swojemu źródłu dźwięku na pulpicie nazwę, a następnie naciśnij „OK”, aby potwierdzić.

W oknie Utwórz / wybierz źródło podaj nazwę źródła wyjściowego, a następnie naciśnij przycisk OK

Będziesz musiał wybrać urządzenie wyjściowe (na przykład głośniki lub słuchawki) z menu „Właściwości”. Wybierz odpowiednie urządzenie z menu rozwijanego „Urządzenie”, a następnie kliknij „OK”, aby potwierdzić.

Jeśli masz tylko jedno urządzenie wyjściowe, opcja „Domyślne” powinna być tutaj w porządku.

Potwierdź urządzenie przechwytujące, które ma być używane w oknie Właściwości, a następnie naciśnij przycisk OK, aby potwierdzić

Możesz sprawdzić, czy dźwięk jest prawidłowo przechwytywany, odtwarzając dźwięk na komputerze.

W sekcji „Mikser audio” w OBS, suwaki audio dla „Przechwytywania wyjścia audio” powinny się przesunąć, aby pokazać, że dźwięk jest odbierany i gotowy do nagrywania.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz użyć niebieskiego suwaka poniżej, aby zmniejszyć głośność nagrywania.

Pasek głośności dla źródła przechwytywania dźwięku OBS

Domyślnie pozycja „Mic / Aux” powinna znajdować się w sekcji „Audio Mixer”. Dzięki temu Twoja własna mowa zostanie nagrana wraz z innymi uczestnikami czatu.

Jeśli opcja nie jest dostępna, kliknij ikonę plusa (+) w obszarze „Źródła”, a następnie wybierz „Przechwytywanie wejścia audio”, aby dodać wejście mikrofonowe do nagrania. Jeśli wolisz zatrzymać nagrywanie mikrofonu, wybierz ikonę głośnika obok suwaka „Mic / Aux” lub „Audio Input Capture”.

Naciśnij ikonę wyciszenia / głośnika, aby wyciszyć mikrofon w OBS

Aby rozpocząć nagrywanie, kliknij przycisk „Rozpocznij nagrywanie” w sekcji „Sterowanie” w prawym dolnym rogu okna OBS.

naciśnij

Domyślnie OBS nagrywa dźwięk jako pusty plik wideo w formacie pliku MKV (chyba że nagrywasz pulpit jako dodatkowy strumień przechwytywania). Każde nagranie zostanie zapisane z nazwą pliku, która zawiera godzinę i datę nagrania.

Aby wyświetlić nagrane pliki, wybierz Plik> Pokaż nagrania z menu OBS.

Naciśnij Plik> Pokaż nagrania, aby wyświetlić nagrane pliki w OBS ”width =” 393 ″ height = ”253 ″ onload =” pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon (this); ”  onerror = ”this.onerror = null; pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon (this);”> </p>
<p> Jeśli chcesz nagrywać w innym formacie pliku, kliknij Ustawienia> Wyjście, a następnie wybierz alternatywę dla MKV z Menu rozwijane „Format nagrywania”. </p>
<p> <img class =

Zaktualizowano: 8 grudnia 2020 o 8:20