Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie?

Instagram to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się platform mediów społecznościowych. Pomogło to wielu influencerom zbudować ich społeczność online. Mimo to, jeśli Twoje konto zostanie usunięte, dla wielu z nich będzie to wielki chaos. Ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, czy można odzyskać usunięte konto na Instagramie, a nawet odzyskać trwale usunięte konto na Instagramie.

Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie?

W żaden sposób nie możesz odzyskać trwale usuniętego konta na Instagramie, a nawet Instagram nie może pomóc ci odzyskać konta. Możesz jednak odzyskać usunięte konto na Instagramie w ciągu 30 dni od usunięcia, wykonując czynności wymienione w dalszej części tego artykułu.

Co się stanie, gdy konto na Instagramie zostanie usunięte?

Za każdym razem, gdy konto na Instagramie zostanie usunięte:

  • Wszystkie informacje związane z kontem są usuwane z serwerów Instagrama.
  • Wszystkie zdjęcia, filmy, rolki i inne multimedia są trwale usuwane z konta.
  • Ponadto wszyscy obserwujący są usuwani, a polubienia i komentarze są usuwane.

Uwaga: Wszystkie wymienione powyżej nośniki są trwale usuwane i nie można ich odzyskać w żaden sposób.

Dlaczego usunięcie konta na Instagramie zajmuje miesiąc?

Instagram ma silny proces usuwania. Usuniętego konta i tak nie można go odzyskać. Tak więc Instagram daje ci 30 dni po rozpoczęciu procesu usuwania. Jeśli zmienisz zdanie w tym okresie, możesz zalogować się ponownie i zapisać swoje konto przed trwałym usunięciem.

Czy Twoje wiadomości są usuwane po usunięciu Instagrama?

Nie, jeśli chodzi o usuwanie aplikacji, żadne z Twoich multimediów, w tym wiadomości, zdjęcia, rolki ani filmy, nie zostaną usunięte po odinstalowaniu aplikacji z urządzenia z systemem Android. Ale jeśli trwale usuniesz swoje konto na Instagramie, wiadomości i wszystkie inne multimedia zostaną usunięte na zawsze i nie można ich odzyskać w żaden sposób.

Co widzą Twoi obserwatorzy po usunięciu Instagrama?

Mówiąc o usunięciu aplikacji, nie będzie żadnych zmian dla Twoich obserwatorów. Nadal będą mogli zobaczyć Twoje konto i zamieszczone na nim media. Ale jeśli na stałe usunąłeś swoje konto na Instagramie, Twoi obserwatorzy nie będą mogli wyszukiwać Twojego konta na Instagramie, a zatem nie będą mogli zobaczyć żadnych przesłanych przez Ciebie multimediów.

Czy mogę odzyskać usunięte konto na Instagramie?

Tak, możesz odzyskać swoje konto na Instagramie w ciągu 30 dni od usunięcia. Niestety, nie możesz odzyskać trwale usuniętego konta na Instagramie, a nawet Instagram nie może pomóc Ci odzyskać konta.

Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie?

Wykonaj poniższe czynności, aby odzyskać usunięte konto na Instagramie, jeśli odinstalowałeś również aplikację:

1. Otwórz aplikację Sklep Play na swoim urządzeniu.

2. Wyszukaj Instagram na pasku wyszukiwania i dotknij Zainstaluj.

3. Następnie otwórz aplikację.

4. Stuknij w Zaloguj się i wprowadź swoje dane logowania, aby zalogować się na swoje konto. Twoje konto zostanie natychmiast odzyskane.

Jak odzyskać trwale usunięte konto na Instagramie?

Jeśli Twoje konto zostało trwale usunięte, co oznacza, że ​​minęło 30 dni od usunięcia, nie ma możliwości odzyskania trwale usuniętego konta na Instagramie. Nawet zespół wsparcia Instagrama nie może Ci go odzyskać. Będziesz musiał utworzyć nowe konto na Instagramie, jeśli chcesz nadal korzystać z platformy Instagram.

Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie bez hasła?

Jeśli właśnie usunąłeś swoje konto na Instagramie i chcesz odzyskać usunięte konto na Instagramie w ciągu 30 dni od usunięcia, ale zapomniałeś hasła, możesz wykonać poniższe czynności, aby je odzyskać:

1. Otwórz aplikację Instagram.

2. Stuknij w opcję Zaloguj.

3. Następnie dotknij Uzyskaj pomoc przy logowaniu.

4. Wprowadź swoją nazwę użytkownika, adres e-mail lub telefon w polu i dotknij Dalej, jak pokazano.

5. Jeśli Twoje konto nie zostanie trwale usunięte, zobaczysz trzy opcje:

  • Wyślij e-mail
  • Wyślij SMS-a
  • Zaloguj się przez facebook

Wybierz jedną z nich, która jest dla Ciebie dostępna.

6A. Jeśli dotkniesz opcji Wyślij wiadomość e-mail, wiadomość e-mail z łączem do resetowania hasła zostanie wysłana na Twój zarejestrowany identyfikator e-mail.

6B. Jeśli dotkniesz Wyślij SMS, kod weryfikacyjny zostanie wysłany do Ciebie w wiadomości tekstowej. Musisz go wpisać w aplikacji Instagram, a będziesz mógł się zalogować.

6C. Jeśli dotkniesz Zaloguj się przez Facebooka, musisz wprowadzić dane logowania do swojego konta na Facebooku, które jest połączone z kontem na Instagramie.

Moje konto na Instagramie zostało dezaktywowane. Skontaktuj się z Centrum pomocy!

Jeśli Instagram dezaktywuje Twoje konto, podczas logowania zobaczysz opcję wniesienia odwołania, że ​​Instagram omyłkowo usunął Twoje konto. W takim przypadku Twoje konto zostanie ponownie sprawdzone. Jeśli okaże się, że jest wadliwy, pozostaje dezaktywowany. Możesz także przeczytać Wytyczne dla społeczności Instagrama przed złożeniem odwołania o ponowne sprawdzenie.

Czy mogę ponownie aktywować moje konto na Instagramie po 1 roku?

Tak, jeśli tymczasowo wyłączyłeś konto na Instagramie, możesz je ponownie aktywować nawet po roku. Nie ma ograniczeń czasowych na to samo.

Jak ponownie aktywować moje konto na Instagramie po usunięciu?

Tutaj są trzy warunki:

  • Jeśli tymczasowo wyłączyłeś swoje konto na Instagramie, możesz wprowadzić swoje dane logowania na stronie logowania na Instagramie, aby ponownie aktywować swoje konto, kiedy tylko chcesz.
  • Zgodnie z Polityką usuwania na Instagramie, będziesz mieć 30 dni na ponowne zalogowanie się po zakończeniu procesu usuwania. Jeśli przegapisz ten okres, nie ma możliwości odzyskania tego konta. Konto zniknie na zawsze.
  • Jeśli Instagram dezaktywował Twoje konto, ponieważ naruszyłeś wytyczne dla społeczności, musisz poczekać na okres, w którym Twoje konto zostanie dezaktywowane. Powiedzmy, że 30 dni. Wtedy będziesz mógł odzyskać swoje konto dopiero po 30 dniach.

Ile naruszeń potrzeba, aby zostać zbanowanym na Instagramie?

Instagram zasadniczo wysyła 3 ostrzeżenia na Twoje konto, jeśli naruszysz wytyczne dla społeczności. Jeśli nie wprowadzisz wymaganych zmian nawet po 2 ostrzeżeniach, Twoje konto zostanie usunięte lub dezaktywowane w zależności od Twoich działań naruszających zasady.

Jak długo Instagram będzie blokował moje konto?

Zasady reaktywacji Instagrama są bardzo surowe. Mogą zatrzymać Twoje konto wyłączone przez około 1 tydzień do 1 miesiąca.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak odzyskać usunięte konto na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x