Jak pobrać program Adobe Reader ze sklepu Microsoft Store

Wszyscy używamy plików PDF do różnych potrzeb, takich jak notatki szkolne, książki, życiorysy, rachunki, raporty medyczne, portfele inwestycyjne i nie tylko. Jako właściciel firmy lub profesjonalista możesz sporządzać umowy w formacie PDF, ponieważ są one bezpieczne i można je podpisać i zweryfikować.

Adobe Acrobat Reader to najpopularniejsza i najbardziej zaufana aplikacja do przeglądania, edytowania i tworzenia plików PDF. Można ją teraz pobrać ze sklepu Microsoft Store — dzięki temu jest to najlepszy sposób na szybkie i bezpieczne pobranie jej na komputer z systemem Windows 11. Sprawdźmy jak.

Co to jest Adobe Acrobat Reader DC?

Istnieje duża szansa, że ​​znasz program Adobe Acrobat Reader. Firma Adobe nie tylko wynalazła program Adobe Acrobat trzydzieści lat temu, ale także przenośny format dokumentu, czyli PDF, jak go nazywamy.

Ta rewolucja polegająca na przejściu z papieru na format cyfrowy umożliwiła cyfrowe udostępnianie tekstu i obrazów przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego formatu dokumentu. Być może przed wydrukowaniem zapisałeś dokument programu Word w formacie PDF, aby wydruk był zgodny z utworzonym dokumentem.

Obecnie program Adobe Reader stał się bezpłatnym, zaufanym światowym standardem umożliwiającym niezawodne przeglądanie, drukowanie, podpisywanie elektroniczne, udostępnianie i dodawanie adnotacji do plików PDF. A format pliku PDF, dzięki elastyczności rozmiaru, przenośności, jakości i standardom ISO 32000, cieszy się zaufaniem osób takich jak Ty i firm na całym świecie.

Program Adobe Reader umożliwia interakcję z całą zawartością PDF, podobnie jak formularz online. Możesz także dodawać muzykę i wideo do plików PDF, aby lekcja lub prezentacja była bardziej wciągająca. Co więcej, możesz wypełniać, podpisywać elektronicznie i blokować formularze i poufne dokumenty, które stracą ważność, jeśli ktoś spróbuje je edytować.

Na szczęście nie musisz już szukać w Internecie tego sprytnego i niezbędnego narzędzia. Program Adobe Reader można pobrać na komputer z systemem Windows 11 za pośrednictwem domyślnej aplikacji Microsoft Store.

Jak pobrać program Adobe Reader ze sklepu Microsoft na system Windows 11

Instalacja programu Adobe Reader na komputerze z systemem Windows 11 to tylko kwestia kilku kliknięć.

 • Otwórz sklep Microsoft Store na swoim komputerze, klikając jego ikonę na pasku zadań.
 • Wyszukaj program Adobe Reader w sklepie Microsoft Store.
 • Kliknij opcję Adobe Acrobat Reader DC, aby ją otworzyć.
 • Kliknij opcję Zainstaluj, aby pobrać aplikację Adobe Reader na komputer.
 • Minie kilka chwil, zanim przycisk Instaluj zmieni się na Zainstalowano.
 • Na pulpicie zostanie także zainstalowany skrót do programu Adobe Acrobat Reader. Możesz kliknąć to dwukrotnie, aby otworzyć i używać programu Adobe Reader dla plików PDF. Możesz też wyszukać Adobe Acrobat i otworzyć go.
 • Otóż ​​to. Teraz łatwo otwieraj, przeglądaj, drukuj i udostępniaj pliki PDF za darmo na komputerze z systemem Windows 11. Jeśli chcesz edytować, skanować, podpisywać elektronicznie i konwertować pliki, musisz wykupić subskrypcję wersji Adobe Pro.

  Dlaczego warto pobrać program Adobe Reader ze sklepu Microsoft Store

  Zgodzisz się, że nie ma nic prostszego niż pobranie programu Adobe Reader bezpośrednio ze sklepu Microsoft Store na komputerze. Łatwość obsługi i szybsze aktualizacje to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto pobierać aplikacje ze sklepu Microsoft Store na komputer z systemem Windows 11.

  Ponadto pobranie programu Adobe Reader ze sklepu Microsoft Store oznaczałoby możliwość dostępu do aplikacji na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Wystarczy używać tego samego konta Microsoft na każdym urządzeniu.

  Inne bezpieczne miejsca do pobrania programu Adobe Reader na komputer z systemem Windows 11

  Pobranie programu Adobe Reader z bezpiecznego źródła, takiego jak Microsoft Store, to świetny sposób na uniknięcie zainfekowania komputera wirusem. Chociaż istnieje wiele witryn internetowych oferujących możliwość pobrania programu Adobe Reader, najlepszą i najbezpieczniejszą alternatywą dla sklepu Microsoft Store jest oficjalna witryna Adobe Readera.

  Czy warto pobrać program Adobe Reader?

  Program Adobe Reader udowodnił swoją skuteczność jako kompleksowe rozwiązanie do pracy z dokumentami PDF. Znajduje się również w naszej rekomendacji najlepszych czytników plików PDF.

  Możesz jednak nie chcieć używać programu Adobe Reader, ponieważ nie chcesz płacić za jego wersję Pro. Może się też zdarzyć, że będziesz potrzebować czytnika plików PDF do otwierania, przeglądania i drukowania plików PDF od czasu do czasu.

  Obecnie popularne przeglądarki, takie jak Chrome, Microsoft Edge i Firefox, są wyposażone we własne wbudowane czytniki plików PDF. Adobe również oferuje Rozszerzenia Chrome i Edge dla aplikacji, więc być może wcale nie będziesz potrzebować programu Adobe Reader.

  Jednak na całym świecie Adobe Reader pozostaje preferowanym i popularnym czytnikiem plików PDF wśród użytkowników dbających o jakość i wiodących firm. Ponadto, jeśli nie chcesz otwierać plików PDF online w przeglądarce, dobrym i bezpiecznym wyborem będzie Adobe Reader.

  Pobierz program Adobe Reader, aby lepiej pracować z plikami PDF

  Bez wątpienia program Adobe Reader to doskonały wybór do pracy z dokumentami PDF i zarządzania nimi. Jest darmowy, poręczny i ma prosty i łatwy w użyciu interfejs. Pobierz go ze sklepu Microsoft Store i wypróbuj.

  x