Udostępnij teraz w social media:

Programy telewizyjne mogą mieć naprawdę przyjemne napisy początkowe. Game of Thrones jest jednym z oczywistych przykładów, ale intro do serialu trwa ponad minutę. Trzeba się zastanawiać, ilu ludzi dobrowolnie przesiadałoby się z całą sprawą, gdyby dano im możliwość pominięcia. To samo można powiedzieć o każdym programie telewizyjnym. Intro jest fajne przez pierwsze kilka razy, ale potem już nie tak bardzo. Jeśli grasz na Netflix, wstęp do dowolnego programu szybko staje się męczący. Spotykać się Netflix Skipper; może pominąć wprowadzenie do programu telewizyjnego w serwisie Netflix, pod warunkiem, że oglądasz w przeglądarce.

Sprawdź -   Co to jest, jak to zrobić

Netflix Skipper jest dostępny dla obu Firefox i Chrom. To jest rozszerzenie open source.

Pomiń wprowadzenie do programu telewizyjnego

Zainstaluj Netflix Skipper i otwórz Netflix. Wybierz coś do obejrzenia, a rozszerzenie zajmie się resztą. Przez chwilę w odtwarzaczu wideo pojawi się alert „Pomiń wprowadzenie” lub „Pomiń podsumowanie”, zanim intro zostanie pominięte.

Rozszerzenie działa za każdym razem, a najlepsze jest to, że działa w programach, które mają standardowe intro na początku każdego odcinka, oraz w programach telewizyjnych, które często są otwarte. Wypróbowaliśmy to w obu typach programów.

W programie telewizyjnym ze standardową sceną początkową na początku wybraliśmy kryminalnie niedokładne Reign, a rozszerzenie za każdym razem pomijało intro. Na koncert z zimnym otwarciem wybraliśmy się z pierwszym odcinkiem Sherlocka. Rozszerzenie pozwoliło na rozegranie pierwszej sceny z koszmarem dr Watsona itp., A kiedy rozpoczęło się intro, całkowicie je pominęło.

Sprawdź -   Jak wyczyścić dane EXIF ​​z pliku JPEG w przeglądarce Firefox

Rozszerzenie nie tylko pomija intro, ale także podsumowuje poprzedni odcinek, który ponownie, jeśli bingujesz na Netflix, jest czymś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz.

Microsoft Edge

To rozszerzenie musi zostać opracowane dla Edge. Jest świetny w tym, co robi, ale Edge jest jedyną przeglądarką, która może odtwarzać Netflix w jakości HD, więc szkoda, że ​​Netflix Skipper nie jest dla niego dostępny. To prawda, Edge nie jest obecnie popularną przeglądarką i ma sens, że większość programistów po prostu ją ignoruje, ale jest to bardzo szczególny przypadek. To rozszerzenie jest przeznaczone dla Netflix i Edge, jako przeglądarka, ma przewagę nad innymi przeglądarkami, jeśli chodzi o tę konkretną usługę.

Sprawdź -   Jak używać naklejek Memoji na iPhonie i iPadzie

Nie możemy sobie życzyć, aby to była funkcja w aplikacji Netflix, biorąc pod uwagę, że wstępy do programów telewizyjnych nie są czymś, co twórcy treści chcą, abyś pomijał. Zamiast tego to rozszerzenie będzie musiało załatwić sprawę.