12/05/2021

Tunity to podobna do Shazam aplikacja, która przesyła dźwięk z kanału telewizyjnego na Twoje urządzenie

Udostępnij teraz w social media:

Shazam to bardzo popularna usługa, która pomaga identyfikować utwory. Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić usłudze posłuchać małego fragmentu tego, co jest odtwarzane w radiu lub telewizji, lub może dudniącym z czyichś słuchawek, i może poprawnie zidentyfikować piosenkę. Tunity to aplikacja na iOS i Androida, która robi coś podobnego, ale nie obsługuje dźwięku z kanałów telewizyjnych. Pomyśl o dowolnym scenariuszu, w którym siedzisz i wpatrujesz się w wyciszony telewizor. Może być wiadomość, powtórka twojego ulubionego filmu lub serialu, a może po prostu naprawdę interesujący dokument. Niestety, biorąc pod uwagę miejsce, w którym się znajdujesz, dźwięk jest wyciszony. Tutaj pojawia się Tunity; umożliwia skanowanie ekranu telewizora i strumieniowe przesyłanie dźwięku z tego kanału bezpośrednio do urządzenia z systemem Android lub telefonu iPhone.

Sprawdź -   Wordbase to gra słowna, która łączy w sobie Scrabble i Letterpress [Android]

Aby korzystać z Tunity, musisz mieć połączenie z Internetem, telewizor (głośność nie musi być słyszalna) i musisz zarejestrować się, aby korzystać z usługi. Możesz użyć swojego konta na Facebooku, aby się zarejestrować i zalogować do niego. Po zalogowaniu zezwól aplikacji na korzystanie z Twojej bieżącej lokalizacji i udziel jej dostępu do kamery (użytkownicy Androida udzielą tych uprawnień podczas instalowania aplikacji). Skieruj urządzenie na ekran telewizora i dotknij, aby rozpocząć skanowanie. Skanowanie kanału telewizyjnego zajmuje tylko jedną sekundę.

Jeśli zostanie wykryty poprawnie (i był w naszym teście), dźwięk zacznie grać. Jeśli przeskanowałeś nieobsługiwany kanał lub aplikacja nie była w stanie znaleźć kanału, który oglądałeś, da ci opcję wykonania nowego skanowania lub ręcznego wprowadzenia nazwy oglądanego kanału. Możesz kontrolować głośność i dodać kanał do zakładek, jeśli często słuchasz go na wyciszonym ekranie. Po zakończeniu oglądania / słuchania dotknij przekreślonego przycisku ekranowego, aby wyłączyć strumień audio.

Sprawdź -   Jak wykonać kopię zapasową klucza produktu Windows 10

Tunity obsługuje wiele popularnych kanałów, takich jak AMC, TNT, Food Network, ESPN i nie tylko. Niestety, HBO nie jest w miksie ani wiele kanałów, które dostaję w mojej części świata, ale możesz zgłosić kanał i poprosić o wsparcie.

Tunity_tunned_inTunity_channels

Aplikacja jest świetna do oglądania telewizji w kawiarni lub na siłowni, a nawet na lotnisku, pod warunkiem, że masz darmowe Wi-Fi.

Zainstaluj Tunity z App Store

Zainstaluj Tunity ze sklepu Google Play

x