Jak przełączyć się na chronologiczny kanał na Twitterze

Twitter był miejscem, w którym stale pojawiały się aktualizacje na żywo. Cokolwiek pojawiło się na Twojej osi czasu, odzwierciedlało to, kiedy coś zostało powiedziane. To właśnie początkowo odróżniało Twittera od innych sieci społecznościowych, ale wraz ze wzrostem liczby użytkowników Twittera wzrosły szumy w kanale przeciętnego użytkownika, a Twitter przełączył się na inną linię czasu, w której położono nacisk na ważne lub popularne tweety. Dopiero niedawno przywrócił możliwość przełączania się na chronologiczny kanał na Twitterze.

Kanał chronologiczny – sieć Twittera

Odwiedź Twittera w swojej przeglądarce. Aby przełączyć się na chronologiczny kanał Twittera, musisz przejść do nowej wersji serwisu Twitter. Nowy projekt strony internetowej jest oferowany użytkownikom do wypróbowania. Jeśli nie widzisz opcji wypróbowania nowego Twittera, będziesz musiał poczekać, aż się pojawi lub aż projekt zostanie udostępniony wszystkim.

Na swoim głównym kanale zobaczysz ten błyszczący przycisk.

Kliknij go iz menu wybierz opcję „Zamiast tego zobacz najnowsze tweety”, a nastąpi przełączenie na chronologiczny kanał Twittera.

Kanał chronologiczny – aplikacje na Twitterze

Możesz również uzyskać chronologiczny kanał Twittera w aplikacjach Twittera na iOS i Androida. Proces jest prawie podobny, ale nie wymaga włączenia żadnej nowej funkcji lub projektu. Aplikacje otrzymały tę funkcję jakiś czas temu i jest dostępna dla każdego.

Otwórz aplikację Twitter i spójrz na samą górę karty głównej. Zobaczysz tę samą błyszczącą ikonę, którą otrzymujesz na Twitterze w Internecie. Dotknij go iz menu, które zostanie otwarte, wybierz zamiast tego Zobacz najnowsze tweety. Twój kanał zostanie odświeżony i wyświetli elementy w porządku chronologicznym.

Ta opcja będzie się utrzymywać między różnymi sesjami, co oznacza, że ​​po ustawieniu kanału tak, aby wyświetlał tweety w porządku chronologicznym, będzie się go trzymał, chyba że zdecydujesz się go zmienić.

Widok Najpopularniejsze tweety nie jest zły. W rzeczywistości, jeśli jesteś na Twitterze poza godzinami pracy, tj. Kiedy większość ludzi śpi i jest bardzo mało prawdopodobne, że Twój kanał będzie często odświeżany, najlepsze tweety zapewniają, że masz coś nowego do czytania, regularnie, przez całą noc. Porządek chronologiczny nic takiego nie robi.

Najpopularniejsze tweety to również dobry sposób, aby dowiedzieć się, jakie wiadomości są popularne, nawet jeśli nie są one w stanie zyskać na popularności na całym świecie lub w całym kraju z własnym hashem.

Nowy układ Twittera dla stron internetowych wprowadza również zakładki do wersji internetowej i naprawdę nadszedł czas.