Jak ubiegać się o kartę Apple

Firma Apple ogłosiła własną kartę kredytową na początku 2019 r. Obecnie karta Apple Card jest dostępna dla coraz większej liczby osób. Oto jak złożyć wniosek, aby zdobyć tytanową kartę kredytową Apple.

Firma z Doliny Krzemowej zaczęła wprowadzać opcję rejestracji karty Apple Card na początku sierpnia 2019 r. Ponieważ pierwsze wdrożenie ma miejsce tylko w Stanach Zjednoczonych, możesz nie kwalifikować się do składania wniosków, dopóki Apple nie rozszerzy się na Twój region.

Ponieważ Apple Card działa głównie na iPhonie, Apple wymaga, aby telefon działał z systemem iOS 12.4 lub nowszym. Ta wersja systemu operacyjnego i wszystko, co po niej pojawi się, obejmuje obsługę karty Apple Card.

Złóż wniosek o kartę Apple

Kiedy będziesz gotowy, aby ubiegać się o Apple Card, otwórz aplikację „Wallet”. Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji na swoim iPhonie, przesuń palcem w dół na ekranie głównym i użyj funkcji wyszukiwania w centrum uwagi, aby ją zlokalizować.

iPhone Wybierz aplikację Apple Wallet

Następnie dotknij ikony „+” w prawym górnym rogu wyświetlacza.

Przycisk dodawania karty do portfela Apple iPhone

Na następnym ekranie wyjaśniono, że dodanie kart do Apple Pay umożliwia robienie zakupów za pomocą telefonu i Internetu. Wybierz „Kontynuuj”, aby przejść dalej.

iPhone Apple Wallet Stuknij Kontynuuj

Jeśli kwalifikujesz się do ubiegania się o kartę Apple Card, zobaczysz opcję dotyczącą karty kredytowej. Wybierz „Apple Card”, aby rozpocząć proces.

Portfel iPhone'a Wybierz Apple Card

Aplikacja Wallet wyjaśnia teraz, jakie funkcje oferuje karta Apple Card oraz informacje o oprocentowaniu od 12,99% do 23,99%. Zalecamy przeczytanie stawek i warunków karty Apple Card, a następnie dotknięcie „Kontynuuj”.

iPhone Wallet Apple Card Przeczytaj Warunki Stuknij Kontynuuj

Musisz teraz zweryfikować niektóre informacje o tożsamości. Najpierw upewnij się, że Twoje imię i nazwisko, data urodzenia i numer telefonu są prawidłowe. Wybierz „Dalej”, aby kontynuować.

Portfel iPhone Potwierdź swoje dane Stuknij Dalej

Po drugie, potwierdź swój adres zamieszkania. Informacje te są potrzebne do celów rozliczeniowych i raportu kredytowego. Wybierz „Dalej”.

Portfel iPhone Potwierdź swój adres

Następnie wprowadź ostatnie cztery cyfry numeru ubezpieczenia społecznego, a następnie wybierz „Dalej”.

Portfel iPhone'a - zweryfikuj swoją tożsamość

Na koniec wpisz swój roczny dochód, a następnie wybierz „Dalej”. Informacje te pomogą bankowi określić wysokość kredytu, który Ci udzieli.

Portfel iPhone'a Wprowadź roczny dochód

Zanim Goldman Sachs uruchomi Twój kredyt, Apple przedstawia warunki korzystania z karty, jej politykę prywatności, umowy dotyczące oprogramowania i nie tylko. Sugerujemy przeczytanie ich, a następnie wybranie „Zgadzam się”, jeśli zgadzasz się z dokumentami prawnymi.

Portfel iPhone'a Przeczytaj i zaakceptuj warunki i umowy

Będziesz teraz musiał zweryfikować swoją tożsamość za pomocą prawa jazdy lub dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Wybierz „Kontynuuj”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zrobić zdjęcie przedniej i tylnej części swojego dokumentu tożsamości.

Skanowanie portfela iPhone'a z przodu iz tyłu dokumentu tożsamości ze zdjęciem

Goldman Sachs zweryfikuje wszystkie Twoje informacje i zostanie przeprowadzona kontrola zdolności kredytowej. Po zakończeniu aplikacja Portfel poinformuje, czy zostałeś zatwierdzony, czy nie. Jeśli tak, zobaczysz limit kredytowy i APR na podstawie raportu kredytowego.

Zalecamy zapoznanie się z regulaminem Goldman Sachs. Następnie stuknij „Akceptuj Apple Card”, aby zaakceptować stawki, warunki i zasady. Jeśli chcesz odrzucić linię kredytową, wybierz „Nie, dziękuję”.

Portfel iPhone akceptuje Apple Card

Aplikacja Wallet zapyta teraz, czy chcesz ustawić Apple Card jako domyślną metodę płatności dla Apple Pay. Możesz wybrać „Użyj jako domyślnej karty”, aby używać jej wszędzie, lub „Ustaw jako domyślną później w portfelu”, aby nadal używać innych kart.

Portfel iPhone Użyj karty Apple jako domyślnej

Po dodaniu karty do Portfela dotknij „Kontynuuj”.

Zamów tytanową kartę Apple

Po zatwierdzeniu karty Apple Card i dodaniu jej do Portfela zostaniesz zapytany, czy chcesz mieć fizyczną kartę. Korzystanie z tytanowej karty kredytowej daje Ci tylko jeden procent zwrotu kosztów zakupów, ale dobrze jest mieć to na wypadek, gdyby firma nie akceptowała mobilnych form płatności.

Kliknij „Kontynuuj”, aby przejść dalej, lub „Nie, dziękuję”, aby trzymać się opcji wyłącznie cyfrowej.

Portfel iPhone Zamów tytanową kartę Apple Kliknij Kontynuuj

Wybierz „Potwierdź”, jeśli adres wysyłki jest prawidłowy. Karta tytanowa powinna zostać wysłana pocztą za około tydzień.

Aplikacja iPhone Waller Potwierdź adres wysyłki karty Apple

I to wszystko! Możesz teraz zobaczyć kartę Apple Card w aplikacji Portfel. Jeśli ją wybierzesz, zobaczysz całkowite saldo, dostępny kredyt, raporty z tygodniowej aktywności i przyszłe płatności.

Interfejs Apple Wallet w aplikacji Wallet

x