Jak udostępnić post w swoim Instagram Story

Udostępnij teraz w social media:

Czy wiesz, że możesz udostępnić swój lub kogoś innego wpis na swoim Instagram Story? Mówią, że dzielenie się to troska, a programiści na Instagramie wydają się być chętni do udostępniania tyle treści, ile chcesz, tylko jeśli chodzi o historie — i wspomnienia.

W tym artykule dowiesz się, jak udostępnić wpis swoim Instagram Story i uzyskać odpowiedzi na pytania związane z tematem. Zacznijmy!

Dlaczego są Instagram Stories Tak popularny?

Dziś, Instagram Stories to jedna z funkcji, która od razu przyciąga uwagę widza. Powodem jest to, że historie są narracjami rozwijającymi się w czasie rzeczywistym i wszyscy chcą rzucić okiem. Nowe historie pojawiają się na górze, gdzie przykuwają uwagę podczas 24-godzinnego okresu publikowania. Oto co robić.

Udostępnianie posta na Instagramie w swojej historii na Androida lub iOS/iPhone’a

Udostępnianie posta na Instagramie swojemu Instagram Story jest łatwe w porównaniu do udostępniania go w swoim kanale.

  • Uruchom aplikację Instagram i znajdź post, który chcesz udostępnić.
  • Stuknij w przycisk „papierowy samolot” znajdujący się pod postem. Spowoduje to uruchomienie menu „Udostępnij”.
  • Stuknij w „Dodaj post do swojej historii”. W tym momencie post zostanie automatycznie przesłany w formie dostosowywanej naklejki.
  • W lewym dolnym rogu dotknij „Twoja historia”, aby opublikować.
  Przeglądaj Instagram w układzie podobnym do Pinteresta

Pamiętaj, że po dotknięciu Twojej historii post zostanie automatycznie przesłany. Nie ma wyskakujących okienek z potwierdzeniem, więc jeśli nie masz pewności, czy chcesz opublikować to w swojej historii, aby wszyscy mogli je zobaczyć, nie naciskaj przycisku Twoja historia, dopóki nie będziesz gotowy.

Jak udostępnić post w swoim Instagram Story Z podpisem na iOS/iPhone lub Android

Podpis to doskonały sposób na nadanie historii osobistego charakteru. Proces jest taki sam, jak udostępnianie wpisu swojemu Instagram Storyz wyjątkiem kilku dodatkowych kroków.

Możesz także dodać naklejki i inne spersonalizowane szczegóły, korzystając z różnych opcji w tym samym menu u góry ekranu.

Jak udostępniać wspomnienia z Instagrama w swojej historii na urządzeniu mobilnym?

Wspomnienia na Instagramie to posty, które zarchiwizowałeś i które możesz odzyskać, aby móc je później udostępniać i cieszyć się nimi. Oto jak możesz podzielić się wspomnieniami z Instagrama ze swoją historią:

Udostępnianie postów na Instagramie w swojej historii jest niewątpliwie jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie zaangażowania obserwujących. Dzięki temu przewodnikowi nic nie powstrzyma Cię przed natychmiastowym udostępnieniem posta. Może zyskasz więcej wyświetleń!

Jak udostępnić post na Instagramie wybranym użytkownikom?

Być może chcesz prywatnie wysyłać czyjeś posty do innego użytkownika Instagrama. Na szczęście możesz. Użytkownicy Instagrama mogą udostępniać czyjś post swoim bliskim znajomym lub na czacie. Oto jak:

  • Otwórz Instagram i przejdź do posta, który chcesz udostępnić. Następnie dotknij ikony papierowego samolotu.
  • Stuknij dymek obok kontaktu, w którym chcesz udostępnić wpis. Następnie dotknij Wyślij.
  Jak uzyskać zweryfikowane konto na Instagramie

Pamiętaj, że możesz również udostępnić post grupie na Instagramie. Jeśli wybierzesz opcję Utwórz grupę zamiast jednego znajomego, możesz wybrać wielu użytkowników Instagrama, aby zobaczyć udostępniony post.

Jeśli chcesz udostępnić swój wpis jako relację, ale tylko z wybranymi znajomymi, zrób to:

  • Przejdź do wpisu, który chcesz udostępnić, i dotknij ikony papierowego samolotu.
  • Stuknij w Dodaj post do swojej historii.
  • Następnie dotknij ikony Bliscy przyjaciele po prawej stronie opcji Twoja historia.

Zamiast udostępniać go wszystkim na Instagramie, udostępnisz post tylko wybranym znajomym.

Często zadawane pytania dotyczące udostępniania postów na Instagramie w relacjach

Oto kilka odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące Instagram Stories.

Dlaczego opcja „podziel się historią” na Instagramie nie działa?

Ten scenariusz zwykle ma miejsce, gdy użytkownik wyłączył opcję „Udostępnianie w relacjach”. Jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest poproszenie osoby o włączenie ustawień.

Ile historii mogę opublikować na Instagramie?

Możesz opublikować maksymalnie 100 klipów do Instagram Stories w jeden dzień.

Czy możesz skręcić? Instagram Story na post?

Tak. Aby to zrobić, otwórz „Twoja historia” i dotknij „Więcej”. Wybierz „Udostępnij jako post”.

Dlaczego nie mogę udostępnić posta na Instagramie w My Story?

Taka sytuacja ma miejsce, gdy próbujesz udostępnić wpis z konta prywatnego lub jeśli druga strona wyłączyła udostępnianie.

  Jak wyłączyć ponowne udostępnianie historii na Instagramie dla swojego konta

Czym są wspomnienia na Instagramie?

Wspomnienia na Instagramie to prawie to samo, co wspomnienia z Facebooka. Otrzymujesz powiadomienia „Tego dnia” o postach z tego samego dnia, co najmniej rok temu. Masz kilka opcji, w tym dodanie go do swojej Historii, wysłanie go w bezpośredniej wiadomości do znajomych itp.

Jak mogę kontrolować, kto może zobaczyć mój udostępniony post na Instagramie?

Możesz nie chcieć udostępniać i Instagram Story z każdym. Na szczęście możesz użyć funkcji Bliscy znajomi, aby ograniczyć, kto widzi Twoją historię. Po wybraniu opcji Dodaj post do swojej historii możesz dotknąć opcji Bliscy znajomi znajdującej się w lewym dolnym rogu. Tutaj możesz wybrać, którzy znajomi mogą zobaczyć Twój udostępniony wpis.

Zawijanie

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć udostępnić post na Instagramie w swojej historii. Aby pomóc w budowaniu grona odbiorców, możesz udostępnić post na Instagramie, który przyciągnie Twoją uwagę do Twojej Historii, tak aby każdy mógł ją zobaczyć. Czy masz jakieś wskazówki, triki lub pytania związane z udostępnianiem postów na Instagramie w swojej historii?

x